Номинации за най-голяма муня

  • 3 511 618
  • 18 481
  •   1
Отговори
# 465
  • Мнения: 389
LEI, не се излагай така, момиче! Как ще са едно и също?  Simple Smile

# 466
  • Мнения: 780
Пресен случай - от вторник . На пловдивския панаир сме . Вървя с мъжа ми и шефа му . Спираме на един щанд в една палата , гледам аз някаква машина , прегръщам мъжа ми и : Мите , гледай това....... говоря , говоря , и по едно време    #Crazy не барам неговата риза , а някаква друга материя  Rolling Eyes .Обръщам се , а някакъв мъж ме гледа  Shocked .Ако имаше начин да си потъна в земята . На няколко пъти през деня се хващам как вървя с някой непознат и му говоря , а мъжа ми ми се хили зад мен  Joy

# 467
  • Мнения: 2 759
LEI, не се излагай така, момиче! Как ще са едно и също?  Simple Smile 
                     И какво: нали темата е точно за това  Whistling. В случай, че не е права, де - аз лично не познавам животинския свят в такива детайли....

# 468
  • Мнения: 6 029
язовец -

скункс -

нещо не си приличат...

# 469
  • Мнения: 2 759
                    Всъщност доста си приличат, Джу  Whistling

# 470
  • Мнения: 2 039
Точно долното е язовец, моля ви се  Praynig Hug

# 471
  • Мнения: 274
Пресен случай - от вторник . На пловдивския панаир сме . Вървя с мъжа ми и шефа му . Спираме на един щанд в една палата , гледам аз някаква машина , прегръщам мъжа ми и : Мите , гледай това....... говоря , говоря , и по едно време    #Crazy не барам неговата риза , а някаква друга материя  Rolling Eyes .Обръщам се , а някакъв мъж ме гледа  Shocked .Ако имаше начин да си потъна в земята . На няколко пъти през деня се хващам как вървя с някой непознат и му говоря , а мъжа ми ми се хили зад мен  Joy

 newsm18  newsm18  newsm18   rotfImbo  rotfImao  rotfImbo

# 472
  • Мнения: 6 029
                    Всъщност доста си приличат, Джу  Whistling

да, колкото котка и тигър Wink

# 473
  • в моя свят на мир и любов
  • Мнения: 1 996
Пресен случай - от вторник . На пловдивския панаир сме . Вървя с мъжа ми и шефа му . Спираме на един щанд в една палата , гледам аз някаква машина , прегръщам мъжа ми и : Мите , гледай това....... говоря , говоря , и по едно време    #Crazy не барам неговата риза , а някаква друга материя  Rolling Eyes .Обръщам се , а някакъв мъж ме гледа  Shocked .Ако имаше начин да си потъна в земята . На няколко пъти през деня се хващам как вървя с някой непознат и му говоря , а мъжа ми ми се хили зад мен  Joy

 newsm18  newsm18  newsm18   rotfImbo  rotfImao  rotfImbo

Не си единствена.
Веднъж беше дошъл един приятел на мъжа ми да му помага за ремонта на жилището. И моя мъж му дал негови си работни дрехи. Влизам аз в стаята, гледам седнал моя мъж на една щайга с гръб към и яде. Нахвърлям му се отззад и започвам да го целувам, а той стои и не мърда. Брех по едно време влиза моя мъж през вратата и се пули насреща ми. Оказа се, че съм се нахвърлила върху неговия приятел. Joy Joy Joy

# 474
  • Мнения: 2 759
                   Наистина са различни животни. Гугъл каза  Mr. Green.

# 475
  • Мнения: 780

Не си единствена.
Веднъж беше дошъл един приятел на мъжа ми да му помага за ремонта на жилището. И моя мъж му дал негови си работни дрехи. Влизам аз в стаята, гледам седнал моя мъж на една щайга с гръб към и яде. Нахвърлям му се отззад и започвам да го целувам, а той стои и не мърда. Брех по едно време влиза моя мъж през вратата и се пули насреща ми. Оказа се, че съм се нахвърлила върху неговия приятел. Joy Joy Joy
  Joy Joy Joy hahaha  А миналата вечер отиванм в магазинчето до нас / до майкини - в къща сме и магазина е на съседа. Вратите са плъзгащи с ресни  и е с 2 входа - за клиенти и за персонала / гараж е и е малка вратата/ .Чувам аз комшията говори отблизо и си мисля в момента че вратата е отворена .Дърпам ресните , ЗАБИВАМ коляно във вратата и давам откат 2 метра . Добре че вътре имаше само 1 човек , ама като се стреснаха с продавачката и комшията  ooooh! , а аз  Embarassed куцукам , хем ми е смешно , хем ми се реве... За малко да счупя стъклото . А тя била отворена вратата за персонала и затова съм го чувала отблизо / на отворена врата. Днес пак ходих до майка ми ... и до магазина , но първо дръпнах ресните , уверих се че вратата е ОТВОРЕНА и тогава влязох

# 476
  • На морето!
  • Мнения: 5 749
 Joy
Аз също имам много подобни истории,но ми трябва повечко време да ги разкажа.
Засега само ще чета,а когато имам време ще пиша  Hug

# 477
  • Мнения: 6 892
Точно долното е язовец, моля ви се  Praynig Hug
Аз язовецът не знам точно как изглежда, но за долното съм сигурна, че е скункс.

# 478
  • Мнения: 154
Точно долното е язовец, моля ви се  Praynig Hug
Аз язовецът не знам точно как изглежда, но за долното съм сигурна, че е скункс.
Е, горното е язовецът.  bowuu

По темата - много се смях и се напИнах да се сетя за някоя моя муньовщина, ама тц. Не, че няма  Naughty> Моля ви! И то в доста прилично количество, но някак странно ми се е появила амнезия точно по повод тези случки. Ще продължа да се напъвам, па дано си върна паметта.

# 479
  • Мнения: 376
Аз кат блондинка си ги имам доста такива истории, но ще разказвам на части. Та отивам аз на рожден ден някъде около Хемус ама нямам един лев в себе си и закъснявам ужасно. Та звънкам на един приятел и той вика ела, но имам само долари. Аз си хващам едно такси и му казвам адреса, като му казвам изчакайте ме. Е да ама моя приятел какво се замота, та откарах 15-тина минути горе и слизам с доларите в ръката, и казвам на бакшиша да кара към Магура да си сменя валутата. Естествено пак да ме почака и после да ме закара на Хемус. Ами като стигнахме там, човека се обърна с една полуусмивка и ме попита: Да ви изчакам ли? А аз потънах от срам  Embarassed

Имах едно прясно гадже, което нямах представа, че носи лещи и то цели 6 диоптъра. Разбрах, когато за първи път дойде в къщи и си свали лещите, а аз като една истинска блондинка се размахах срещу него и питам : Сега виждаш ли ме?  Embarassed

Пак закъснявам за среща и в къщи бързам да се гримирам и да тръгвам, но един съсед навършваше 33 години и понеже много се уважаваме ми звъни непрекъснато на телефона да съм пийнела едно за негово здраве (хич не съм по пиенето). Накрая се съгласих да ми донесе питието да му кажа наздраве на вратата и да си го пия докато се гримирам. Е да де, но докато бързам с тоз ми ти грим, бързам и с питието и накрая се озовавам на спирката в едната ръка с чашата, а в другата с дистанционното на телевизора.  #Crazy Метнах на бързо чашата в кофата, а дистанционното в чантата и почвам да нервнича, че преди 40 мин. трябваше да съм на срещата. Гледам един младеж чака и той маршрутка и почвам да го увещавам да си вземем такси и да си го поделим. Е да ама той тръгнал бил рано, но аз упорита. Накрая се качихме в таксито, нооо понятие си нямам какви съм ги плещила. На сутринта ми звъни някакъв Мартин и ми вика, че съм му обещала съвместен бизнес, защото съм внасяла платове от чужбина, а той имал магазини.  Shocked До ден днешен не мога да си обясня, защо точно тази професия съм си избрала онази нощ, в онова такси  Laughing

Последна редакция: сб, 29 сеп 2007, 03:02 от Пижулинка

Общи условия

Активация на акаунт