Номинации за най-голяма муня

  • 3 511 771
  • 18 481
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 7 186
"Това е лопатката", а аз познайте какво чувам, ами ...патката. Развълнувано възкликвам : Ооо, значи момченце, вижда се...", а докторът запази самообладание и с професионален, равен тон каза натъртвайки "ЛОпатка"......
Ееее ти направо уби змея с тази лоПАТКА smile3532!

# 226
Ню,а този дали наистина е звънял или само се е
Хич не е звънял на никой. Аз седях до него и глас не чувах отсреща да говори. Ама той вика - "Е, на бе - мрънкат ми тука като им стропам Laughing"... а и нали писах, че докато говореше с ВРАЧАНСКИЯ ШЕФ на полицията:)))), телефона му звънна.

Ами...на нас преди време със същия номер ни измъкнаха пари колкото за една кола ooooh! Embarassed
Тоя театър със сигурност е имал дълбок замисъл newsm12

# 227
  • Мнения: 35 961
Ох и най-големият срам ... ще ви споделя, ама много ми е неудобно...Та бременна аз, отивам да ме гледа гинекологът,  с тайната надежда да се види пола на бебето..., а доктора много подробно ми обясняваше винаги...и почва той гледа сърчице, главичка, бъбречета, ръчички, крачета и обяснява и казва...:"Това е лопатката", а аз познайте какво чувам, ами ...патката. Развълнувано възкликвам : Ооо, значи момченце, вижда се...", а докторът запази самообладание и с професионален, равен тон каза натъртвайки "ЛОпатка", а аз незнам, сигурно съм станала като домат  #Splat  , смутолевих нещо "Ъъъъъъъъъ, ъхъ" и така, той не се смя де, ама после като разказвах и мъжа ми и приятелите много ми се смяха, ама голяма излагация беше. Много ме е срам...Та засега толкова, ама доколкото се знам...още ще има Laughing

имам подобна случка от последните дни /не съм аз мунята в случая, а един симпатичен батко Wink/; отиваме с Еленка да плащаме интернета, тя се завира зад бюрото на баткото и започва да дардори в типичен стил - ще ми дадеш ли едно листче, за да си рисувам, може ли да напрвя дупки с перфоратора  Crazy... в един момент вижда една дебела тетрадка с твърда подвързия, в която баткото пише в момента, почти се намърдва в скута му и казва: "батко, имаш много хубава книжка"; мога само да гадая какво чу той, защото се изчерви, замлъкна и след размисъл, каза: "ъъъъъ, да"  Joy Joy Joy; аз се опитах да замажа ситуацията и повторих като папагал: "да има много хубава книжка"; момакът ме погледна озадачено и дори не разбрах дали зацепи изобщо, че тя не каза "п..ка"  hahaha hahaha hahaha
е, разбира се, може аз да съм мунята, а той да си е чул "книжка"  Laughing Laughing Laughing

# 228
  • Мнения: 4 244
в един момент вижда една дебела тетрадка с твърда подвързия, в която баткото пише в момента, почти се намърдва в скута му и казва: "батко, имаш много хубава книжка";
Бубанке, тя твоята история е по скоро за другата тема - На мама маймунчето Mr. Green

# 229
  • Мнения: 35 961
в един момент вижда една дебела тетрадка с твърда подвързия, в която баткото пише в момента, почти се намърдва в скута му и казва: "батко, имаш много хубава книжка";
Бубанке, тя твоята история е по скоро за другата тема - На мама маймунчето Mr. Green

ми то ... детето не беше виновно, но понеже прилича на случката с лоПАТКАТА Simple Smile Simple Smile

# 230
  • Мнения: 3 562
..:"Това е лопатката", а аз познайте какво чувам, ами ...патката. Развълнувано възкликвам : Ооо, значи момченце, вижда се...".....
Ох, някой ден ще ме довършите  hahaha hahaha hahaha
Представям си как си се почувствала  Embarassed

# 231
  • Мнения: 5 468
Ами...на нас преди време със същия номер ни измъкнаха пари колкото за една кола ooooh! Embarassed
Тоя театър със сигурност е имал дълбок замисъл newsm12
И на нас преди време ни се случи същото с измъкването на парите. Сигурно сме влязли в една и съща организация. Ако искаш ми пиши ЛС.

# 232
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Муахаха, ама какви истории..  Тресем мазно! Laughing
И Ерика, с тоя аватарин, бе черешката на тортелината. Joy
Голямо забавно се случва!
И прави ли ви вчепетление, че покрай тия благоприятни, умопомрачително-смешни теми във форума цари мир и равновесие? То и други причини има, примерно нова визия, ама се сетих, преди време мамките бяха много нервозни и дразги драчеха. #Cussing out
Много кеф така.  Flowers Bouquet
Дайте още хляб и зрелища!

# 233
  • Мнения: 5 468
И прави ли ви вчепетление, че покрай тия благоприятни, умопомрачително-смешни теми във форума цари мир и равновесие?
Прави ни smile3521, нали смеха сближава хората...

# 234
  • Мнения: 3 562
Така без дразги и препирни, не ви ли е по-симпатично newsm78
Нямам спомен някога да съм се смяла така, както напоследък с темите за мунчовците и другите след тях.
Голям кеф  yesyes yesyes yesyes yesyes yesyes

# 235
  • Мнения: 2 212
Хахах и на мен ми направи такова впечатление, че някак си се сплoтиха мамите покрай тея теми и толкова смях, и даже се чудех дали да не питам и аз затова ама не се осмелявах, да не би пък да кажа нещо не на мястото му и да разваля хармонията и мира дето царят....само да не е затишие пред буря, че от толкова смях каква буря ще да е....   не ми обръащйте внимание, аз съм си малко черногледа по принцип
Show must go on  Joy Joy Joy

# 236
  • Мнения: 932
Така се хилих на ваште истории,че събудих мажа ми-помисли,че плача!Направо получих мускулна треска!!!!И се сетих за една случка миналия ден.Седим с моята колежка в магазина и си говорим.И тя ми вика:"виждаш ли го тоя отвън дето говори по тел?Голям пич!Страшен е!Ама е женен.То не че му пречи да се заглежда.Харесал е Алис/момичето,което работи в понеделник/ и идва нарочно.А тя веднъж така се притесни,че счупи това,което той купуваше".И продължава в същия дух да ми говори,че и тя не би му простила,кво като е женен и т.н. А в магазина да вземе да се окаже,че има една жена и ние не сме я видяли! И не само,че ни слушала глупостите-това щеше да е твърде добро...-жена му!!!

# 237
  • Мнения: 3 562

На това му се вика издънка  Rolling Eyes

# 238
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Хахах и на мен ми направи такова впечатление, че някак си се сплoтиха мамите покрай тея теми и толкова смях, и даже се чудех дали да не питам и аз затова ама не се осмелявах, да не би пък да кажа нещо не на мястото му и да разваля хармонията и мира дето царят....само да не е затишие пред буря, че от толкова смях каква буря ще да е....   не ми обръащйте внимание, аз съм си малко черногледа по принцип
Show must go on  Joy Joy Joy

 smile3520 smile3505 Да не чуе Дявола... Wink

# 239
  • Мнения: 35 961
Ерика, какво е това секси чудовище?  newsm65 newsm65 newsm65

Общи условия

Активация на акаунт