Отговори
# 255
  • Мнения: 80
Добро утро  и от мен.
 За пишкането и при мен е така , вече не ставам по 2-3 пъти през нощта а само 1 Embarassed ,всичко отшумява и накрая към 9 месец пак започва зачестеното пишкане.
От 2 седмици усещам  нов прилив от енергия ,малко по подвижна съм и не се изморявам така лесно ,даже се замислям дали да не се върна на работа  за малко.от самото начало на бременността съм си в нас  .
 Такааа и аз да се похваля ,че усещам бебока като се замисля поне от две три седмици -нищо , че  ми е първа бременност и съм пълничка Embarassed
Искам да ви питам дали е нормално да го  усещам само от едната страна ,в случая само от ляво newsm78 не е ли нормално и от двете страни да е така newsm78.
Другата седмица ще ходим на доки и ми се иска вече да се види какво е мишмурочетоооо.
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ИМЕННИЦИТЕ  baloni smile3525 newsm51   
Това е от мен засега   bouquet
  Не е задължително да го усещаш и от двете страни,явно от ляво по-му харесва JoyТака като се замисля и мойто ритка само от ляво,спокойно по-натам ще почне отвсякъде да шава,сега още са мънички и не им е толкова тясно.

# 256
  • Мнения: 11
Здравейте и честит празник - понеже за именник при нас се сещам само за Гери Роз да и е живо и здраво името ,а и на всички вас с близки,които празнуват днес.   bouquet
И аз искам да си купя книга на д-р Спок, но още не мога да си избера, та ще чакам вие да споделите отзиви и тогава ще купувам.
Еличка да си взимаш всички изпити ти пожелавам  Hug

# 257
  • Мнения: 1 020
Енигма мерси много Simple Smile
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ВСИЧКИ ИМЕНИЦИ !!! Гери за теб много  Hug и   bouquet пожелавам ти приятно изкарване на празика с близките Simple Smile
sisanka а на теб не ти ли е кофти сега като не бачкаш или е яко? да ти кажа на момети ми иде да спяяяя и да излизам с приятели по кафетата, да се разхождам по магазините  Crazy
Интересно, че и на мен ми е от ляво бебо Simple Smile явно в ляво е по-удобно Simple Smile  hahaha

# 258
  • Мнения: 697
Толкова ми се иска и аз да усетя бебо. Ама с моя колит и вечните ми газове.....изобщо в корема ми е такава война постоянна, че изгледи няма.

# 259
  • Мнения: 11
Одеве забравих да кажа,че и аз по-често усещам потропвания от ляво  Laughing
Еличка ти си питала Сисанка ама и аз да си кажа  Laughing като си останеш вкъщи,поне при мен,първия месец ми беше рай,ама после настава една скукаааа.... ето сега съм самичка по цял ден, разхождам се сама, понякога се усещам че си разговарям на ум и в някой момент си викам - малееее дали като си говоря и отговарям не си правя и физиономии...шашава работа  Crazy та с една дума хем е добре че съм си в къщи .но от друга е яко скучно  Cry добре че го има форума да  си говоря с вас  Hug Та сега чакам някой от вас като спре да работи да се обади да се разхождаме заедно  Wink  Hug
Мими според мен ще различиш кога са газовете кога е бебока  Wink

# 260
  • София
  • Мнения: 1 537
Здравейте!
Честит празник на всички!

Предишния път бебето го усетих в 18 г. с. Сега също чакам с нетърпение този момент. Много е успокоително да го усещаш как шава.

През нощта пишкам само ако стана заради малката. иначе в повечето случаи изкарвам до сутринта.

# 261
  • София
  • Мнения: 368
Добро утро, момичета и честит празник на иминниците, да са живи и здрави!
Какво да кажа за Виена, изключително красив град, ние много обикаляхме - двореца Шонбрун, белведере, зоологическата градина, центъра с всичките му паметници, площада от който Хитлер е обявил Австрия за част от Германия в началото на втората св. война, катедралата Св. Стефан, шоу с коне, конни състезания, магазини, търговски центрове, ресторанти и т.н. беше невероятно преживяване, но по цял ден не се спирахме, за да успеем да видим колкото се може повече неща за 4 дни и вчера цял ден лежахме с таткото.
ма много ядат тези хора, бе, направо се изумих, не бях виждала такова чудо.Единият ден така бях преяла, че не можах да спя през ноща! Иначе се чуствах страхотно, не се уморявах и ако нямах малко коремче все едно не съм бременна. Ще ви пусна снимки, имаме около 200! Трябва и тумбачето да си снимам както и пораснало. Хайде и вие качете по някоя снимчица.
За пишкането, в началото ставах по 3 - 4 пъти, а сега само по веднъж на нощ, това е нормално, ще пишкаме повече в последните два месеца, като имаме големи тумбаци, които да притискат пикочния мехур.
Аз бебка я усещам от няколко дни, в ляво и вечер...в началото си мислех, че си въобразявам, но като се повтори няколко пъти съм сигурна....таткото и той иска ама е много рано, бебка е много мъничка. Искам вече да идва 15ти да ходя пак при марков да я видим малката маймунка колко е пораснала и дали не е бебчо!

# 262
  • Мнения: 80
Одеве забравих да кажа,че и аз по-често усещам потропвания от ляво  Laughing
Еличка ти си питала Сисанка ама и аз да си кажа  Laughing като си останеш вкъщи,поне при мен,първия месец ми беше рай,ама после настава една скукаааа.... ето сега съм самичка по цял ден, разхождам се сама, понякога се усещам че си разговарям на ум и в някой момент си викам - малееее дали като си говоря и отговарям не си правя и физиономии...шашава работа  Crazy та с една дума хем е добре че съм си в къщи .но от друга е яко скучно  Cry добре че го има форума да  си говоря с вас  Hug Та сега чакам някой от вас като спре да работи да се обади да се разхождаме заедно  Wink  Hug
Мими според мен ще различиш кога са газовете кога е бебока  Wink
Да ти кажа честно почивай си сега докато можеш,че после като се роди бебчо е голям зор JoyМойто момченце се роди с голяма 3-та сливица и изобщо неможеше да спи,задушаваше се и се събуждаше с писък.Първите 2 години бях заприличала на чудовище,с едни тъмни кръгове под очите от това недоспиване.Така че сега активно си се глези,почивай си и си мързелувай,та после да ти е по-лесно Simple Smile

# 263
  • Мнения: 11
sunny_77 много си права да знаеш,че сега трябва да се възползвам   Wink
trixy беше ми интересно какво си разказвала и ако пак ходиш някъде пак да разказваш  Hug А защо пак ще ходиш при Марков?Той ли така каза или ти си искаше пак?
Сетила съм се да ви питам,че някой ми каза ли, та четох ли,че не било хубаво сега през бременността да се носят прашки и реших да ви питам вие какво бельо носите - в смисъл каквото до преди бременността или не?Аз още си ходя прашки,които са по-плитки и с по-дебели странични ластици.За сега са ми удобни ама знам ли за по-натам ...

# 264
  • Мнения: 1 020
Аз не съм ходила на доки от 10 април... и толкова се притеснявам вече дали всичко е ок Sad
Енигма аз засега съм толкова луднала Simple Smile сигурно няма да ми писне  #Crazy само тичам напред назад Simple Smile аз нали ви бях разказвала, че съм си измислила като си остана в къщи да затварям зимнина  hahaha щом до там стигнах Simple Smile досега само бях помагала на баба ми и на една приятелка Simple Smile ама сега като ще ставам мама и ще затварям буркани Simple Smile
момичета като се протягате и като цяло като си опънете корема боли ли ви? мен ме прерязва доста Sad понеже имам едни високи шкафове и само се протягам да взема нещо и на пръсти я достигна я не и ме прерязва... може би е вредно и не трябва да правя така  newsm78
trixy ехааааа, колко готино... заради 1 тон причини, така и не можахме да ходим предните години на екскурзийки и почивки в чужбина... едва измъквахме по 4-5 дена с пътя за нашето моренце Sad и сега с бебо чужбина пак ще я гледам през кри макарон  newsm78 като порастне малко бебо ще го влача напред назад  Joy

# 265
  • Мнения: 1 020
Енигма ми аз си нося същото бельо.... прашки... мен предимно са ми плитки с тънки ластици... общо взето са ми все едно 3 ластика... ама така си ми е удобно.... може би натам ще нося по-друго бельо  newsm78

# 266
  • Мнения: 0
Здравейте и честит празник - понеже за именник при нас се сещам само за Гери Роз да и е живо и здраво името ,а и на всички вас с близки,които празнуват днес.   bouquet

Абе тук-таме и някой непредвидливо се е родил днес  Laughing
Честит празник на всички и наздраве на тия, които могат да си го позволят   Joy Joy Joy

Имам идея за тема - Най-красиво пролетно цветенце, ще бъде таз година ОКТОМВРИЙСКОТО детенце!

# 267
  • Мнения: 18
Здравейте, момичета! Пожелавам на всички весело изкарване на празника Party
И да ви питам вие как я усещате матката? Имам си малко коремче, обаче особено сутрин като стана е подуто малко под пъпа и е твърдо на пипане. Даже не знам как да си задам въпроса Simple Smile Ама предполагам сте ме разбрали Simple Smile

# 268
  • Мнения: 1 020
Krusteva Честит Рожден Ден   bouquet, жива и здрава и октомври да се разхождаш с едно хубаво и здраво бебче Simple Smile
ааа, и много сладка темичка Simple Smile

# 269
  • Мнения: 697
Krusteva  Честит Рожден Ден! Много здраве, щастие и прекрасно бебенце октомври Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт