Номинации за най-голяма муня

  • 3 511 882
  • 18 481
  •   2
Отговори
# 450
  • Мнения: 389
И по-зле има  Mr. Green  В училище си бях харесала хубавеца на съседния клас. Един ден той мина, огледа ми краката и казва:

- Ах, ти днес си с пола ...

А аз ...

- Ми ... да.

 ooooh!

# 451
  • DE
  • Мнения: 967
Говоря с приятеля ми по телефона и се приготвям да излизам. Качвам се в асансьора, като все още говоря.
Стряскам се, че съм забравила нещо вкъщи и му казвам:
-"Сетих се, забравих си телефона. Връщам се да го взема"
Моя умря от смях! Embarassed

# 452
  • Мнения: 2 467
На вила сме с детето и съпруга. Вечерта се събуждам и гледам мъж ми излязал навън да "излее душата" (тоалетната на долния етаж с външна стълба). Аз страхлива много - скачам и търча навън да не изпусна "охраната"  Laughing Свършвам си и аз работата и се прибираме вътре... ама не би! Като съм блъснала вратата се е заключила  ooooh! Детето вътре спи само (на 2 години), работи печка на ток, телефоните, ключовете и дрехите ни вътре, ние по бельо зъзнещи в студа!

# 453
  • Мнения: 740
Jes, а развръзката?

# 454
  • Мнения: 2 467
Разбихме вратата... Нямаше никакъв друг начин. Към 1 по сред нощите, голи като пищови  Laughing наоколо само гора, на прозорците решетки.

# 455
  • Мнения: 512
Ееееееееех, голям смях падна като ви чета! Та да се разпиша и аз...
Първата случка не е с мен, а със съпругата на братовчед ми, която наистина е голям образ, че и малко недоскив и все й се случват странни истории.
Та така - в стола на университета, взела си е първо, второ, трето за обяд, сервирала си ги е на масата и отива за прибори. Като се връща гледа на масата някакъв младеж, който си хапва от супата. Сяда тя срещу него на стола и гледайки го в очите най-възмутено дръпва основното и почва да яде. Ядат двамата и се гледат, като междувременно младежът си придърпва десерта. Никой дума не обелва, всеки си яде от това, което е докопал. По едно време тя се усеща, че й я няма торбичката с лекциите и се озърта и какво да види - на съседната маса чакат първо, второ и трето+ нейната торбичка. Е, извинила се на младежа, но наистина голям резил...  Embarassed



Извинявай, но това, което ти е разказала въпросната дама е случка от много известна книга.  Peace

# 456
  • Мнения: 512
вярно, ще има още смях Simple Smile
аз ще пиша по-натам, защото сега не се сещам за нищо много смешно, а имам запаси от изцепки! в момента се сещам как едва не си разбих главата в една стъклена врата, блееки след един момък, който си бях нарочила в онзи период; на всички се е случвало предполагам, но за мен по-голямата драма беше, че си изкривих рамките на очилата и си надрах едното стъкло на диоптърните очила, не питайте какво ми беше на главата!


 Joy Joy Joy
Това и аз съм го правила, ама никъде не блеех, просто не забелязах вратата че е затворена! Тя беше от ония изцяло стъклените, без рамка и беше идеално измита на всичко отгоре #Crazy Ужас, добре, че беше на излизане от един търговски комплекс, който се намираше по едни стълби от улицата надолу и никой май не видя  Laughing




Да, пък аз така влязох в "Радисън" - през въртящата се врата - ама не видях, че още не се е извъртяла докрай и не е стигнала до отвора. И праааас!  CrazyНе знам как рецепционистите останаха като каменни, явно често виждат подобни неща...

# 457
  • Мнения: 135
Много се смях, за чужда сметка , че да си платя: 21часат -синът ми/прохождащ пуберитет/седи на компютъра и яде сандвич, аз влизам в стаята и той ми казва да изгася осветлението защото му блести.Без да помисля дори му отговарям, че няма да си намери устата и ще я обърка с някой друг отвор. Следва мълниеносен отговор: - Аз устата и на светло не си я виждам,пък и от 12г живея с нея и знам къде е. Аз:-   ShockedМъ

# 458
  • Мнения: 6
Много смях,ей Grinning втора вечер седя и се смея пред компа.Та да се разпиша и аз.По-голяма част от муньовщините си не си спомням вече..толкова са много,но докато четох си спомних някой случки.Та значи на предишната ми работа назначават двама младежи,ние сме 7-8 девойки и се разбираме отдавна едва ли не с поглед.Та работехме на комп. в мрежа,нещо се беше скапала системата и трябваше да излезнем от мрежата,въпросният колега седи срещу мен и аз му викам:Владо излез...и той човека ме погледна учудено...ама к'во да прави стана и излезна от стаята Laughing аз ядосана ставам и викам:Абе на тоя човек к'во му стана,къде изчезна  newsm78 ,след малко се връща,аз го питам:Абе човек къде изчезна? А той:Емииии ти нали каза да излезна...а колешките цвилеха по бюрата в несвяст.Докато работех там,вечно ми се случваха велики преживявания докато стигна до заветната служба, ток ми се е счупил,цялата в кал и мокра,щото някой кретен с бясна скорост е минал покрай мен и аз съм /както винаги/до най-мръсната и дълбока локва..с бримки,дето и от самолет се виждат..и ей такива неща.
Ето още една..от сватбата ми  Wink
Та значи в ритуалната зала сме..,мъж ми глътнал бъстуна завалията,девойката говори някви неща/кой ли я слуша/ и ни казва имената...нали се сещате "Вие...еди кой си..." и казва моето :Вие Даниела еди коя си еди коя си...и прави кратка пауза,при което аз решавам,че явно трябва да отговоря нещо и се изцепвам много гордо: АЗ ,настъпва тишина,всички  Shocked ,а  някъде отзад братовчет ми се изцепва: СВОБОДНО  Joy като прихнахме да се смеееем,с комувете та чак до края на церемонията,а мъж ми през цялото верме притеснен,та като тръгна да се разписва,чак химикалката метна от зор милия   Laughing Имам още от вермето когато бяхме пресни гаджета,ама по нататък...ще разправям  Wink

# 459
  • в моя свят на мир и любов
  • Мнения: 1 996
Е, толкова много досега не съм се смяла Joy Joy Joy

Да ви разправям и аз:
Имам ново гадже, с кола която още не разпознавам добре. Един ден сме се уговорили да ме чака зад ъгълчето, в колата. И отивам аз зад ъгълчето, виждам колата, отварям вратата, мятам си якето отзад, сядам на предната седалка и си слагам колана. След което се обръщам към гаджето за целувка и да му кажа да тръгваме.  kissПри което виждам един непознат, който се пули удивено насреща ми. Почвам да се оглеждам и разбирам грешката си. А гаджето спряло съвсем наблизо,  55гледа ме, чуди се какво става и понеже не ме познава добре, си трае.

И това не ми е единичен случай. Веднъж дори се опитах да вляза в чужд автомобил, който досущ приличаше на моя. И понеже не можех да си отключа, ядосах се много, обадих се на мъжа ми и му вдигнах скандал, защо не мога да си отключа вратата на колата.  newsm29 А той, горкия, няма ни най-малка представа. Чак после ес загледах и видях, че ги няма обичайните столчета за кола, играчки и беше твърде чиста, за да е моята кола.  Тихомълком се изнизах. tiptoe  tiptoe  tiptoe

# 460
  • Мнения: 434
Разбих се от смях.Аз съм голяма издънка,ето някои мои случки

На посещение съм във Военноморска баз Варна.Наредени там едни кораби,един капитан обяснява и разяснява.Гледам в морето едни перки и викам "Извинете,т'ва акули ли са  Blush",като пърхам срамежливо с мигли.Капитана пъво  Shocked така с очите,после  Wink така и : "не,делфини".

Седим с една приятелка в едно кафе.Нейното детенце щъка покрай нас,играе си там.По едно време гледам на една масичка се покачило детето и една жена нещо бръчи вежди,пък приятелката ми няма видимост.И  аз като отпуснах едно гърло "Иване,веднага слизай от там".Жената ме гледа изумено,приятелката ми се обръща и вика "Ма то това не е моето дете".
Божкеее,скарала съм се на чуждото дете,пък жената му била майка.

# 461
  • Пловдив
  • Мнения: 2 492
Ееееееееех, голям смях падна като ви чета! Та да се разпиша и аз...
Първата случка не е с мен, а със съпругата на братовчед ми, която наистина е голям образ, че и малко недоскив и все й се случват странни истории.
Та така - в стола на университета, взела си е първо, второ, трето за обяд, сервирала си ги е на масата и отива за прибори. Като се връща гледа на масата някакъв младеж, който си хапва от супата. Сяда тя срещу него на стола и гледайки го в очите най-възмутено дръпва основното и почва да яде. Ядат двамата и се гледат, като междувременно младежът си придърпва десерта. Никой дума не обелва, всеки си яде от това, което е докопал. По едно време тя се усеща, че й я няма торбичката с лекциите и се озърта и какво да види - на съседната маса чакат първо, второ и трето+ нейната торбичка. Е, извинила се на младежа, но наистина голям резил...  Embarassed


newsm78

Извинявай, но това, което ти е разказала въпросната дама е случка от много известна книга.  Peace


Аз пък съм го гледала в един филм за едно семейство възрастни хора, дето тръгнаха да пътешестват из Европа. Но как се казваха- Рут ли бяха, не помня

# 462
  • Пловдив
  • Мнения: 2 492
Ето и една моя изцепка. Работя към онлайн-магазин, където се правят тениски с щампи по дизайн на клиента. Обаждам се на един клиент от Зоологическата градина в София, който си поръчал тениска със снимка на непознато за мен животно. И аз го питам с риск да се изложа: "Това на снимката СКУНКС ли е?". А той отговаря: "Не, това е ЯЗОВЕЦ" hahaha  Такова хилене настана, че започнах да се извинявам на човека, не стига, че обърках животното, ами и не запазих поведение Joy

# 463
  • София
  • Мнения: 1 762
 Joy момичета, безкрайно ви благодаря за страхотния смях  Hug ще опитам да се включа и аз  Embarassed
Работя в офис с клиенти, сама съм в стая. Звъни ми колежка, че ще дойде да ме види. Пиша нещо на компа с гръб към вратата. Тя се отваря без почукване, аз решавам че е тя и казвам-"влизай, скъпа", обръщам се и виждам мъж на около 50 г. Извинявам му се, а той- "аааааааа, нищо, от 20 год. никой не ме е наричал така"......... Друг път пак влиза един мъж, но доста по- млад и казва-" Какво да си извадя", а аз невъзмутимо му отговарям- "Засега личната карта"..... Горкият, скоро не бях виждала толкова червено лице.........  Laughing

# 464
  • Мнения: 2 039
Ето и една моя изцепка. Работя към онлайн-магазин, където се правят тениски с щампи по дизайн на клиента. Обаждам се на един клиент от Зоологическата градина в София, който си поръчал тениска със снимка на непознато за мен животно. И аз го питам с риск да се изложа: "Това на снимката СКУНКС ли е?". А той отговаря: "Не, това е ЯЗОВЕЦ" hahaha  Такова хилене настана, че започнах да се извинявам на човека, не стига, че обърках животното, ами и не запазих поведение Joy
Язовец и скункс е едно и също   Wink Hug

Общи условия

Активация на акаунт