Номинации за най-голяма муня

  • 3 511 792
  • 18 481
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 819
До сега само четях и се смях на муньовщините на другите,ама дойде и моят ред...и ще е малко да кажа,че съм муня,меко казано се проявих като най-големия ИДИОТ!
С две думи тази събота и неделя отскочих до морето,тъй като не мога да взема и един ден отпуск,а морето ми е слабост и не мога да си представя да не го видя,та дори и за 2 дена! А и имаше при кого да отида-моята приятелка беше там.1-во,не се сещам да си взема билет отиване и връщане,викам си-там на място ще си купя.Отивам за билет в събота следобяд...билети няма! Провериха в няколко фирми-разбира се билетите отдавна свършили!Накрая питам аз в последното гише и вече се треса от притеснение кво ще правя,че днес трябва да съм на работа,не мога да остана...слава богу -намери се един билет!Аз щастлива,питам момчето в колко тръгва рейса,"в 10.10 " вика той, ама "вие елате в 10.00" .Аз учудена го поглеждам-викам му"Ами много ясно,че няма да дойда в 10.09 ч.-сама мога да се сетя,че поне 10 мин. по-рано трябва да съм там" и после с мойта дружка продължаваме да се хилим , че ме предупреждава за такова елементарно нещо/ явно ми е личало,че съм отнесени от вихъра/. Та...вече става неделя вечер и ние решаваме да ходим на кръчма,докато стане време за тръгваме/тя е с мъжа си и детето/Кръчмата близо до автогарата,викам си,че към 21.50 мога спокойно да тръгна,имам време.Но в последния момент се сещам,че нямам цигари,дружката -и тя ги свършила...решаваме,че 1-во отиваме на бързо за цигари,после тя с детето ще ме изпратят,а мъжът и остава да пази местата в кръчмата.Хукваме ние,а тя решава,че трябва да се обажда по телефона-набързо уж,а аз взимам малкия с мен да търся цигари-естествено наблизо няма,доста се отдалечихме,аз с един голям сак,влача дете,блъскаме се в хората...накрая намирам цигари и хукваме обратно, аз с надеждата,че тя е свършила с разговора,но уви...още приказва...правя аз знаци да тръгваме, че вече имах лоши предчувствия...казвам и да не ме изпращат,че по-бързо ще стигна сама.Малко преди автогарата виждам автобус,на който пише Приморско-София как ме подминава  ShockedВместо да му махна да спре,аз решавам,че не може да е моят и хуквам към автогарата...там др.рейс няма,започна да ме прилошава от ужас,питам на гишето дойде ли рейса,те ми викат,че вече тръгнал  #CrazyСтоя аз и не мога да повярвам какво ми се случва Sick хората се притесниха,явно зле съм изглеждала...въртят те едни телефони,викат ми спокойно,ще вземеш такси и ще настигнете рейса!Ама такси вън няма!Човекът пак звъни на някого и след малко ми вика-"имаш късмет,сега ще додат да те вземат,обадихме се и на шофьора.."Викам си-имам късмет...пристига след малко една черна кола/съвсем не такси /и тоя ми вика "качвай се"Чудя се аз дали да се качвам,нещо ме хвана страх,ама викам хората уредиха всичко,пък аз сега не мога да не се кача.Качвам се аз, а тоя като отпраши-кара като бесен,под 130 не пада,едни завои,коли насреща,тъмница...залепнах за облегалката от ужас,викам си"боже,кво ми се случва,къде съм,тоя може да е всякакъв..какви ли не мисли ми минават..по едно време /видя ми се цяла вечност/гледам пред нас рейса,спрял и ме чака! Така ми олекна,че ми идваше да ги разцелувам,дадох му на момчето последните си 10.лв.,метнах се на рейса,още невярваща какво ми се е случило,благополучно стигнах до София,а мъж ми ме чака от два чАса на гарата,че не знаех кога пристигам.Пита ме как пътува  Sick-аз викам"ооо,нормално,много добре!"Как да му кажа? 2 часа по-късно тръгвам за работа, но вместо в моята кола се качвам в колата на гаджето на брат ми..тя съвсем същата,а и отключена седи...е,повъртях се на седалката,гледам нещо не е същото-по-чиста някак си,абе усетих се накрая...чудя се каква ли идиотщина още ще направя,а и как въобще ще работя...3 нощи не спала,а и още съм под стрес..
Абе...голЕм идиот съм,спор няма! Mr. Green
И извинете,че се улях с постинга! Mr. Green Stop

# 331
  • Мнения: 899
Umbra, ти не си истина бе човек! Joy Joy Joy Joy Joy

Аааа, човек съм си - и ходя, и мърдам и простотии правя безчет  Mr. Green

Редактирам: ко съм прочела и аз, че не съм човек..Истина е, истинааа, знаеш ли какво им е на хората около мен.. мъка, мъка!! Simple Smile

# 332
  • Мнения: 534
като чета и ще взема да падна от смях от стола.
моят най-голям срам също беше в заведение с приятели.това беше в по-младите ми години,когато не се прибирах вкъщи понякога и затова си носех чифт прашки в чантата.и така седиме си ние в кафето и вече се приготвяме да ставаме,незнам по какъв повод парите ми бяха в голям тефтер с остри ръбове и решавам аз че трябва да плащам сметката,викам сервитьора и с победоносно изражение плясвам тефтера на средата на масата а на единия му край виси моят чифт прашки,сервитьора се усмихва и казва че ще оправим сметката след работно време бурен смях и аз потъвам под масата от срам  Embarassed

# 333
  • Мнения: 2 332
Два месеца имах щастието да работя като сервитьорка на варненския плаж в една кръчма. Обаче табла през живота си не бях хващала, но ми трябваха пари и метнах собствениците, че съм в този бранш откакто се помня.
...

Надявам се, че не съм сядала в това заведение. Направо ми се доповръща. 

Наистина е много гадно това...

# 334
  • Мнения: 819
Два месеца имах щастието да работя като сервитьорка на варненския плаж в една кръчма. Обаче табла през живота си не бях хващала, но ми трябваха пари и метнах собствениците, че съм в този бранш откакто се помня.
...

Надявам се, че не съм сядала в това заведение. Направо ми се доповръща. 

Наистина е много гадно това...

И голям тарикатлък,няма що!  Stop

# 335
  • Варна
  • Мнения: 315
Още още. Party
Побут. Crazy

# 336
  • Мнения: 4 965

Хайде, заповядай една прясна случка от днес. Още ме е срам и ми е смешно.
Значи, отивам аз в най-големия пек, докато децата спят вкъщи до университета, за да си занеса снимки за дипломата и на прибиране от топлото ми стана лошо и ми падна кръвното. Реших да си взема нещо сладко за освестяване, ама в подобни моменти започва да ми се губи речта (т.е. знам какво искам да кажа, но не мога да се сетя думичките). Влязох в един магазин, опитах се да поздравя, ама се получи нещо средно между сумтене и грухтене. Продавачката се  Shocked, ама си замълча. Огледах рафтовете и си харесах един шоколад с лешници и стафиди, ама (пусто да опустее  Rolling Eyes) се опитвам да й обясня какво искам, но не става (малко ефект "ала риба на сухо") и накрая изломотвам, посочвайки "Един от тези шоколади с грозде и с онова... как се казваше?". Тук вече продавачката  #Crazy и ме пита "Със стафиди и лешници ли?" и моят отговор беше "Да, точно с тези ядки." (а езикът ми пак не може да се извърти и да кажа "лешници"). Божееее, не знам как платих, грабнах шоколада и "Беж, краченца, да бягаме." Чак след няколко блокчета шоколад и малко вода дойдох на себе си и се прибрах вкъщи бодра и свежа, но скоро в онзи магазин надали ще стъпя Naughty.

# 337
  • Мнения: 2 332
Хайде, заповядай една прясна случка от днес. Още ме е срам и ми е смешно.
Значи, отивам аз в най-големия пек, докато децата спят вкъщи до университета, за да си занеса снимки за дипломата и на прибиране от топлото ми стана лошо и ми падна кръвното. Реших да си взема нещо сладко за освестяване, ама в подобни моменти започва да ми се губи речта (т.е. знам какво искам да кажа, но не мога да се сетя думичките). Влязох в един магазин, опитах се да поздравя, ама се получи нещо средно между сумтене и грухтене.
 ...


Еее, ама ти си  много строга към себе си... Аз с 1-та бременност бях така, няколко дена много ми падаше кръвното явно, и точно като трябваше да си тръгвам от работа - към 16 - 16:30ч. - ми се губеха думички... Тръгвам да казвам на колежките от стаята "Чао, мацки, до утре" и се получаваше нещо твърде странно... Това - няколко дена, черешката на сладоледа обаче беше, че колабирах в асансьора на блока - добре че мъж ми беше с мен... Така че - това според мен не е муньовщина, а си е здравословен проблем...  Peace

# 338
  • София
  • Мнения: 2 883
Хайде и аз да се разпиша Joy

ТРъгнали сме с гаджето ми/по настоящем мъж/към Благоевград, ще ме кара  на кандидат-студенски изпит.Тръгнахме към 4 часа и по пътя вече на разсъмване, решаваме да спрем в една пряка за един бърз секс Mr. GreenКато си спряхме си беше тъмничко,а и не сме се бавили много /15мин мах/;-), но като свършихме вече слънцето се показваше, абе беше си светло Mr. GreenТа както съм си аз на предната седалка гола голеничка, а той пред мен Embarassed
отваря вратата и тръгва да излиза и в този момент се чуват гласовете но едни баба и дядо Shocked ама не говорят а направо си подвикват хората, сигурно надявайки се да ги чуем Mr. GreenТа мъж ми моментално се свря в краката ми, скри си се целия, а аз не мога да си стигна дрехита на задната седалка, немога да се наведа напред/той и пред мен/ и си стоя чистак бърсак гола, закрила съм си само очите, че умирах от срам и се моля да минат по-бързо Embarassed.А те хорицата по-притеснени и от нас и не смеят да погледнат даже, а продължават да говорят на висок глас и да гледат на другата страна Mr. Green
После ходи пиши на изпита, цял ден ме напушваше на смях и се подхилквах! Laughing

# 339
  • The new Earth
  • Мнения: 1 941
Ади дайте малко и за муня Simple Smile Все ще има нещо и за нея тема Simple Smile
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=28778.280

Тя обаче май е заключена ? Защо?

# 340
Хайде и аз да разкажа нещо.
Беше ми дошло и една сутрин  първите дни, когато ми е най-силно седя в тоалетната и се чудя тампон ли да си сложа или ревръэка. Спи ми се две не виждам и си викам , че ще си сложа от двете за по-сигурно. Сбувам гащите и заминавам. По-късно отивам до тоалетната и гледам превръзката малка зацапана, та си викам добре направих, че сложих и двете че тампона сам нямаше да издържи. Ще трябвя дя го сменям. Поопипвам и вцепенена не мога да намеря конеца . малеее какво ще правя сега , че бях и в чужбина къде да ходя на гиниколог да ми хго вадят и като ревнах........ Като се пооспокоих малко почнах да се чудя аз този тампон сложих ли го или не в крайна сметка ?!? Премислях , опитвах се да се сетя какво правих сутринта и на гаджето се оплаках , и той ми вика " Абе ти ако си го забравила вътре ще го усещаш и ще те дразни"  Та така де..... Стана ясно че търся нещо ето не съм го слагала въобще Embarassed

# 341
  • Мнения: 4 195
Сълзи ми избиха от смях  Laughing Laughing Laughing!

Аз слава Богу нямам много изцепки, но тази която най-добре си спомням, ме кара още да се червя Blush.
Значи, отиваме с гаджето ми на дискотека (това преди около 11-12 години) и по пътя спираме в една пресечка за цигари. С неговата кола сме, късна есен, току що навалял хубав дъжд и локви навсякъде. Късна доба Grinning. Слизам  от колата, за да отида до магазина и шльопвам в локва до колене, а аз със светъл панталон. Гаолям праз, здраве да е! Купих аз каквото трабваше и на връщане гледам двама влюбени се натискат в уличката. Моята приятелка и гаджето и. Приближавам се тихо към тях и я шляпнах по задника с намерението да я изненадам. Момичето се обърна и аз затънах до гуша от срам - беше съвсем непознато. Измънках някакво извинение, с оправданието, че съм се припознала и тръгнах към колата. Отворих вратата, седнах бързо на седалката и казах "Тръгвай по-бързо, че ако знаеш как се изложих" и в този момент чувам съвсем непознат глас: "Къде да ви закарам, госпожице". Човекът щракна лампичката в колата и видях срещу себе си една усмихната брадата физиономия. Щях да умра от срам. А той приятелят ми, след като съм излязла преместил колата, за да мога да вляза без да газя в локвата. И явно след него паркирал въпросният господин. Но понеже се изложих много яко пред влюбената двойка, бързах час по-скоро да си обера крушите и изобщо не съм обърнала внимание в тъмнината, че влизам в друга кола. ooooh! Whistling
ох сълзи ми текатттт, събудих детето от цвилене Joy Joy Joy Joy

# 342
  • на село
  • Мнения: 1 028
Връщам темичката напред, че е много готина, а пък голямо търсене и дръпнах

# 343
  • Мнения: 33
Хайде и аз да се разпиша.
Беше преди 14-15 години. Аз, гаджето ми и приятели сме на море в Несебър. Уговаряме се за вечерта да ходим на дискотека в Слънчев бряг. Излязохме да ядем и видяхме, че в новия град (Несебър) има панаир- люлки, въртележки, виенско колело и т.н. Моята приятелка, която е върла почитателка на въжените люлки, ме задърпа да се качваме. А аз, назад да се обърна и ми се завива свят, а кво остава да се кача на въжени люлки. Но, като ме задърпа, искам-не искам, нямаше как да и откажа. Качихме се, тя крещи и се смее, а на мен още след първото завъртане и ми прилоша. Едва дочаках дa сляза, akъла ми се взе. Да, ама тъкмо слизам и гаджето ме дърпа да се качваме на една въртележка във формата на пеперуди- въртят се в кръг и същевременно се издигат на горе-надолу. Качих се аз и в момента в които взехме да се издигаме, на мен ми се повдигна. Стана ми лошо, имах една бяла лента на главата, смъкнах я и си я сложих над очите, лошо ми е, не мога да разбера на кой свят съм. Усещам, че съвсем скоро ще върна поръчката, но опитвам да се владея. Обаче...минаха не минаха 2-3 мин. и като започнах да повръщам... Акордеон свири, майка плаче, както е казал народът. Аз повръщам, тая ми ти въртележка хем се върти, хем ме вдига нагоре-надолу. Изповръщах си червата, хората по другите кабинки и те "намазаха"от цялата работа. Развикаха се, спряха въртележката, само успях да видя как някакви хора тичат с кофи вода и мият....
Не ми стигна това, ами ме замъкнаха и на Слънчев бряг. Аз не знаех жива ли съм, умряла ли съм, от вечерта нямам почти никакви спомени, знам само, че хората ме гледаха странно, то тогава нямаше толкова надрусани, явно ме взеха за мъртво пияна, знам ли...

# 344
  • Мнения: 18
bqhme s muja mi oshte gajdeta! raboteh si az v edno kafe , bqh vsqkakva Grinning t.e i servitior i barman! idva vednuj mujut pir men sled rabota da pie edno kafe  Wink beshe v  iznenadvashto dobro nastroenie, sqdame dvamata na masata i se zapocva edin takuv stranen razgovor po skoro ne razgovor ami neshto mnogo po stranno, vmesto dumi brushtolevim nqkakvi zvuci kato kokoshka i puika ednovremenno!  neshto podobno: brdlrbdrdrlbdril  Grinning  , toi mi kazva taka i az mu otvrushtam sus sushtoto: brdlbrdlibr nbjh  i dvamata se zalivame ot smqh! taka si govorihme moje bi okolo 30 min.  ako vi kaja ce taka sum se smqla, stomaha me zabolq ,sulzi mi potekoha  Laughing ! i tova ne e nai-interesnoto, dokato vodim tozi kokoshi-pueshki razgovor se zadavat klienti, koito sqdat navun , i suotvetno ot men se ocakva da otida i da im vzema poruckata! zaputila sum se az kum tqh , no edva se sdurjam, t.e. smeq si se na um, zastavam pred tqh i te me poglejdat siotvetno , ei togava ne mojah da se sdurja i me obze takuv smqh i vmesto da ima kaja: "izbrahte li si" az im kazvam: brdldbrddjhlukhkbrdrdl! mujut mi otvutre se zaliva i toi, no mene vece mi stana neudobno, daje se zacudih, ce klientite vse pak ne si trugnaha a naprotiv vsicki zaedno se smqhme dokato az bqh v sustoqnie vece da im vzema poruckata  Joy !

Общи условия

Активация на акаунт