Номинации за най-голяма муня

  • 3 510 814
  • 18 481
  •   1
Отговори
# 600
  • в моя свят на мир и любов
  • Мнения: 1 996
Ако ще си говорим за разсеяност, и аз мога да се похваля с някои постижения.
Тръгвам сутринта с колата, шофирам, бързам и си мисля за спешните задачи, спирам пред офиса и тогава едното дете казва: Мамо, днес с теб ли ще ходим на работа?  doh
Аз съм забравила да мина през детската градина и да ги оставя там.

След това си пазарувам в аптеката, пожелавам приятен ден  Simple Smile и си тръгвам, а аптекарката тича подире ми и ми вика нещо. Оказа се, че съм си забравила рестото от 30 лв.

# 601
  • Мнения: 619
Вчера аз.. потичвайки на козирката с един откачен чорап от жартиет... добре ве тоалетната беше наблизо .. голяма излагация Simple Smile Joy
Връщайки се.. как съм ходила незнам докато ступвам с единия крак се ртам нещо обувка ми фръква а моя крак в една локва Mr. Green Красота... ooooh!

# 602
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 38 932
Лято е, точно преди края на работния ден заваля. Силно.
Колежката ми не иска да нацапа бялото си, ново и марково панталонче, белите си истински, отворени сандалки, а има щения относно педикюра си. Поръчва такси за да я закара пред входа и да спаси горе изброеното.  Hug
Рицаря в жълтата каляска пристига, тръгват и вместо пред нейния вход той спира на около 50 м. от блока  Shocked точно в една локва. "Ама моля ви, тук в тази локва ли ще спрете? Защо не минете до входа?" а той отговаря "Я па ти. ГрАбвай чеелИте и бЕгай"  #Crazy (ударенията са на главните букви)  Tired

# 603
  • Мнения: 2 085
Вчера аз.. потичвайки на козирката с един откачен чорап от жартиет... добре ве тоалетната беше наблизо .. голяма излагация Simple Smile Joy
Връщайки се.. как съм ходила незнам докато ступвам с единия крак се ртам нещо обувка ми фръква а моя крак в една локва Mr. Green Красота... ooooh!

Извинявай, би ли повторила?

# 604
  • Мнения: 376
Най-кратката ми мунювщина, като описание де, е: Като малка баба ме прати да и купя тиква и аз си го повтарях по пътя, за да не забравя и се върнах с кисело зеле. Жената едвам не припадна, а аз до ден днешен не мога да си обясня как от тиква превключих на зеле.  Laughing

# 605
  • Мнения: 619
Вчера аз.. потичвайки на козирката с един откачен чорап от жартиет... добре ве тоалетната беше наблизо .. голяма излагация Simple Smile Joy
Връщайки се.. как съм ходила незнам докато ступвам с единия крак се ртам нещо обувка ми фръква а моя крак в една локва Mr. Green Красота... ooooh!

Извинявай, би ли повторила?
Embarassed
Съжалявам наистина пиша ... ужасно!
Та... имах работа аз до една аптека... ама пусти чорапи,пусти жартиери .Като го дръпнах единия... взе ,че се откачи (аз с пола до коленете) това става на  Козирката (за тези ,които не са от Варна... значи на .. пъпа на центъра Joy)  Имаше на близко тоалетна ,че птичах така с един свличащ се чорап  Crazy .Излизам спокойна оправила чорапа и хуквам към аптеката !Незнам как съм ходила ама... става така ,че си ритам единия с другия крак.Обувката ми излита напред , а босото ми краче попада в една локва  #Crazy .Поне им направих щоу на хората  Crossing Arms

# 606
  • Мнения: 4 784
Ейййййййй, страхотни сте момичета! Как ме развеселихте в това мрачно и дъждовно време!  Joy

# 607
  • Мнения: 502
Ето я и моята издънка,съвсем пресничка,от вчера.Днес ми пратиха линк към вашата темичка,за да я споделя и с вас Hug.

Сега да ви кажа каква я свърших днес.Мъжа ми има рожден ден на 17.11.Аз от началото на седмицата си мисля как рождения му ден е в петък,намислих какво да му купя за подарък,какво ще приготвя и т.н.
Днес станах рано,купих му подаръци,напазарувах за вечерта..Прибрах се,тамън беше станал-подарих му подаръците,целувки,прегръдки,честитки....Следобяд готвя,приготвям,слагам маса...Абе не чувам да му звъни телефона,питам го-никой ли не ти се обади да ти честити,той-ами никой.Викам си странна работа,да го забравят всички...Ама де да знам,може да звъннат по-късно вечерта.Сядаме,наздравица,пожелания...Почват новините по Нова с думите  "Добър вечер,днес,петък 16 Ноември.
С мъжа ми се  споглеждаме и си викаме - тая влезе в  "Господари на ефира",сбърка датата....Ставам,поглеждам си телефона и ооооо,ужас #Crazy #Crazy    -наистина е 16.11.
Направо умрях от срам,после от смях.... JoyНие седнали да празнуваме,а той рожденият му ден утре...
Незнам,май изкуквам вече... newsm78
Реших да споделя с вас,може и да ви разсмея .

Хубави почивни дни на всички.

 

# 608
  • Мнения: 5 877
Ами и той не се е усетил  hahaha

# 609
  • Мнения: 6 029
Ами и той не се е усетил  hahaha

Което е още по-муньовско, определено  Mr. Green

# 610
  • Мнения: 5 462
Най-кратката ми мунювщина, като описание де, е: Като малка баба ме прати да и купя тиква и аз си го повтарях по пътя, за да не забравя и се върнах с кисело зеле. Жената едвам не припадна, а аз до ден днешен не мога да си обясня как от тиква превключих на зеле.  Laughing
Ами все зимни продукти , вероятно за това ???? newsm78 Wink

# 611
  • Мнения: 7 107
Асе, аз само за подаръците не разбрах - днес има ли още за рождника? Mr. Green
Оправи ми ти още вчера настроенито.  Heart Eyes

# 612
  • Мнения: 2 013
Ами и той не се е усетил  hahaha

Което е още по-муньовско, определено  Mr. Green

Човекът има пълно и безапелационно доверие в жена си Laughing

# 613
  • под дъгата
  • Мнения: 630
Преди няколко години. Действието се развива в София. Делничен ден. Отивам с приятелка да хапнем нещо в "Happy"- то срещу "Св. Неделя". Да, ама по тротоара на пъпа на столицата има тук-таме я дупки, я липсващи плочки, а аз съм с високи обувки и, разбира се, блея. В един момент улучвам дупка, стъпвам на криво и, по дяволите, падам. С всички сили се опитвам да докопам опора и успявам, алелуя! Поглеждам пред себе си -  пищно дупе в чорапогащник Shocked
В суматохата съм докопала полата на някаква жена пред мен.  Embarassed Бързо я върнах на мястото й и дръпнах приятелката ми в обратна посока. Обядвахме, но на друго място. Laughing

# 614
  • София
  • Мнения: 1 889
Buba Mara Joy Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт