Номинации за най-голяма муня

  • 3 511 858
  • 18 481
  •   2
Отговори
# 855
  • Мнения: 603
А извини ли се на клиентката?  Wink

# 856
  • Мнения: 2 759
А извини ли се на клиентката?  Wink
                      Не още. Утре. Ще се червя яко... Иначе е клиент.

# 857
  • Мнения: 603
Ааа, вярно, клиент било. Значи два пъти ще се червиш  Simple Smile

# 858
  • Мнения: 2 759
Ааа, вярно, клиент било. Значи два пъти ще се червиш  Simple Smile
                     Всъщност се надявам да мина 'по-тънко' точно защото е клиент.

# 859
  • Мнения: 594
и аз да се запиша сред муните Laughing
преди години за първи път отивам в гърция на фризьор,но без да знам и дума гръчки...

Като каза фризьор се сетих и аз една случка с една наша учителка по английски език (е, не точно учителка, щото само заместваше две седмици, но...). Та въпросната учителка беше холандка и живееше в нашия град със своя съпруг и децата от известно време... Милата бъкел български не разбираше... Единия ден пристига в клас ама остригана 1-ви номер и без дори да я питаме започва да обяснява... Отишла на фризьор и му обяснила че иска да й намали малко косата и му показала с ръце колко малко (естествено на английски...) а нашия фризьор разбрал, че иска толкова късо да я подстриже и я подстригал  hahaha
Като се сетя какъв смях се смяхме  тогава, а тя каквато беше бяла... стана червена като домат  rotfImbo

# 860
  • Мнения: 2 697
Аз по принцип съм голям заплес (все съм се замислила и размечтала нанякъде), та доста често ми се случва да се спъна в най-неподходящия момент, това вече го приемам за ежедневие Grinning Спомням си обаче, че в 12-ти клас вече си имах сериозно гадже и бях толкова влюбена, че само да го видя из града случайно (въпреки че сме заедно и не би трябвало да е така), пеперудите в стомаха ми пърхаха ли, пърхаха...

За зла участ обаче в един хубав зимен ден с приятелка се разхождам из центъра и... в един момент виждам любимия образ, минава покрай една хлебарница Crazy Каква изненада, грабвам дружката и пресичаме шосето, то е порядъчно заледено, а аз с кожено палтенце (от тези с пухкавата еко кожа). Забравила с какво съм пременена се юрвам към любимия, ускорявам крачка и...забивам нос на шосето, една минута след това палтото ми пада върху мен (порядъчно голямо беше)...Хлебарят и възлюбеният ми паднаха.

# 861
  • Мнения: 18
Майка ми  е била сервитьорка , а баща ми отива в този курортен комплекс на почивка.Баща ми си харесва майка ми ,но в един момент вместо да заговори сервитьорката ,той и пуска ръка по дупето.Тя да вземе да се обърне и да го фрасне с празната табла по главата.След това той отива да и се извинява и ... стават семейство.

# 862
  • Мнения: 505
Ето една случка и от мен  Embarassed

В чакалнята на един гинекологичен кабинет, сме аз и една жена и си чакаме реда. От тоалетната излиза едно момченце и сяда до жената. Аз решавам да отида да пишкам преди прегледа, но като влизам в тоалетната, о ужас, всичко изпоцапано - явно от детенцето. Много се ядосах на тази безотговорна майка - ок пуснала го само да се оправя, поне да му помогне след това  Tired И излизам и с леден тон я извиквам " ако може за момент". Тя жената стана и идва при мен и аз започвам да и обяснявам тихо, за да не чуе детето, че би трябвало да изчисти след него, че не може така и пр. и пр. Жената така  Shocked а аз продължавам да говоря, в една пауза жената ми казва "Това дете не е мое, явно е с майка си, но тя е при лекаря." Вярвайте ми, че ми идваше да умра от срам - почервенях, позеленях, смоталявих извинение и си влязох в тоалетната. Там обаче се сетих как ще стоя до тази жена докато ни дойде редът  ooooh! и като ме напуши един смях,не мога да спра да си се хиля сама, но и не смея да изляза в чакалнята при нея  Laughing Embarassed

# 863
  • Мнения: 78
Да ви разкажа за последната ми муньовщина в която основна роля играе и майка ми  Whistling
 Та приемат малчо в ясла. Понеже за лятото отидохме на вилата заради малкия и майка ми се занимаваше с "проучванията" какви документи и изследвания ни трябват. Първо, обобщава тя, са тези за патогенни чревни бактерии и чревни паразити. Казва ми: "Взимаш едно бурканче и като се изака събираш от памперса,а също и ето ти това /едно стъкълце с тиксо лепнато за него/, то е за паразитите и трябва сутринта като стане да махнеш тиксото, да му го лепнеш на дупето и да чакаш да се изака, като е готов махаш лепката и обратно на стъкълцето" Аз разбира се доста се зачудих как точно ще я лепна тази лепенка и за какво им е това чудо, като и без това се носи и пълно бурканче, ама нали е мама и си вярвам. Правя всичко точно по указанята ..... сещате се,че НИЩО не стана, лепенката изглеждаше потресаващо намачкана и въобще не се залепи на стъклото. Аз още повече  #Crazy ,ама си викам, те на мама така са и казали. Отиваме веднага с бурканчето и лепенката в лабораторията. Жената там даже не можа да си сдържи смеха като видя какво и носим.  ooooh! Crazy  Joy Обясни ни точно какво се иска. Майка ми щеше да умре от срам, какво чула-недочула. Ама тя си е такава  Hug

# 864
  • Мнения: 17
Тръгвам един ден да пазарувам от кварталния супермаркет и из целия път си повтарям "Купувай каквото ще купуваш, само не забравяй да купиш суха сметана, че е свършила". Вече напазарувала, се връщам в къщи, разтоварвам покупките - сухата сметана я няма! Почвам да мисля - купих ли я въобще? Спомням си как съм си повтаряла "суха сметана, суха сметана", спомням си как стоя пред щанда и избирам - значи съм я забравила в магазина!
 Хуквам към магазина и започвам да разпитвам касиерките "Преди малко си забравих сухата сметана на касата, някой виждал ли я е?" - Те: "Нищо не сме намирали" - Аз: "Ама трябва да е тука! Преди малко я забравих!" - "Не сме я виждали, може някой да я е взел." - "Не се правете, дайте си ми сухата сметана!"- и така половин час. Така и не се намери, та си тръгнах ядосана. В момента, в който излязох от магазина, си спомних, че след дълго стоене пред щанда, накрая реших да си взема течна сметана, която спокойно си ме чака вкъщи...

# 865
  • Мнения: 89
Преди няколко години, бедно студентско време ... Аз съм на лекция, а моята колежка и приятелка решила да не влиза и ме чака отвън. Докато чака и хрумнала чудната идея да ходим до магазинчетата за евтино китайско бельо, които тъкмо бяха плъзнали и бяха доста вървежни. В същия този период, тя си харесваше много един младеж, с който нещата още не бяха ясни ще станат ли или не. И какво се случи, пише ми тя следния СМС : " Какво ще правиш после(т.е. след лекция), хайде да ходим до магазина за ЕВТИНИ ГАЩИ", за съжаление в последния момент вместо на мен по погрешка пуска СМС а на младежа .... Confused Embarassed и познайте после дали се получи работата ... харесваш много някого и му предлагаш да ходите заедно за евтини гащи като за първа среща ...

# 866
  • София
  • Мнения: 6 067
Онази вечер решавам да си прехвърля нещата от една чанта в друга (по принцип много досадна за мен процедура). Същевременно разговарям с мъжа ми, сортирам съдържанието на чантата в купчинки по леглото, отделям боклуци и т.н. Накрая започвам да пълня актуалната чанта с купчинките. Но се оказва, че ми липсват ключовете от работатаааа... Бре, ровя пак в предишната чанта - празна! Преобръщам всичко върху леглото, да не са се забутали под нещо - няма ги! Включи се и мъжът ми, ходих аз да ровя в прането, да не би да съм ги мушнала в някой джоб - тц. Реших да не се боря повече с тази мистерия и цъкайки замислено, бъркам за нещо в "новата" чанта; и какво мислите - ключовете там, естествено!! Съвестно съм ги мушнала първи, за да не ги забравя...  Crazy

# 867
  • Някъде там...
  • Мнения: 280
 rotfImao rotfImbo smile3532 smile3532 smile3532

# 868
  • Мнения: 289
Да ви разкажа за последната ми муньовщина в която основна роля играе и майка ми  Whistling
 Та приемат малчо в ясла. Понеже за лятото отидохме на вилата заради малкия и майка ми се занимаваше с "проучванията" какви документи и изследвания ни трябват. Първо, обобщава тя, са тези за патогенни чревни бактерии и чревни паразити. Казва ми: "Взимаш едно бурканче и като се изака събираш от памперса,а също и ето ти това /едно стъкълце с тиксо лепнато за него/, то е за паразитите и трябва сутринта като стане да махнеш тиксото, да му го лепнеш на дупето и да чакаш да се изака, като е готов махаш лепката и обратно на стъкълцето" Аз разбира се доста се зачудих как точно ще я лепна тази лепенка и за какво им е това чудо, като и без това се носи и пълно бурканче, ама нали е мама и си вярвам. Правя всичко точно по указанята ..... сещате се,че НИЩО не стана, лепенката изглеждаше потресаващо намачкана и въобще не се залепи на стъклото. Аз още повече  #Crazy ,ама си викам, те на мама така са и казали. Отиваме веднага с бурканчето и лепенката в лабораторията. Жената там даже не можа да си сдържи смеха като видя какво и носим.  ooooh! Crazy  Joy Обясни ни точно какво се иска. Майка ми щеше да умре от срам, какво чула-недочула. Ама тя си е такава  Hug

А какво точно е трябвало да се направи? Embarassed

# 869
  • Мнения: 20
Дядо ми имаше рожден ден и се чудехме с майка ми какво да му подарим. Питахме го да ни даде някаква идея (дали иска нещо по-специално). Беше много скромен и ни каза, че иска някакъв крем за крака. Отидохме в едно магазинче за козметика, а там един мъж. "Консултирахме" се с него за заветния подарък за мъж. Първо въодушевен ни предложи някакъв крем с нарисувани крака - огледах го и му направих забележка че е депилаторен (за жени). После какво друго ни показва и най-накрая се спряхме на един подходящ за него - за оттекли крака и разширени вени ... много хубав бил. Сложи го в някакво подаръчно пликче, че и чантичка. Накрая му купихме и още нещо. Мина се не се мина време и дядо ми споменал на баба ми, че крема мирише странно. На 8-ми март баба ни го връчи като част от подаръците които беше подготвила на нас с майка ми и ни каза да си го вземем, че на нас повече работа щял да ни свърше. Blush (Продавача в крайна сметка ни е опаковал епилаторния крем все пак)

Общи условия

Активация на акаунт