ВМ НВХ С пържолчица рогата извайвам си снагата-33 част

  • 17 065
  • 393
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 1 488
Драс драс два реда.
НИбесна моя мъж таз вечер ме разби.Вика:
Идвам аз и гледам ина къдрава руса/небесната/и си викам.Тааааааааз мойта жена кога и прическа си направи,та са засилих аз и изведнъж видях мойта женааааа...в края на масата.
Хубу беши малко беши,имаме облок,аз съм малко скептично настроена,надявам се да не се прибягват до крайности като неядене.Лека вечер на всички,килата утре отчет преди да замина на селският туризъм.Цунки мунки от мени  Hug  bouquet

Последна редакция: чт, 22 май 2008, 22:23 от Щък

# 361
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Ахой! Времето нивгаш не ни стига да се наприказваме. Или по.често да се срещаме, или по.дълго да оставаме. Може да отиваме на бар след кръчма или да посядаме на пейка в близкия фонтан. Какво пък? Лафът преди всичко.
Хай, утре пак. Hug

# 362
  • Мнения: 1 280
Тон4е.браво за фустана! Баш си му е момента,шЪ знаиш! Всеки момент е подходящ за фустани!А бюджета...да си прави сметката,да не те занимава с  глупости...Аз пък съм 59,200.../намам време да сменям лентичката/. И много гордо ходя по магазините и си врЪ дупето в разни дънки,дето никога не съм носила такива...и взех,4е на пук на бюджета си накупих..4е и летни бели пътъ4ки,за бялата 4анта...и те бели.и разни потни4ета...и като по4нах ревюто в нас, и мъжът ми вика: " Ама още ли има?.." , ами има та,как да няма...маймуни с трици не се хранят..няма гола да ходя я...Аз и днес бях пак на магазини,ама нямах много време,и не донесох нищо за моето гардероб4е..но съм му обещала,като в онази приказка дето лисицата нареждала..:" Ох,кра4ета,Кака ще ви купи 4ехли4ки...ох,ушета,Кака ще ви купи оби4ки...и аз така: Ох,гардероб4е,Кака ще ти купи още рафт4ета..." 5 дни ще съм почивка,от сега се кефя диво..направо си е една мини ваканция...Мале,колко изписах...спирам веднага.. Embarassed

# 363
  • Мнения: 673
На кръчми ще ми ходите, а  Crossing Arms Аз да въртя педалите под дъжда по баирите, те да ми пият бирички  Thinking Няма да стане  Naughty И аз таз вечер може да разпусна.

# 364
  • Мнения: X
Пинки, браво! Направо сияеш, ама си го постигна сама.

Снощи ми беше много приятно, посмях се, но много бързо свърши. Другия път - на плажа.

Аз се стягам за фитнес, после съм на масаж. Лек и режимен ден от мен!

# 365
  • София
  • Мнения: 1 482
Как благородно ви завиждам на Варненки за хубавите срещи  Sunglasses И за морето, и за прясната рибаааа !

Аз съм режимна,с изключение на снощната ми голяма издънка. Мъжът донесе сладоледи, изядох два  Close Ръчичките сами посегнаха и взеха, аз все едно стоях и гледах отстрани. Друго поне не вечерях. Сега ми е неприятно на стомаха, цяла нощ се въртях, зле ми беше, вкусът в устата-гаден, абе...
По-късно вечерта разбрах какво е провокирало това умопомрачение- червената лелка  Crossing Arms
Днес ще компенсирам с намаление на калориите...

# 366
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Тон4е.браво за фустана! Баш си му е момента,шЪ знаиш! Всеки момент е подходящ за фустани!
Ох, Пинка-любима моя Heart Eyes, няма да ми стигне подписа да си слагам вашти така мотивиращи ме слова Laughing
Браво,браво  bouquet-голямото браво е за Пинко-Фин малинко Heart Eyes Heart Eyes

А за снощи, отново благодарим за здравословния смях,който осигурихте на бременната жена,изтормозена от нейната килограмена съдба. Другия път,както рече Мина-на плажа  grinning039

Ай,малини, снощното меню не  е било много съобразително за мен, тая сутрин съм с цяло кило отгоре, дето толкова се вардих от съществото с бялата манта,сега направо ми е настръхнал косъма как ще и се появя такъв Rolling Eyes

Закусвам тричава палачинка ню ню и 1/2 краставица, отивам след малко на първия преглед, после съм на фризьор и после на втория преглед.

Хайди лек ден, който ял -ял, днес да поправя грешките bowuu

# 367
  • да има едно лесно - на мотора
  • Мнения: 2 420
 Hug
Наистина малко беше . Следващият път голите  да се обличат Simple Smile . И аз призовавам да не се стига до неядене . После си мислих , че целта е бая големичка за 1 месец  newsm78 . А облога си е облог  - важното е да се почерпим  Mr. Green  Стискам палци за режимност
Щък , и без домашни любимци този път от селския туризъм  Mr. Green
Голдито ми хареса - повече приказва  Mr. Green Още 2-3 срещи и думата няма да вземем  Laughing
Ядох мляко с трици и череши . Снощното сирене не ми се отрази на кантара ( защото го разкарах с много течност  Mr. Green  )
Пинки  Hug  Само в същия дух

# 368
  • Мнения: 1 488
Аз мога да се оплача.Ама като се знам,че след бира кантара не ме люби що ли я пия  newsm78
Ма много хубу така влиза изпотена бира.Стягам куфарите заминавам на селси туризъм!Цунки мунки от мени

# 369
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Хабе вижте какво-най-важното от облога е,че пак ще се съберем, по-малко важното е,че ще е чак след месец, а най-маловажното е кой ще спечели,щото ми се струва тоз път много печеливши ще има
Аз съм много превъзбуден и нахилен Laughing , шушулчетата ми са пораснали и са дълги почти колкото Тоньо-24см, и тежат малко по-малко от майка си Laughing. От радост съм нападнал една купа с череши, изяждам ги,простирам и отивам да се фризирам
Втория преглед малко ми е излишен сякаш,но ще го отразим и него

п.П и истьествено приличат на мен, пу на мама тончовите шушулчета Heart Eyes

о, забравих да ви кажа-това ми е фаворитската песень от юровижъна-арменското малине,много хубаво бе
http://www.eurovision.tv/event/artistdetail?song=24502&event=1468

Последна редакция: пт, 23 май 2008, 11:23 от Госпойца Димитрова

# 370
  • да има едно лесно - на мотора
  • Мнения: 2 420
Браво за мамините шушулчици ( продължаваш оабче да говориш в множествено число  Laughing - ще объркаш народа ) Естествено , че ще птиличат на мама си - тя си ни е по-по- най .

# 371
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Еха! Грахът пораснал! Ще стане скоро къща, хубава голяма къща. Тъй, тъй. Пу, пу!
Аз уж отивам в гората. Ако ме завали дъж ще плува в блато. Все е спорт.
Адиос!

# 372
  • Мнения: X
Хехе, кифличката расте във фурната. Много цунки от мен!  Hug Hug Hug  Heart Eyes(Тончовците знаят защо, хехе).

Росииии, видя ли ми новата лентичка? А, а???

# 373
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Ай Мина, голям купон ще е с тая лентичка Grinning-дръж здраво бутилката,че в шампанското ще се включа и аз
Да живей механичния кантар Party, показа ме с 2 кила по-малко от моя и акушерката ми е много доволна от мен,още повече че предходното момиче се катерило 5 пъти на кантара и все отричало да е качило толкова много Laughing
Оттеглям се на следобедна дрямка
За вечеря ще правя тиквички на фурна и салаткен със зехтинен и маслинен
а вече и ягоди се намесиха в днешното меню

# 374
  • да има едно лесно - на мотора
  • Мнения: 2 420
Видяяяяях  Мина Laughing Ти давай , ние ще те насърчаваме ( както казваше Йори на Лиско )

Общи условия

Активация на акаунт