Весел, слънчев, шарен ден, ще е БУРГАСкият Великден - 55

  • 11 569
  • 287
  •   1
Отговори
# 30
  • Бургас
  • Мнения: 145
Запис и от мен,
Желая Ви весели празници!

# 31
  • Мнения: 1 813
Аааа,аз чистих,но прозорци не съм мила. Тъкмо затова влязох в темата, да питам коя булка се разшета и развали времето  Joy

# 32
  • На морето!
  • Мнения: 5 727
В Търново бях сряда и времето там беше мн топло, а тук ми казаха че имало облаци. По принцип там пролетта винаги е по-топла и по-приятна от тази край морето. Да не забравите да хапнете на "Щастливеца", любимо мое заведение за хранене  Blush

# 33
  • Мнения: 1 280
    Райне той "Щастливеца" е всеобщ любимец  Laughing
   Тук освен много от френската и учащи/учили в Търново май се посъбрахме  Wink

# 34
  • На морето!
  • Мнения: 5 727
Даааа, ти какво си учила там? Аз съм в Ректората- лингвистика френски и португалски, но за щастие завършвам вече. Като си взема дипломата няма да искам и на картичка да го видя Търново (поне 1-2 години)  Mr. Green

# 35
  • Мнения: 1 280
 Joy  и аз бях в добрия стар Ректорат, български и френски  Wink обаче се влюбих в тоя град  Heart Eyes /Ама само за почивка де  Naughty /

# 36
  • Мнения: 1 701
Wish, сетих се, че съм гледала сайт с кокодрилски дрехи. Има и шапки, най-долу, но не знам каква е била тази, която загубихте. Дано я има: http://www.crazykidsbg.com/cocco.html

 newsm46 Лека нощ от мен!

Четвъртата на най-горния ред е нашата ....
Ама няма да получават вече от нея...
В новата колекция има подобна...
Пък ние сме в Троян  Sunglasses
Фук!

# 37
  • Мнения: 2 388
Момичета, Весели празници от мен.  bouquet

# 38
  • На морето!
  • Мнения: 5 727
Joy  и аз бях в добрия стар Ректорат, български и френски 
Зловеща специалност  Close И аз бих го харесала, но след като завърша и мине време от последните сесии  Twisted Evil

# 39
  • Мнения: 1 280
Зловеща специалност  Close И аз бих го харесала, но след като завърша и мине време от последните сесии  Twisted Evil
     

        с още по-зловещи преподаватели  Joy Хайде дано минат успешно последните сесии пък не е нужно да го захаресваш  Peace
         
          Ние решихме утре да се поразходим до Черноморец да видим баба ми, пък то времето е  Sick Някой ще ходи ли да обикаля църква тая вечер  newsm78

# 40
  • Мнения: 164
Ние сме младоженци и ще обиколим църквата до новия свободен "Иван Рилски" .

аХ`Не! честито нова количка! Със здраве да си я караш! Peace

За "Щастливеца" и аз съм му фенка, но мъжо ме светна , че той е тамошен студент.Такива сачове, не съм опитвала никъде!

Sinara, стискаме палци всичко да е наред с бебчо и теб!  Hug

На всички празнуващи извън града весело изкарване!

Миме, дай още някоя снимчица де! Гледам много готино си се спретнала, пък и малкия,вече голям мъж - голям пич!

Весели празници да пожелая от сега,че утре незнам дали ще се включа! Hug

# 41
  • На морето!
  • Мнения: 5 727
ей, всички ли хукнахте църкви да обикаляте? Много религиозни сте, ей  Mr. Green
Аз умирам от тъпотия тук, мъжът ми е махмурлия от снощи, детето спи, пък мен ме мързи да си изправя косата и само се чудя какво да чета или пиша. Tired

# 42
  • На морето!
  • Мнения: 5 727
Христос Воскресе!

# 43
  • Бургас
  • Мнения: 675
Христос Воскресе! easter easter

# 44
  • Мнения: 82
Воистина Воскресе!
И аз съм тук ама за малко,лягам че съм гроги,а малкия става рано!
Весело изкарване на празника на всички ви![/b]

Общи условия

Активация на акаунт