Весел, слънчев, шарен ден, ще е БУРГАСкият Великден - 55

  • 11 613
  • 287
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 164
 ukliam1
Купих си обувки най-после, много мразя да обикалям по магазините, добре че Маги беше с мен и търпеливо обиколихме с нея и Валя всички магазини, докато мъжа ми гледаше децата пред магазините, златен мъж имам, ей, че даже и не мрънкаше много, че по помъкнахме по всички магазини  Kissing Heart
Рени обувките са много яки, а пък за обикалянето нали знаеш аз съм първа пушка ВИНАГИ!  Hug

# 16
  • Мнения: 82
Ехооо,привет мацки!
Много пишете бе,не мога да ви изчета-приспа ми се докато го правя! Laughing
Мимка,хайде давай снимки де!
Гале,и аз съм била в тази градина и другата ми госпожа беше Божинова,да не сме били заедно бе душа???Приятно изкарване във Търново!
Ах Не,честито возило,да си го караш с кеф!

# 17
  • тъгата в мен
  • Мнения: 1 041
леле,що алкохол се изля и що баници се споменаха...
За вас пости няма ли  Sneaky
хе-хе-вместо запис Joy

# 18
  • Мнения: 5 713
Ухаааа, Ели при теб само 7 дена те делят от термина.
Айде, стискам палци всичко да е наред. Леко раждане!  Simple Smile

# 19
  • Бургас
  • Мнения: 675
Wish, сетих се, че съм гледала сайт с кокодрилски дрехи. Има и шапки, най-долу, но не знам каква е била тази, която загубихте. Дано я има: http://www.crazykidsbg.com/cocco.html

 newsm46 Лека нощ от мен!

# 20
  • Бургас
  • Мнения: 6 330

Гале,и аз съм била в тази градина и другата ми госпожа беше Божинова,да не сме били заедно бе душа???Приятно изкарване във Търново!


Подозирам,че си по-малка от мен  Mr. Green

Елито като се върна сигурно ще има бебе Simple Smile  Късмет  Flowers Four Leaf Clover и всичко да мине леко fingerscrossed

Кой ми развали времето   Confused   аХ`Не! и Бубичко дето се разчистиха  Wink

# 21
  • Бургас
  • Мнения: 1 233
 Joy

Аз днес мисля все пак да боядисам яйчица, само някой ако знае да каже къде има пъдпъдъчи яйца, че нещо ми е дошла музата, че и сладкиш мисля да завъртя  bowuu  В четвъртък се заредих с прилично количество бои, като не видяла  hahaha ще имам и за вашите яйца  Mr. Green

Джи ти като кака мога да ти отстъпя правото да бъдеш вратар, аз ще съм резервата  Mr. Green

Последна редакция: сб, 26 апр 2008, 08:39 от шушоната

# 22
  • Бургас
  • Мнения: 6 330
Верче,ти няма начин да не си завъртяла някой козунак  Grinning

# 23
  • Мнения: 5 713
Верче,ти няма начин да не си завъртяла някой козунак  Grinning
Верчето сега ляга да спи след като изгледа новата серия на Lost. A утре ще боядисвам яйца и ще правя козунак, само че ще го замеся в машината за хляб. И един сладкиш съм запланувала с орехи, стафиди и шоколадов чипс. Simple Smile

# 24
  • Бургас
  • Мнения: 6 330
Знаех си аз  Wink

# 25
# 26
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 541
 Blush

# 27
  • Мнения: 1 111
Joy

Джи ти като кака мога да ти отстъпя правото да бъдеш вратар, аз ще съм резервата  Mr. Green
Ти пък кака, аз съм мъничка, аааа Laughing

# 28
  • Бургас
  • Мнения: 1 411
Укапах се с тези козунаци и сладкиши с "шоколадов чипс"!

Всички сме мънички от френската във форума. Дъртите от френската са в друг форум...

Последна редакция: сб, 26 апр 2008, 11:00 от Pagocт

# 29
  • у нас
  • Мнения: 5 716
Ухаааа, Ели при теб само 7 дена те делят от термина.
Айде, стискам палци всичко да е наред. Леко раждане!  Simple Smile

Елито като се върна сигурно ще има бебе Simple Smile  Късмет  Flowers Four Leaf Clover и всичко да мине леко fingerscrossed



Мерси   bouquet  bouquet Дано  Praynig

Гале, не се притеснявай за времето, там може да не вали.  Приятно изкарване  Peace

Общи условия

Активация на акаунт