Номинации за най-голяма муня

  • 3 512 006
  • 18 481
  •   2
Отговори
# 375
# 376
 Laughing Laughing Още като си спомня случаите се смея! Редовно имам навика да опивам чужди мъжки дупета (но само, защото си мисля, че това е мъжа ми) Реакцията най-често и от двете страни е мигновена и преминава в луд смях, защото аз съм ужасена от себе си, а момчето отсреща ме е криворазбрало.
Но последният случай беше на пазара, когато с нашите кумове ходехме по магазините. Двете с кумата пазаруваме нещо си, излизаме от магазина, а аз (2 мин съм била без мъжа- ми че как- вече ми липсва Crossing Arms ) и го стискам здраво, ама много здраво за дупето. Съответно той се обръща и .. о, чудо! То бил кума. Аз супер засрамена! А той шокиран, че жена му си позволява такива неща на публично място, в този момент бе още по шокиран, че това всъщност не е жена му. #Crazy #Crazy #Crazy
Добре че държи на бъзик! голям смях се смяхме

# 377
  • Мнения: 2 039
Laughing Laughing Още като си спомня случаите се смея! Редовно имам навика да опивам чужди мъжки дупета (но само, защото си мисля, че това е мъжа ми) Реакцията най-често и от двете страни е мигновена и преминава в луд смях, защото аз съм ужасена от себе си, а момчето отсреща ме е криворазбрало.
Но последният случай беше на пазара, когато с нашите кумове ходехме по магазините. Двете с кумата пазаруваме нещо си, излизаме от магазина, а аз (2 мин съм била без мъжа- ми че как- вече ми липсва Crossing Arms ) и го стискам здраво, ама много здраво за дупето. Съответно той се обръща и .. о, чудо! То бил кума. Аз супер засрамена! А той шокиран, че жена му си позволява такива неща на публично място, в този момент бе още по шокиран, че това всъщност не е жена му. #Crazy #Crazy #Crazy
Добре че държи на бъзик! голям смях се смяхме
newsm62 newsm62 newsm62

# 378
Хайде пак да подбутна темата. Имам явно наследствен сомнамбулизъм (по бащина линия: Баща ми, горкия, е голям сладокусник. По Татово време е на гости в Охрид на приятелско семейство и за десерт сервират сладолед, но за целта домакинята изважда от фризера огромна, по думите му, кофа с италиански сладолед. Толкова му харесал, че през нощта се събудил от нещо студено - кофата сладолед в краката му, поогледал се , а той си седи на пода пред отворения хладилник, гушнал кофата. На сутринта се извинявал около час на добрите домакини. Иначе редовно се кара на майка ми, че няма нищо на сутринта в хладилника без да осъзнава, че цяла нощ е ставал  да си похапва. Пример: една цяла тава ужасно сладък крем-карамел).
Та за моята муньовщина, че се отплеснах (то за баща ми роман може да се напише как заспива в тоалетната докато е седнал на тоалетната чиния). Преди време редовно говорех на съквартирантките си на сън. Та лежим си ние в леглата и си говорим, а  аз предупреждавам, че си слагам тапи за уши и заспивам (те и двете спяха с братята си на едно легло). По някое време аз изръмжавам и те сепнати, че са повишили тон и са ме събудили се обръщат към мен да видят какво става, а аз измърморвам:"Няма ли кой да дойде да ме гушне Cry " Те се огледали (и четиримата), а аз само съм се врътнала и съм продължила да ръмжа. Чак тогава разбрали, че бълнувам  Crazy Без малко да се уредя онази вечер с един от братята hahaha
Мъжът ми естествено редовно си пати от тези мои бълнувания. Често готвя на сън, като правя планове какви точно продукти са ми необходими, но последния път така съм му се скарала, че му звъни телефона в 12 вечерта, (използвала съм и обиди - това не е характерно за нашите отношения, трябва да отбележа). Крещяла съм, крещяла съм и съм си легнала, след това пак съм станала и съм продължила да викам. Мъжът ми останал с впечатлението, че наистина съм будна, защото сутринта ми бе сърдит, а аз бях като тресната, когато ми разказа нощния ми изблик.... Та защо разказвам всичко това: Тази нощ се събуждам, ама наистина съм будна, от жестоко хъркане Cry (милото ми мъжле от алкохола .. абе сещате се, хъркааааа, та се не знае!). Започвам да го ръчкам: "обърни се на другата страна!"...ъ-ъ! нищо! Продължавам като вече го избутвам, обаче пак нищо, хърка си човека като парна турбина в ТЕЦ Трайчо Костов. Аз вече толкова сънена (все пак е 3 през нощта) се гътвам на зад и продължавам със затворени очи да го бутам и да викам по-силно, белким се събуди. По едно време хъркането спира, но той  не се обръща. Аз отварям очи и го гледам той се надигнал в тъмното и ме гледа, ама с ееей такива очи, а аз: "Не бълнувам. Обърни се на другата страна, че хъркаш!" Мъжлето ми само се завъртя и след това нищо не помня. (като приказката с лъжливото овчарче, си викам, вече не ми вярват, че съм будна  newsm78 ) Да ама не. На сутринта мъжлето ми нииищо не си спомняше. Shocked Викам да не е заразен този сомнамбулизъм, а? Whistling Whistling Whistling

# 379
  • Мнения: 431
И аз да се впиша.

Когато бях първи курс, се влюбих се в един младеж задочно, само по външност и по приказките на една моя колежка, която го познаваше от родния си град. Тогава бях една романтична, наивна, залюхана муня без опит, така че влюбването стана лесно.

За една година всичко научих за него - какво обича, какво харесва, какво мрази, какво чете - абе всичко. Казва ми тя, че той много презирал хората, които учат нещо просто така, само за да учат висше.

Най-сетне се запознахме и аз ще правя впечатление на умна и ексцентрична особа (каквито му харесват уж).  Flutter

Стигаме до редовния въпрос - той ме пита, какво уча.
Аз: - Миии... уча ******.  (в случая няма значение специалността, така че я пропускам)
Той: - И харесва ли ти?
Аз(след кратък размисъл): - Е, нали все нещо трябва да се учи... ooooh!

Та така... разкисна се работата. Не съжалявам за което - скоро след това се влюбих в мъж, когото никога не бях виждала, и ме държа с години. Joy Важното е да е весело.

# 380
  • Мнения: 14 489
ИНе съжалявам за което - скоро след това се влюбих в мъж, когото никога не бях виждала, и ме държа с години. Joy Важното е да е весело.

това не разбрах как става? newsm78

# 381
  • Мнения: 5 877
Като в приказките на Шехерезада  Grinning

# 382
  • Мнения: 431

това не разбрах как става? newsm78

Виртуална връзка без снимки и без срещи.

Но и приказките на Шехерезада имат много общо в случая. Crazy

# 383
  • Мнения: 5 877
Абе някой Шехерезад си забила ти.
Обаче все пак не пречи човек да провери дали не е нисък и зализан през темето  Mr. Green
Щото може да ползва помощна литература  Laughing

# 384
  • Мнения: 431
Да, Шехерезад... кой като мен.
За 3-4 години все да му беше свършила помощната литература.

# 385
  • Бургас
  • Мнения: 5 919
сядам в заведение с шумна компания, бъркам да извадя цигари и запалка. Разговора си тече разгорещен, идва сервитьор на масата, ние поръчваме шумно, а човека немее и гледа изумено. Поогледах се и ....... на масата кутия с тампони и до тях запалка  ooooh! доста се посмяха за моя сметка

# 386
  • Мнения: 5 877
Горката. Тези са най-опасни.
На всичкото отгоре допълнително омайват, защото човек се влюбва и в собственото си ответно шехерезадничене  Grinning
Говоря за себе си, при теб може да е имало щастлива развръзка  Laughing

# 387
  • Мнения: 431
Горката. Тези са най-опасни.
На всичкото отгоре допълнително омайват, защото човек се влюбва и в собственото си ответно шехерезадничене  Grinning
Говоря за себе си, при теб може да е имало щастлива развръзка  Laughing

Не, нямаше хепиенд. И си сто процента права за елемента на влюбването и в своите си писания. Бла. Sick

# 388
  • Мнения: 2 467
Докато ви чета, загорих на хлапето манджата  ooooh! То милото на произвола се начишало и бърше килима със салфетки  Embarassed

Та да дам и моята номинация за една колежка. Случка преди години - дошло и, минало и... забравила мацката последния тампон вътре няколко дни  ooooh! Беше си много разсеяна завалийката  Simple Smile

# 389
  • Мнения: 1 212
Прекрасна тема ! Grinning
Страхотни истории ! Ще се включа и аз по-късно !

Общи условия

Активация на акаунт