Удобно ли е да не се въртят колелата на количката?

  • 3 493
  • 57
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 338
И двете ми колички са с активни колела-това за мен е по-удобния вариант Hug

# 16
  • Мнения: 184
За мен е удобна. Все пак човек основно върви напред и от време на време завива. Не се колебае постоянно наляво- надясно. Колелетата са високи и безпроблемно катерят бордюрите, влизат и излизат от дупки. Детето не е безжалостно друсано в нея, може да се протегне спокойно в лежащо положение. Безшумна е. Обърни внимание като вървиш по улиците как доста колички  дрънчат или скрибуцат. Не е лека. Аз я качвам и спускам по етажите без да я нося, а приплъзвайки предните гуми по височината на стъпалата, това е възможно именно заради високите колела.

# 17
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
Маг са едни от най-тежките колички.
Неудобни са,тежат и не са достатъчно маневрени.
Особено ако си напълнила коша с покупки,бебето вече тежи...ужас!!!!
Моя съвет е пак да помислиш върху избора на количка.
Въртящите колела са абсолютно предимство,защото количката е по-маневрена и лесна за управление. Peace

# 18
  • Мнения: 46 518
Зиманата ми беше с НЕвъртящи, но с много добри амортисьори и беше супер удобна. Лятната беше с въртящи се, но никога не съм ги ползвала, застопорявах ги, по-неудобно нещо не съм имала, като мине през препядствие, побягва в произволна посока   Crazy

# 19
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
С въртяши колела е много по-лесно маневрена.

# 20
  • Мнения: 9 973
неудобно от всякъде

# 21
  • Мнения: 15 571
първата ми количка беше Маг Ингланд с невъртящи се коела. продадох я точно след третата разходка - много тежка, ужасно неманеврена и при всяко вдигане и завиване детето се друса здраво. повярвай ми за тези пари, които си отделила за тази количка можеш да си купиш някоя 1000 пъти по-добра.
по темата - НЕ НЕ Е УДОБНО ДА НЕ СЕ ВЪРТЯТ КОЛЕЛАТА. може би когато си пробвала количката ти се е сторило удобно, но тя е била празна. когато сложиш бебчето вътре ще видиш как се друса милото. а и не забравяй, че то ще расте и ще става тежичко и тогава количката ще ти е тежка и неманеврена

както са те посъветвали мамите преди мен разгледай подфорума НА ПАЗАР и ще се ориентираш най-добре за видовете колички и какво да търсиш
ще ми се и мен да ме беше предупредил някой  Rolling Eyes
успех и да кажеш какво си решила   bouquet

# 22
  • Мнения: 2 448
С въртящи колела е много по удобно естествено, иначе се налага при всяко дори и малко завиване да я повдигаш на задни гуми , зада смениш посоката. А и обикновено количките с въртящи колела могат да се застопоряват, удобно е когато си седнала някъде и просто искаш да буташ напред - назад.

# 23
  • София
  • Мнения: 44 115
С въртяши колела е много по-лесно маневрена.

така е , а маг инглънд по принцип са много тромави и мудни, та съвсем...по-добре смени марката изцяло.

# 24
  • София
  • Мнения: 928
Първата ни количка беше с невъртящи се колела. Много удобна и широка за бебока, минаваше добре през дупките, не друсаше, защото беше с амортисьори, но когато дойде време да обърна дръжката се видях в чудо. Ако исках да завия трябваше да вдигам количката и да я придвижвам в желаната посока. След една седмица мъки си купихме лятна количка с въртящи се колелета и сега съм  Grinning

# 25
  • Мнения: 342
Много благодаря, чесе отзовахте на въпроса ми!
По принцип тази марка колички са доста тежки, но аз съм избрала ПРИНЦЕС и се двоумя за ПРИНЦЕС РОЯЛ, които са най-леките дори от доста марки, които пробвах. Обиколих всички магазини в Пловдив и пробвах доста колички на Чиполино, Бертони..., но тази беше най-лека и не само като параметри, които й задават в нета.

# 26
  • Мнения: 2 374
на мен лично са ми по-удобни количките с въртящи колела Wink

# 27
  • Варна
  • Мнения: 1 023
Неудобно е ! Особено по потрошените ни улици. СПоред мен разгледай варианти на чиполино в този ценови клас 250-300, няма да си доволна от Маг-а - тромова е и почти невъзможна за управление , при завъртане на дръжката, за да гледа бебето напред. Сигурно ти е направило впечатление, че майките , които имат Маг, возят децата си обърнати към тях, а те вечно висят от едната страна за да се оглеждат. Преди 2-3 дни гледах в магазина един модел на Джордани - много добър. Има напълно легнало положение => става за новородено и струва около 190 лв. Въртящи колела и голям багажник.

Има я и в други цветове...
Мисля, че е много по-добър вариант от Маг-а ...
Peace

# 28
  • някъде там
  • Мнения: 1 698
нашта е с невъртящи гуми, за мен лично не е проблем хванала съм и цаката, големите гуми вървят навсякъде е вярно че е по-тежичка но зависи и от това дали ти се налага да я качваш или само ще возиш Simple Smile

# 29
  • В подножието на планината
  • Мнения: 813
  Моята количка е Маг ингланд,триколка.Както пише renyto и аз съм и хванала цаката и не ми е трудно да я управлявам, успявам да я побера в асансьора и само я бутам.Харесва ми ,че е с големи гуми и минава през места,където много други колички се затрудняват.Доволна съм от Маг-а,ако на теб ти харесва вземи си такава,по-късно ще си вземеш лятна.
 
Цитат
   Сигурно ти е направило впечатление, че майките , които имат Маг, возят децата си обърнати към тях, а те вечно висят от едната страна за да се оглеждат.
При триколката на Маг-а има зимен кош,при който бебето гледа към майката, а при летният вариант си гледа само напред(което пък не устройва моят син,който се изправя за да ме гледа),така,че независимо дали децата са обърнати напред или назад,винаги ще има висене. За мен единственият недостатък на Маг-а е теглото.

Общи условия

Активация на акаунт