Какво мога да му направя?

  • 9 820
  • 111
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 179
Самата случка не ми се ще да я коментирам - то се знае, че отвратително това което става по улиците, па хеле като видят жена зад волана, всички комплексари стават много смели. Ако беше мъж дали щеше да раздава шамари, брей много отворени станаха. Но те ПОЗДРАВЯВАМ, за това че не си останала безучастна.
Дано бременната жена също да подаде жалба, в противен случай може да си го отнесеш ти. И съжалявам тъпанарите, които са гледали отстрани и са се наслаждавали на гледката. Без коментар.

# 16
  • София
  • Мнения: 4 423
Shocked Shocked
Имам няколко въпроса:
-той е ударил жената пръв? ти видя ли (свидетел ли си)?
-вади ли се медицинско в такива случаи?
-с бременната разменихте ли си координати?
-телефонът ти счупен ли е?
-някакъв шанс някой да снимал абсурда с телефон, че гледам тук е много модерно да се снимат нещастия?  Confused Барем се окаже полезно.


той е ударил жената пръв? ти видя ли (свидетел ли си)? - Да, с очите си видях, за това и скочих.
-вади ли се медицинско в такива случаи? - само при средна телесна повреда
-с бременната разменихте ли си координати?- да, разбира се.
-телефонът ти счупен ли е?- нищо не става от него за съжаление, занесох го и в районното да го опишат
-някакъв шанс някой да снимал абсурда с телефон, че гледам тук е много модерно да се снимат нещастия?  Confused Барем се окаже полезно - не, мисля, че никой, а там има около 5 блока, видях много хора по балконите, но никой, ама никой дума не продума.
-

# 17
  • Мнения: 367
Защо да не може,да му направи нищо?Ако и  бременното момиче е подало жалба,сопкойно можете да го осъдите!!!!Неприкосновенност- по конституция никой няма право да обижа,наругава друг човек,а още по-малко да го удря!Дори само за дребно холиганство да го осъдят, е достатъчно да си има черно петно в досието,този кретен! #Cussing out smile3515 smile3516 Само не се отказвайте!!!Не трябва да се примиряваме ей така-търсете си правата!!!

# 18
  • Мнения: 2 386
Така и предполагах. Точно днес такъв панаир. Ох, късмет!

# 19
  • София
  • Мнения: 4 423
Лиске, дано не си права, наистина аз скочих и го блъснах, но иначе не знам какво би го спряло да се занимава с жената, това ми беше начина да реагирам, сега като се замисля е било прибързано, но тогава... направо ми падна пердето!
Няма да изброявам псувните, обидите, ругаенето, крещенето по мен и горката жена, но съм го написала в жалбата.

# 20
  • Мнения: 2 407
Браво Бобулина!
Дано не му се размине на тоя идеот!

# 21
  • Мнения: 419
защото няма такава, два шамара не били средна телесна Thinking
Няма, телесната повреда дори не е лека, но стойността на телефона може да е над размера на МРЗ  Crossing Arms най-малкото има хулиганство в случая  ooooh!

# 22
  • Мнения: 1 179
Има обаче и лека телесна повреда. Отиваш при съдебен лекар, казваш му случая и той ти вади медицинско, срещу съответното заплащане. Минала съм по тази процедура, само че аз бях със средна телесна повреда.  

# 23
  • Мнения: 2 563
Много се радвам, че има хора като Буболина все още. Бях на 10, когато ме обраха на Витошка с нож, всички ме подминаваха. Преди две години пак на Витошка ме нападна куче и пак същото, свиркат си хората, не е техен проблем.

# 24
  • София
  • Мнения: 4 423
Така ли, ако сега отида и кажа, че ме боли ( а наистина ме боли слепоочието  от дясно), дали ще ми издадат медицинско?
Ако е така, веднага отивам.

# 25
  • Мнения: 7 474
 Close Нямам думи за такива идиоти  Close
Да удариш бременна   Close Close добре, че и няма нищо  Praynig
Търси си правата до края и жалко, че не е имало кой да му удари един бой, щот с това ще си остане Confused

# 26
  • Мнения: 171
 #Cussing out #Cussing out #Cussing out Изрод! Дано следващия път в колата срещу него има някой по-голям бабаит, а не бременна, че да го спукат от бой тогава....
 И разбира се, дано това не му се размине безнаказано! Кураж Бубе !!!

# 27
  • Мнения: 3 423
трябваше да се съберат 50 човека, да му се отбият и да приключим, но все се
надявам да има правосъдие в тази държава и по законния ред да има ефект.

Е, браво, чудесно, дано знаеш какво пишеш.

Жалко е, че единствено това се вижда като
резонна съпротива, явно няма място за друго.
Време ли, общество ли...

# 28
  • софия
  • Мнения: 2 140
  smile3513Съди го!

# 29
  • Мнения: 419
Така ли, ако сега отида и кажа, че ме боли ( а наистина ме боли слепоочието  от дясно), дали ще ми издадат медицинско?
Ако е така, веднага отивам.
При всички положения извади медицинско. Съдебният лекар там може да те ориентира, със сигурност е запознат  Peace

Общи условия

Активация на акаунт