ZAGUBIH BEBENCETO SI PREDI TRI DNI

  • 12 648
  • 64
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 13 812
Мила Ичони.
Имам 5 бременности, три от които загубих - едната в 8, едната в 22 и последната в 11 седмица. Не съм набожна но винаги когато в църква паля свещички за нас, паля и за тези три неродени ангелчета. Никога няма да забравиш рожбата си, и болката никога няма да намалее , просто ще стане по-поносима.
Кураж, не се затваряй в себе си и изплачи всичко което те мъчи, а после гледай напред, защото в сърцето ти сигурно има още много нераздадена обич.

# 31
  • Мнения: 604
Мила Ичони.
Имам 5 бременности, три от които загубих - едната в 8, едната в 22 и последната в 11 седмица. Не съм набожна но винаги когато в църква паля свещички за нас, паля и за тези три неродени ангелчета. Никога няма да забравиш рожбата си, и болката никога няма да намалее , просто ще стане по-поносима.
Кураж, не се затваряй в себе си и изплачи всичко което те мъчи, а после гледай напред, защото в сърцето ти сигурно има още много нераздадена обич.
Благодаря ти миличка Hug!Наистина никога не ще забравя синът си,
но с времето действително свикнах да живея с болката·
И вече макар и с много страх твърдо съм решила да опитам да забременея
отново·

# 32
  • Мнения: 13 812
Мила Ичони ,страх винаги ще има, дори и да нямаш повод, но това е нормално, само дебелокожо създание може да живее сякаш нищо не се случило.
Познавам го аз този страх, един такъв лепкав, черен, много често направо те задушава... Въпросът е обаче дори въпреки страхът  да не се отказваш. Представи си колко може да изпуснеш страхувайки се от страха. Мисля че хубавите неща заслужават нашата смелост... Бъди смела и дай шанс на едно "отново"....










# 33
  • Мнения: 604
Мила Ичони ,страх винаги ще има, дори и да нямаш повод, но това е нормално, само дебелокожо създание може да живее сякаш нищо не се случило.
Познавам го аз този страх, един такъв лепкав, черен, много често направо те задушава... Въпросът е обаче дори въпреки страхът  да не се отказваш. Представи си колко може да изпуснеш страхувайки се от страха. Мисля че хубавите неща заслужават нашата смелост... Бъди смела и дай шанс на едно "отново"....

Благодаря ти отново Hug!Определено няма да се оставя  страхът да ме победи·










# 34
  • Мнения: 1 187
Съжалявам, друго не знам какво да кажа, те думите само измъчват....

# 35
  • Мнения: 6
ЗДРАВЕЙ ЛУИЗА И ВСИЧКИ ВИЕ , КОИТО СТЕ ЗАГУБИЛИ МАЛКИТЕ СИ РОЖБИ. НА 20.03.2008 МИ ПРЕДИЗВИКАХА РАЖДАНЕТО НА МАЛКОТО НИ МОМЧЕНЦЕ. БЯХ В 26Г.С. И ИЗТЪРПЯХ НАЙ-ТЕЖКИТЕ МИ ДОСЕГА 2 ДНИ, В КОИТО С ВСЯКАКВИ ЛЕКАРСТВА СЕ ОПИТВАХА ДА НАКАРАТ МЪНИЧЕТО ДА ИЗЛЕЗЕ ОТ МЕН. БЯХ ТОЛКОВА ЩАСТЛИВА, КОГАТО УСЕЩАХ МАЛКОТО МУ РИТНИЧЕ И КОГАТО СПРЯ ДА СЕ ДВИЖИ, ИСКАХ ДА УМРА С НЕГО. ПРЕДПОЛАГАМ РАЗБИРАТЕ КАК СЪМ СЕ ПОЧУВСТВАЛА КОГАТО ВИДЯХ БЕЗЖИЗНЕНОТО МУ ТЕЛЦЕ В РЪЦЕТЕ НА АКУШЕРКАТА. ТАЗИ МРАЧНА КАРТИНА СЕ Е ЗАПЕЧАТАЛА В СЪЗНАНИЕТО МИ И САМО ТЯ Е ПРЕД ОЧИТЕ МИ. НАДЯВАМ , СЕ ЧЕ СЛЕДВАЩИЯ ПЪТ ДУШИЧКАТА НА МАЛКОТО НИ МОМЧЕНЦЕ ЩЕ ДОЙДЕ ОТНОВО ПРИ НАС И ЩЕ НИ ПОЗВОЛИ ДА ГО ДАРИМ С НАШАТА БЕЗГРАНИЧНА ОБИЧ. ЧАКАМЕ ТЕ ДЕТЕНЦЕ!

# 36
  • Мнения: 3 621
ambrozia_  Cry Cry Cry
Господи, моля те спри да ни вземаш дечицата, моля те

# 37
  • Мнения: 3 016
Амброзия, страдам много когато видя нови мами на ангелчета.  Hug те силно .Мъката е голяма ,но дано следващият път радостта ни бъде наполовина колкото мъката .Пак ще сме щастливи ..............

-за твоето малко момченце.

# 38
  • Мнения: 825
Амброзия, съжалявам, че и на теб ти се е случило най-лошото. Бъди много силна.  Hug те

# 39
  • Мнения: 6
БЛАГОДАРЯ ВИ МОМИЧЕТА ЗА ПОДКРЕПАТА, ЗНАМ КОЛКО ВИ Е ТЕЖКО И НА ВАС И СЪМ ВИ БЛАГОДАРНА, ЧЕ НАМЕРИХТЕ СИЛИ ДА ПОДКРЕПИТЕ И МЕН.
НАДЯВАМ СЕ НИКОГА ПОВЕЧЕ ДА НЕ ПРЕЖИВЯВАМЕ ТОВА, ПРЕЗ КОЕТО СМЕ МИНАЛИ ВСИЧКИ В ТОЗИ ФОРУМ. ПРЕГРЪЩАМ ВИ ВСИЧКИ!

# 40
  • Мнения: 3 166
Амброзия,  Cry Cry Cry

# 41
  • Мнения: 604
Амброзия съжалявам за мъката която си изживяла Hug,
и ти пожелавам в скоро време да имаш повод да се радваш
на сбъднатата си мeчта·

# 42
 Hug Hug Hugза теб.  bouquet  bouquetза ангелчето

# 43
  • Мнения: 4
Здравей Амброзия и от мен, искрено съжалявам за загубата ти.За пръв път влизам във форума .Октомври  2005 преживях същата болка.Загубих бебка в деня, който трябваше да е най-щастлив за мен и семейството ми – деня на раждането й.Една безпроблемна бременност, спокойна и вярваща на лекарите.Следващата година загубих и второто си бебче в 10г.с. Но не искам да се впускам в подробности, защото в този момент искам да се усмихна и да вярвам , че всичките ни ангелчета са добре , че са заедно и някой ден ще ги прегърнем… но не още защото имаме още работа тук.
Сега отново очаквам своето бебче, което е 12 г.с. и се моля всеки ден. Моля се и за теб с цялото си сърце.  hug

# 44
  • Мнения: 604
За Марк........

Общи условия

Активация на акаунт