Номинации за най-голяма муня

  • 3 513 125
  • 18 481
  •   1
Отговори
# 13 665
  • София
  • Мнения: 5 289
Като казахте Лидл.......По Великден  съм се засилила рано рано да търся агнешки комплект. Отивам към хладилните витрини, тц няма. Виждам жена от персонала и изтърсвам: "Заредихте ли дроб сърма?"Rolling Eyes
В момента в който ми излезе от устата се усетих, а жената ми отговаря с широка усмивка: " Досетих се какво търсите, но не, няма!" В духа на шегата, да замажа казах:" Ех, не опекохте ли нощес".Satisfied

# 13 666
  • Майничка
  • Мнения: 12 623
...
"Гаргамелче, отделили сме ти кърпичките, мини след работа, ако искаш. Ти и миналия път ни беше сложила, благодарим, ама няма нужда!".  Mr. Green

Ама за превръзките каза ли, че няма нужда?  Laughing Ей, това е свеки-слънце

Свекър ми беше, той дори няма да се пресрами да каже думата пред мен, все пак, човекът има брат и двама сина. Подозирам, че е ужасен от участта на ММ, който се намърда в рода с 5 жени, че и още две женски добави.
"Кърпичките" явно е било събирателно. Mr. Green

# 13 667
  • FRANCE
  • Мнения: 2 236
Говорейки за "кърпичките" се сетих как ваканцията сме при майка ми и баща ми с девойките. Дребната много обича тайно да ми отмъква еднократни превръзки. Та една явно е заминала с мръсното пране. И понеже баща ми е маниак и само той простира, намирам на телта съвестно зкачена с щипка една превръзка  Twisted Evil

# 13 668
  • Германия
  • Мнения: 1 072
еднократни превръзки
Какви, какви? Mr. Green

# 13 669
  • Мнения: X
Май ежедневни искаше да каже. От половин век насам не знам да има такива за многократна употреба.

# 13 670
# 13 671
  • до най-прекрасния мъж
  • Мнения: 10 833
Малиии...

# 13 672
  • Мнения: X
Защо ли да се чудя. Майка ма все разправя навремето какви пелени са се виели по просторите. Как имала приятелка с три сестри и празно никога нямало при тях. А тия са си направо модьерна работа.

# 13 673
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076
Дребната много обича тайно да ми отмъква еднократни превръзки.

 една приятелка ми разказва: детето е около 3г. и бабата го наглежда в къщата на майката (живеят отделно). детето намерило една кутия с ежедневни превръзки, седнало на пода и с една ножица ги срязва на две.
бабата: Х, какво правиш?
детето: мама вече е голяма, не й трябват памперси  hahaha
бабата го оставила да реже, преди да бъде обстреляна с разни въпроси за какво са тези неща....
приятелката ми се прибира и намира една купчина срязани превръзки насред детската  Joy

казах й да се радва, че не са били ползвани  Mr. Green

# 13 674
  • FRANCE
  • Мнения: 2 236
Оппа проявих се достойно за темата Hug Ежедневни са за еднократна употреба Joy. А иначе и аз съм рязала на времето на майка ми превръзките за юргани на куклите.  Не беше щастлива, то по комунистическо време си бяха лукс.

# 13 675
  • Countryside
  • Мнения: 11 637
Това с рязането явно е женска черта. Аз навремето, в невръстна възраст, съвсем безкористно срязах един доста голям палячо, да видя какво има вътре. Много интересно ми шумкаше. Оказа се слама.
Иначе превръзки за многократна употреба има, поне от около 5г знам че се промотират, както има и пелени за бебета.

# 13 676
  • Мнения: 29 762
Хич нямам и намерение да ги пробвам многократните превръзки.  Naughty

# 13 677
  • София
  • Мнения: 8 141
Че то има седма поред тема във форума за многократните превръзки. И аз от тук разбрах за тях. Но нямам желание да ги пробвам Simple Smile

# 13 678
  • София
  • Мнения: 6 092
Дребната много обича тайно да ми отмъква еднократни превръзки.

 една приятелка ми разказва: детето е около 3г. и бабата го наглежда в къщата на майката (живеят отделно). детето намерило една кутия с ежедневни превръзки, седнало на пода и с една ножица ги срязва на две.
бабата: Х, какво правиш?
детето: мама вече е голяма, не й трябват памперси  hahaha
бабата го оставила да реже, преди да бъде обстреляна с разни въпроси за какво са тези неща....
приятелката ми се прибира и намира една купчина срязани превръзки насред детската  Joy

казах й да се радва, че не са били ползвани  Mr. Green
Ха, моята дъщеря беше докопала един пакет с ежедневни превързки и ги беше залепила по стените (дървена ламперия). Те пък се оказаха с някаква супер силно лепило, едвам ги изчегъртах,е.............

# 13 679
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076
за колко неща можели да се ползват тези превръзки, цццц  Whistling

Общи условия

Активация на акаунт