Номинации за най-голяма муня

  • 3 514 110
  • 18 481
  •   1
Отговори
# 15 240
  • София
  • Мнения: 17 596

Вчера посред нощите счупих шише гранофорин. От онова, зловещо зеленото нещо, дето си остава за вечни времена... Светлите включения на черните плочки... ми, престанаха да са цветни. Търках, търках - ама посред нощ освен кухненска хартия... какво да използвам, без да събудя домочадието. От прекрасните си матирани жълти чекмеджета изобщо не се и опитах да свалям. Някой ден... ще пробвам да ги спиртосам.

# 15 241
  • София
  • Мнения: 16 217
Намери си Tilex, по някое Лили може да имат изостанали бройки (спряха вноса на продуктите на Клорокс). Това прави чудеса по всякакви повърхности.

# 15 242
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Когато ми се наложи да сменя колите и да се кача в опела на баща ми, и аз се потрисам в началото. Там задната е с повдигане на един пръстен на скоростния лост и изместване напред после. Не е като при останалите марки коли  вдясно и назад /при ръчни скорости/. За  опел, вече знам.

# 15 243
  • софия
  • Мнения: 776
Мисля че за над 5 пъти в рамките на 2-3 месеца си забравям паролата за фейсбука и като преинсталирам приложението все трябва да пускам заявка за нова. Вие пазете ли си някъде паролите? Аз уж ги пиша всеки път на лист, ама и после винаги прилежно си ги губя тези листчета.

# 15 244
  • Мнения: 39 742
Вчера в Еконт от бързане мъжът, който ме обслужва почна да ми диктува моя телефонен номер, а аз трябваше да го продължа. Обаче човечецът ми продиктува грешни първите 4 цифри и аз запецнах. Не можах да си го продължа. Той повтори цифрите, за да ме подсети, а аз си до-продиктувах грешен номер. Излезе име на мъж.

# 15 245
  • Мнения: 11 580
Мисля че за над 5 пъти в рамките на 2-3 месеца си забравям паролата за фейсбука и като преинсталирам приложението все трябва да пускам заявка за нова. Вие пазете ли си някъде паролите? Аз уж ги пиша всеки път на лист, ама и после винаги прилежно си ги губя тези листчета.

Пиша ги. На листче и го слагам под някое магнитче на хладилника.

# 15 246
  • София
  • Мнения: 4 376
https://
Много рядко се качвам на колата, карана предимно от ММ, случвало ми се е да забравя, че при неговата трябва да "повдигнеш" скоростния лост, за да включиш задна. Нищо, че повече от 25 години съм шофьор.
Виж, странно е ако си заключиш волана и не знаеш какво се случва.


Точно.
На старата ми кола и на баща ми е точно с повдигане, а на моята е само назад. И като спрях да паркирам зацепих. 2-3 секунди не мога не можах да се сетя как е, преминах мислено първа втора трета четвърта и след още две секунди се сетих
Иначе карам от 2005г

# 15 247
  • Мнения: 4 717
Изложих се вчера. Попадам на много хубавa синя чанта Майкъл Корс, на добра цена. Пиша веднага на жената, оказваме се от един и същ град и се уговаряме да се срещнем. Ползвам обедната си почивка и с трепет пристигам на уреченото място. За зла участ се оказва, че чантата е СИВА, а не СИНЯ и проблема е много вероятно в моят монитор.  
Вече си правих планове с кои обувки, кой портфейл и подобни. За съжаление я отказах, дано жената не ми се е разсърдила много.

Последна редакция: вт, 06 ное 2018, 15:56 от Dress as Princess

# 15 248
  • София
  • Мнения: 9 799
Малката муня (на 5 г) се сдоби с пъпка на челото и постоянно я чопли. Не я оставя да заздравее, вече я превърна в раничка. Сложих й лепенка, за да спре да я чопли и да й даде шанс да мине. Всеки срещнат я пита къде се е ударила и на двете вече ни писна да обясняваме.
А вчера аз се бях засилила по коридорите в работата и не взех добре един завой. Цепнах си челото на същото място, на което детето има пъпка. Сега  и аз съм с лепенка на челото.
Хубавото е, че повечето хора вече не смеят да попитат къде сме се ударили и двете, че и на едно и също място. Просто гледат странно към лепенките. Поне си спестихме обясненията. Но като се замисля погледът на учителката в детската градина тази сутрин беше безценен. Определено беше питащ поглед, но устата й не посмя да се отвори.

Но като си цепнах челото не приключих до там. Закачих си ръкава на блузата на една брава (широка блуза с ръкави, падащи от раменете - т.е. единият пада и оголва рамото). Закачих точно този ръкав. Оголи ми се не само рамото. Хубаво се показа всичко под блузата. Поне нямаше много хора в коридора за публика на излагацията.

# 15 249
  • France
  • Мнения: 13 310
Ако все пак някой те попита, можеш да кажеш, че това е стар тибетски метод за отваряне на пред-последната чакра. И после да гледаш сеир. JoyJoyJoy

# 15 250
  • Мнения: 22 531
pandachina, хубаво се посмях с вас. Simple Smile

Аз в един прекрасен ден, се центрирах в челото на ръба на стена вкъщи, която си е там от 20г. Simple Smile
Тръгнах да излизам от едната стая, но някак си с обърната глава към нея...и в момента, в който я обръщам напред...бааааам в ръба. Simple Smile

# 15 251
  • софия
  • Мнения: 776
Виктор - 6 г - понеже си е светличък и само да се докосне нещо и му ставаше синилка като по-малък че ме беше страх да не сезират Социални грижи че го бия Simple Smile Днес иначе е с доста голяма драскотина на бузата от котката , казах му аз да не я закача,ама той продължава.

# 15 252
  • София
  • Мнения: 9 799
Ако все пак някой те попита, можеш да кажеш, че това е стар тибетски метод за отваряне на пред-последната чакра. И после да гледаш сеир. JoyJoyJoy

JoyJoyJoy Сега чак ми се иска някой да попита. JoyJoyJoy

# 15 253
  • Мнения: 48 186
Може да ви остане белег тип Хари Потър Simple Smile Яко

# 15 254
  • София
  • Мнения: 9 799
Никакви белези не ща, пък дори и да са най-яките. Но не е дълбоко, едва ли ще има белег. Само да минава, че се чувствам много тъпо с лепенка в центъра на челото. Като дете завиждах на храбрите си приятелчета с лепенки по главите, но мен така и не ме огря такова "щастие" тогава. Сега на дърти години се случи, ама вече не ща.  Smile
А на дребното нищо чудно да му остане дупчица от чоплената пъпка, че поне една седмица я тормози преди да се сетя да й сложа лепенка, за да не пипа. И се кълне, че не я била пипала тази пъпка. Пред мен я чопли и отрича. Не знам не се ли усеща, че я чопли, или не се усеща, че го прави пред мен и то докато  отрича.

Общи условия

Активация на акаунт