Отговори
# 270
  • Мнения: 206
Честит празник на всички именници - със здраве да си носят името!  bouquet
Как сте сладурки, врътнали сте темичката - браво на вас! Надявам се добре да сте починали през празниците:)
Аз да се похваля вече усещам бебо, много е мило, но само когато съм легнала по гръб - използвам всяка минутка да се хоризонтирам. Simple Smile Сега ще се върна да изчета всичко което сте писали Hug
Лек ден и празнично настроение!

# 271
  • Мнения: 498
Здравейте и от мен. Честит празник на празнуващите денят на българската армия и Честит празник на именниците. Ние днес празнуваме и двата празника, баща ми е именник, а милото е военен.

И аз мисля, че усещам бебчо... едно като придърпване, от време на време като удърчета... и гъделичкане.
За пишкането аз принципно си ставам през нощта, защото през деня се наливам с течности, така че не мога да кажа до колко е от бременността.
Сутрин като стана обаче корема имам чувствтото, че ще ми се пръсне... такава тежест усещам  #Crazy Все едно съм яла цяла нощ  hahaha


Krusteva  Честит Рожден Ден! Преди всичко здраве, и пълно щастие с бебчо)))

# 272
  • Мнения: 0
Благодаря от сърце за пожеланията, мили мами   Mr. Green  bouquet

# 273
  • София
  • Мнения: 1
Krusteva , Честит Рожден Ден и от мен!!!   bouquet Желая ти страшно много здраве, щастие и късмет!!!  Grinning

Аз също вече не ставам през нощта до WC-то и гърдите не ме болят, но не знам от бременността ли, от пролетта ли съм станала страшно разсеяна, направо съм си изкукала де Rolling Eyes Вчера например си забравих чантата с всички документи /две служебни карти, лична карта, шофьорска книжка, дебитни карти ...  Shocked/, портмонето ми, телефона, ключове и т.н. в едно заведение в студентски град и се сетих чак след около 40-50 мин. като се засилих да пазарувам в един магазин! УЖАС!!!  Shocked Shocked Shocked Направо изтръпнах, но извадих ГОЛЯМ късмет, момичетата от заведението я бяха прибрали и ми я върнаха непокътната!!! ГОЛЯМ КЪСМЕТ!!!  Grinning Grinning Grinning Просто не знаех как да им благодаря   bouquet  За първи път ми се случва да си забравя чантата!!!
И не е само това де ... добре, че както казва майка ми главата ми е здраво закрепена, че иначе и нея ще загубя някъде Grinning Grinning
При вас така ли е или само аз съм изкуфяла  newsm78

# 274
  • София
  • Мнения: 368
Krusteva, честит рожден ден, здраве, положитилни емоции и едно хубаво бебче ти желая!
Енигма, аз ще ходя при марков 3 пъти, заради фамилна обремененост....
Аз още си нося прашки, удобни са ми и не мисля да нося други, но ще видим като напреднем с бременността.

# 275
  • София
  • Мнения: 2 089
Честит Рожден Ден, Кръстева!
Честит имен ден на Гери и всички останали скрити именници!
Честито  на Еличка за подвизите на бойното поле   bouquet Laughing!

За нощното пишкане - в началото на бременността се пишка много, заради завишените нива на хормона прогестерон. Към края на бременността пак се пишка често-често тъй като бебока е вече твърде голям и притиска пикочния мехур.
Мими и аз понякога се чудя вярно ли съм бременна  Laughing, но утре съм на ФМ при Димитрова във Фемина и хем ми е притеснено дали всичко е наред, хем се радвам на срещата с бебока. Още нищичко не усещам  Cry, но едва утре влизам в 17 седмица и се надвам да е още рано...
Браво на всичко, че сте си отпочинали тия дни от мръсна София  Mr. Green, аз поне се надишах на чист въздух.
Енигма, и аз съм от заплесите дето са без работа - изкупих и изчетох целия асортимент на местната книжарница и вече се чудя какво да измисля. Разсаждам цветя, ровичкам из интернет, готвя нови неща и експериментирам в кухнята, ходя до пазара (това последното си е баш хоби). Мисля, че си ми доста далечко, в Младост си, нали? А аз съм чак в Люлин... Confused Чакам да понапреднем с месеците и ще се запиша на курс за бременни.
Да ви се похваля, че преди празниците ходих до магазина Дева до Майчин дом и си купих много готини панталон и дънки. Има големи номера, да успокоя по-пълничките. Има още 2 размера над моя, а аз съм 72 кг на 162 ръст. Не са им лоши моделчетата и далеч не са "бабешки торби", просто са по-широчки в кръста и на ластик.
Хайде весел празник на всички и повече нерви да понесат първия работен ден след празниците на всички работещи  Wink Laughing

# 276
  • Мнения: 489
 Здравейте! Да честитя на патерица Великден и Именния ден на всички празнуващи днес!
Ние попътувахме насам натам, но вчера благополучно се прибрахме и ни е налегнала страшна умора, то и времето е едно такова... Празниците изкарахме страхотно, ходихме до Гърция, Сандански, Мелник, Роженския манастир... въобще голямо пътуване беше, но сега така или иначе ще чакаме отпуската на тате, до тогава се очертава да си кротуваме в София или най- много да се иде на Витоша.
 Качихте ли много килограми, на мен вече коремчето взе да ми личи и съвсем ме стягат дрешките, май още този месец ще трябва да подновявам гардероба. Но от тези козунаци, яйца и агнешко как да не надебелее човек...

# 277
  • Мнения: 48
Честито на рожденничката Кръстева и на именничката Гери.Да сте живи и здрави , много обичани и октомври здрави и пухкави бебоци ви пожелавам.
И аз от както съм бременна пак и от преди това защото бях в Лондон не работя.Никак не е зле човек да си почива, винаги се намира какво да се прави през деня.Така ми се е паднало сега.Аз още не мога със сигурност да кажа усещам ли бебока, незнам понякога като че ли имам някакво потрепване в корема , но не съм сигурна дали е бебето все още.С пишкането ставам веднъж през ноща задължително.С нетърпение очаквам да разбера пола вероятно на 13 май и да почва да ме ритка бебока но и това ще стане съвсем скоро.Като гледам времето как си лети момичета почти сме преполовили бременоста и октомври ще дойде живот и здраве да гушкаме нашите мъничета.
Лека и успешна седмица на работещите. Hug

# 278
  • Мнения: 899
Здравейте и от мен, момиченца! Честит празник на всички, много здраве на вас, бебоците и всички любими хора! Много празници, много почивка, но за жалост свърши Sad. Преди малко четох тук, в една статия в сайта, че било рано да усетим бебчето, срещала съм това твърдение и на други места. И все пак и аз като много от вас имам чувството, че усещам движение, като помръдване леко когато съм легнала по гръб. Може би не си въобразявам, щом не съм единствена, колективно опровергахме специалистите и статистиките  Laughing.
Относно бельото, в момента нося бикини, зарязах прашките, и това е само от предпазливост. Май съм проблемна, от момиче съм имала неколкократно ядове с гъбички и други гадости и сега искам бельото да ми е по-широко. Според мен всеки трябва да си носи каквото му е удобно, все още коремите ни не са кой знае колко големи  Simple Smile.
Четох назад темата  Thinking. Форумчето ни винаги е било толкова ведро, така съм се радвала като сравнявам с другите форуми, дано и занапред запазим добрия тон и да си помагаме и споделяме  Peace. Лека работна седмица!   bouquet

# 279
  • София
  • Мнения: 183
Здравейте и от мен! Simple Smile Много почивни дни, много нещо Mr. Green Жалко че свърши и от утре пак ще съм сама в къщи. Ние правихме освежителен ремонт. майка ми беше на гости през всички почивни дни и много ни помогна. На мен нищо не ми дадоха да правя освен да нарежа някоя друга салата Wink За пръв път излязох на разходка, стана ми лошо от умора и трябваше да седнем на едно кафе за да събера сили да се върна наобратно. Голям резил. От залежаване човек може тотално да се обездвижи. И така всеки ден по малко, днес направих час и половина шопинг Mr. Green Сдобих се с три туники, но от "обикновен магазин". Много леки материи за лятото. Най-хубавото е, че не са специално за бременни и ще мога да си ги нося и след това. Сдобих се и с равни чехли за лятото. От миналата година всичките ми обувки са с висок ток а сега много ме боли кръста и не мога да се кача на тях. Даже точно преди да разбера че съм бременна си купих още един чифт високи пролетни обувки, които ще нося явно следващата година. Много хубаво си изкарах през тези почивни дни, но свършиха. Sad Днес изпратихме майка и ми стана много мъчно.
Моят корем вече е съвсем очевиден, особено с еластична блуза. Даже хора, които не ме познават коментират бременността ми, което за мен означава, че не приличам на преяла. Много ми е хубаво да си го пъча напред, толкова ми е мило като го гледам. Представям си какво става после когато усещаме и бебчетата Crazy

Исках да ви питам колко често се мажете с кремовете против стрии? Аз принципно ги ползвам всяка вечер когато си лягам, но ми се е случвало няколко пъти да пропускам ако много ми се е спяло. На опаковката пише да се мажа два пъти на ден, но не е ли прекалено?

До тоалетна и аз вече ставам само веднъж през нощта. По-нататък пак ще ставаме пикливки Laughing

# 280
  • Варна
  • Мнения: 1 576
Оффф,от тия стрии май няма спасение.  newsm78 мажа се един или два пъти дневно, както дойде, но въпреки това така съм се нацепила отсега, че не ми се мисли до края на какво ще заприличам. После как ще ходя на плажжжжжжжжжжж #Cussing out TiredВъпрос на кожа и години май, а не на кремове и масла. С първата ми бременност нямах нито една стрия.Ама тогава бях на 19, а сега съм на 33. Tired

# 281
  • Мнения: 13
Добро утро и усмихнат ден, дами прекрасни! Simple Smile

Вие започнахте ли вече да мислите за имена? На какво сте се спрели?

# 282
  • Мнения: 697
Добро утро Simple Smile
Аз след малко отивам при моя доктор. Толкова ми е притеснено, че не можах да спя Sad Будна съм от 6 часа и сега ме цепи тиквата. Стискайте палци всичко да е ок.

# 283
  • Мнения: 3 453
Добро утро  bouquet Доста време ме нямаше, но имах малко проблеми, които вече се разрешиха Laughing Почивните дни не съм се спряла...обикаляхме да харесваме кухня, баня..и други такива неща Laughing зановоо ни жилище.Вече нямам търпение...

В петък съм на доктор да видим как върви бебо, че мина доста време и затова съм нетърпелива.

Мими, всичко ще е наред Peace

Отивам да опитам дави прочета Wink

За имената нашите са ясни отдавна..ако е момиче ще е Златина на татко, а ако е момче на свеки Ивайло.

Хубава седмица и много усмивки.До скоро Hug

# 284
  • Мнения: 10
Здравейте и от мен!Ние най-после се завърнахме и сега сядам да видя как сте.Много добре ми се отразиха тия почивни дни чак неисках да свършват Mr. Green.Н е че вкъщи пак не съм си по цял ден ,но друго си е човек да смени въздуха за известно време.Аз съм на преглед чак другата седмица и направо ще изкукам до тогава дано всичко да е наред,че наистина много време мина от последния ми преглед Praynig.Айде стига за сега толкова ,че отивам да готвя после ще ви навестя пак Peace

Лек ден и успешна седмица!

Общи условия

Активация на акаунт