Номинации за най-голяма муня

  • 3 511 935
  • 18 481
  •   2
Отговори
# 255
  • Мнения: 4 244
. "Чакат те там, да им раздадеш по 40 лева"...  Laughing Laughing Горката ми майка, хем й беше смешно, хем я беше срам, че се е вързала на глупостите цигански...
smile3532 newsm10 rotfImbo newsm65 newsm65

# 256
  • Мнения: 3 861
Стигнах до втора страница едва, но мноооого се смях.
Много яко!!!

# 257
  • Мнения: 1 425
И аз се сетих сега една случка на морето, когато сина ми беше на 2 години. Бяхме се разделили с моя бивш съпруг и аз сама с Георги. Имаше едно кафене, близо до квартирата и там ходех да си пия кафето и си бройках едно гадже. Един следобед пак отиваме със сина ми там и гаджето там. Питам го дали са свободни местата до него. Той каза да, и аз много щастлива coolcool , че ще завържа най-накрая разговор с него, купувам си кафе, оставям го на масата и тръгвам да сядам. В това време Георги, как се е промушил зад мен незнам,в този момент  ми дърпа стола,  и аз с гръм и трясък се озовах на земята с навирени крака smile3517 smile3517. И от горе на всичко ми се сцепи роклята, с която бях (беше ми любима  Cry Cry)
Аз трудно се изчервявам, но в този момент бях като домат  Embarassed Embarassed. Взех си детето и бегом към квартирата. После така и не видях отново момъка...

# 258
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
........в този момент  ми дърпа стола,  и аз с гръм и трясък се озовах на земята с навирени крака smile3517 smile3517. И от горе на всичко ми се сцепи роклята, с която бях (беше ми любима  Cry Cry)
..............После така и не видях отново момъка...
Ама хубав номер ти е погодил малкия Twisted Evil

# 259
  • Мнения: 1 753
Божеее момичета, невероятни сте! Направо се скъсах от смях - това нещо трябва да се публикува някъде...  Joy
Ама много сте лоши - аз съм на работа и се опитвам да бъда сериозна....

# 260
  • Мнения: 3 376
Днес пак показах каква съм мунка:) Вървя си по пътя в дъжда и се ядосвам, че ще стигна на работа цялата мокра. И чаак като наближих работа се сетих, че този чадър, дето ми е в ръката, именно за това служи - за да пази от дъжд Laughing

# 261
  • Мнения: 3 205
1. Колегата Ангел е извън офиса. Трябва да звънне на колежката в офиса, но няма телефон и взема телефона на трети колега. Звъни, вдига Мими и казва: "Здравей, Пешо!". Ангел отговаря : "Здравей, Мими, не съм аз!"
2. Пътуваме за Португалия с автобус. Спираме в Италия на някаква бензиностанция, влизаме с една приятелка в магазина, гледаме. Тръгваме да излизаме. Една от продавачките казва "Чао!", при което ние, трогнати, се обръщаме и също й казваме "Чао". Момичето ни гледа леко объркано, а зад нас се разнася трето "Чао", от една друга, току-що влизаща в магазина служителка. То на италиански чао значело и здравей, ама кой да се сети...
3. Връщаме се от Португалия, пак с автобус. Рано сутринта спираме на пиш-почивка в Хърватия. Моя милост, сънена, без лещи (голям диоптър, така че съм като бухал на силна дневна светлина), притичква до кенефа заедно с групичка хора. Пред кенефа има нещо метално като бариера, но се минава свободно и няма никой. Излизам от кенефа, навън - групичка местни същества от мъжки пол, металното нещо пуснато, разпитват едно момиче от автобуса и се хилят. Тъй като силно недовиждам, решавам да слушам, за да разбера за какво иде реч. Долавям думата "София", съществата освобождават бариерата и пускат момичето. Търча аз напред, викам магическата дума "София", минавам през все още вдигнатата бариера и се отправям към автобуса. Зад мене викат нещо и се смеят високо, но аз - нула внимание. После, вече в автобуса, разбирам, че всъщност тоалетната ни най-малко не е била безплатна и момичето пред мен си е платило и затова са я пуснали, а просто са я попитали откъде е.

Иначе вчера с тези муньовски и мунини истории цял следобед съм правила странни физиономиии да не се разхиля на глас тук на работата...

# 262
  • Мнения: 35 962
Ама хубав номер ти е погодил малкия Twisted Evil

пази си интереса детето! вероятно не е харесал момъка Simple Smile

# 263
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Ама хубав номер ти е погодил малкия Twisted Evil

пази си интереса детето! вероятно не е харесал момъка Simple Smile
Възможно е Laughing Ама другия път се договоряй предварително с малкия, ако набележиш някой левент Wink

# 264
  • Мнения: 793
да се разпиша и аз с една историйка
Вземам книжка и съм горд притежател на нея от една седмица, с колата на тати, различна както винаги като габарити от учебния автомобил, забивам се в една пресечка със спрени коли от двете страни с според моята представа има място само за моята кола да мине, но насреща джип  newsm78 та намества се въпросния батко като ми прави уж място да мина, аз потна минава се на сантиметри та стигам до средата да джипа и решавам че ще ударя нещо, а той ми каза: " Има място минавай" при което аз възмутена: " Мини ти, аз имам книжка от една седмица" при което баткото  Laughing и каза:" Стой само на мястото си " и ме размина той. Mr. Green тъй де що аз да се мъча....

# 265
  • Мнения: 3 091
Ето прясна, прясна още една моя история!
В неделя се върнах от Белгия. Два дни след това се чудя защо се успивам всяка сутрин!!! а то, забравила съм да си преместя часовника на телефона, с който се будя... Мунчовица и половина!!!
Заслужавам ли номинация?

Последна редакция: ср, 08 юни 2005, 13:50 от inamarkova

# 266
  • София
  • Мнения: 13 206
Оооххх, ето какво ни се случи днес на мен и моята дружка от втория етаж - Симона...

И ти ли бе Ню.... Joy Joy Joy
Мога да подкрепя всяка твоя дума!!! Илийката е голям образ и е достоен за номинация... И аз го познавам, запознахме се по сходен начин. Човека наистина е бил патоанатом в "Съдебна медицина", но май алкохола не прощава... Иначе сега сме на "Здравей, здрасти" Mr. Green

# 267
  • Мнения: 3 562
.... "Шефе-викам аз- днес май за десерт ще има крем карамел..." "хм. че какъв ден сме днес?" - пита той. "Мии-четвъртък". ""А, няма да има - днес в кремториума горят диабетици...".
МалИИИИИ,  на това му викам аз чувство за хумор  Mr. Green

# 268
  • Мнения: 5 468
Цяла седмица се забавлявам! Така не съм се смяла от години Laughing
Сетих се една случка със свекърва ми/то и аз имам, ама като се сетя ще пиша/-
тръгват свеки и майка й с влака от Варна за София. Имат си билети за спален вагон, товарят багажа, оправят си леглата и сядат първо да вечерят. Хапнали и си легнали. Събуждат се сутрнта, стават и се оглеждат smile3506 - къде са, защо е толкова тихо...Гледа свеки и що да види - насреща табела - гара Варна! Само дето не получила инфаркт! newsm61 Ами то, да им откачат вагона и те нищо не разбрали И пак - багажа обратно и се прибрали tooth
Joy Joy Joy rotfImao tooth tooth

# 269
  • София
  • Мнения: 13 206
Сега и с Ники говорихме и той каза, че не мога да съм сигурна, че Илийката е патоанатом... newsm78 #Crazy

Общи условия

Активация на акаунт