Стоичков бие българин в Барселона

  • 6 964
  • 171
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 3 634
Върнете се към темата, моля 'щото ще я заключат. От 2 дни, в която и тема да се появя все я заключват.  Mr. Green

# 136
  • Мнения: 152
Върнете се към темата, моля 'щото ще я заключат. От 2 дни, в която и тема да се появя все я заключват.  Mr. Green
ку ми дадеш гола снимка на стоичковица...или поне да е по комбинезон и спирам!  Hug

# 137
  • София
  • Мнения: 2 840
...после що била дебела...ми шото лупа марули докат мъжа й се трепе с нагли фоторепортери по улиците...
... м/у другото...в навалицата пропуснах да те питам... ква бира пиеш?
Направо Стоичковица е за превъзпитание. Срам за българската майка юнашка и съпруга самоотвержена.
Предлагам да се пусне специална тема по въпроса с подобаваща анкета :"Вие правите ли така, жени?"

Хайнекен.

# 138
  • Мнения: 152
Направо Стоичковица е за превъзпитание. Срам за българската майка юнашка и съпруга самоотвержена.
Предлагам да се пусне специална тема по въпроса с подобаваща анкета :"Вие правите ли така, жени?"

Хайнекен.
...а може да е под надслов  "може ли да се вдигне една българска жена от масата..." съответно някаква анкета може да се пусне с въпроси като:
"що пък да стаам като шкембе чорбата у испанцко е супер..?"
"тоз моя мъж ноу бърже бяга и няа смисъл да го гоня - бала съм го"
"аз тъкмо да хукна, ама видях, че вече е хванал цялото семейство..."
"и на мен ми се гади от тез новите питиета..."

"старопрамен" не върши ли работа бе мила?

# 139
  • Мнения: 3 827
не , снимачът   само събира мат'риал в чужбинско - ще го изака във вестника - едно голямо и миризливо лайно - че да се продава вестника , иначе не върви

# 140
  • Мнения: 152
не , снимачът   само събира мат'риал в чужбинско - ще го изака във вестника - едно голямо и миризливо лайно - че да се продава вестника , иначе не върви
колко ти плащат?  Crazy

# 141
  • Мнения: 25 900
Върнете се към темата, моля 'щото ще я заключат. От 2 дни, в която и тема да се появя все я заключват.  Mr. Green

Новачка!  Whistling
Аз от две години и половина вече се тормозя, че де що се появи интересна тема и веднага я заключват, тя за два дена седнала да реве!  ooooh!

ПП От мен да мине, да не писнеш и ти, че съм груба с новачките, да знаеш - има една, мотае се наоколо с  моторна резачка и хич не си поплюва, да знайш!   Crossing Arms

ППП Сори за офф-а!  Flutter

# 142
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 254
един простак цапардосал друг такъв. айде, голема работа... Whistling

# 143
  • Мнения: 1 520
Журналистът не е имал никакво право да снима, защото първо - никой не може да бъде сниман, записван и прочее без неговото знание и съгласие, и второ - в 22 часа тоя журналист не е на работа за да се оправдава с редакцията, която го изпратила да снима Формула 1.
В никакъв случай не оправдавам постъпката на Ицо Стоичков, но да бе мирно седяло, не би чудо видяло!

Последна редакция: вт, 29 апр 2008, 22:58 от krem-karamel

# 144
  • Мнения: 233
ТУРБО СЕЛЯНИН
Оопс и аз съм от село ама държанието ми е далеч по различно от неговото.Жалко за моя съученик който умираше за Стоичков.Та нали е забравил за родителите си и какво друго може да се очаква от наго.

# 145
  • Пловдив
  • Мнения: 2 499
Стоичков допълва образа на Бай Ганьо, срам ме е от него,  може да е гений във футбола, само че е простак.

# 146
  • Мнения: 5 370
Стоичков допълва образа на Бай Ганьо, срам ме е от него,  може да е гений във футбола, само че е простак.
И Андрей Слабаков ли се явява, според тебе, потенциален простак?

Наглият папарак си заслужава боя

Андрей Слабаков, режисьор
 Христо Стоичков може да има всякакви трески за дялане, но в случая е прав. Фотографът е постъпил безотговорно. Как така ти с бременната си съпруга ще ходиш да снимаш тайно човек, който не ти е дал разрешение? В България е объркано понятието за публично място. Какво е събитие и какво е някой човек да отиде на вечеря. И аз да съм, ще го набия. Познавам фотографа - той е добро момче, но тук се объркват нещата. Ако е на футболен мач, на конгрес, на коктейл, където някой се е напил или се случва нещо друго - разбира се, че може да бъде сниман. Но примерно - водя детето в парка да се люлее на люлките и някой да поиска да ни снима? Ами ще го хвана и ще му откъсна главата. Аз решавам дали мога да бъда сниман, защото това е моят частен живот. Разбирам, че реакцията на Стоичков е прекалена, но нахалството също е нещо прекалено. Журналистът не е вся и всьо, не е хванал Господ за шлифера.
 Фотографът е трябвало да се досети, че Стоичков е много избухлив и може да ти нацепи манерката. Ако журналистите се държат като нормални човешки същества, тогава и т. нар. звезди ще се държат по-културно.
 

# 147
  • Мнения: 4 916
Стоичков допълва образа на Бай Ганьо, срам ме е от него,  може да е гений във футбола, само че е простак.

Много точно наблюдение.

# 148
  • Мнения: 660
А Стоичков е единственият българин, печелил Златна топка и КЕШ

Дори заклети цесекари признават Гунди, вкл. и футболисти. Защото Гунди е бил и човек, и футболист. Ако футболист се става с много труд и талант, то това да си човек - ти идва от сърцето. За съжаление последното няма как да покаже Стоичков, защото доброто сърце ражда добри плодове...А аз за негово добро поведение не мога да се сетя.....Подсети ме ти, ако обичаш......Виж...Гунди и след толкова години, не съм прочела някъде лошо мнение за него. А и ако обстоятелствата около него бяха по-различни, би играл и той в голям отбор - и все пак е избрал да играе в България, защото е българин(за справка Стоичков се срамува от този факт), още се помни гола му на Уембли.......
и георги димитров е много обичан , и бай тошо също е много обичан - това е резултат на соц- медийната пропаганда , която ти повтаря , повтаря едно нещо , докато ти влезе в главата безвъзвратно ,
иначе жената на Гунди му е изневерявала с разни негови колеги , той също не е седял мирен ,  когато е катастрофирал е бил пиян и е пребил не само себе си , но и още двама човека ,

Стоичков се е качил пред погледа на кралицата , а къде се е качил Гудни - Гудни има един гол - в приятелски мач с Англия и с това е силно известен

но в ония години , всичко това се потулва и той става герой ,
и Максим Стависки преди 20 години щеше да е герой , и никой нямаше да го съди ,

Ицо плаща данъка на това , че е цесекар , а не син ,
Ицо плаща данъка на това , че се е родил в една държава пълна с  ЛУЗЪРИ , които просто го мразят ...


Бих казала Боже ти не си у ред.... Да не си вътрешното Аз на Стоичков
Да беше голям футболист,но като човек е нула-за негово съжаление...

# 149
  • Мнения: 25 900
В същото време близки на Стоичков заявиха, че Асенов нарочно е следил Христо. Според тях "168 часа" готви нова серия за Камата, след като вече го изправи на нож с родителите му.
 Асенов е дебнел Ицо още на летището в Барселона, както и по време на уикенда на пистата "Каталуния", съобщи sportline.bg.
 Същата версия заяви пред "Стандарт" и кумът на Стоичков - Атанас Узунов.
 Заедно с Камата са били рали пилотът Карлос Сайнц, както и няколко бивши футболисти на Барса от времето на Христо на "Ноу Камп". Вместо да снима състезанието, фотографът се е правил на папарак и се опитвал непрекъснато да хване Стоичков в крачка, твърдят близки до бившата осмица на каталунците.


Атанас Узунов,  кум на Стоичков:

Фоторепортерът Асенов е бил акредитиран за Формула 1, но е бил в Барселона, за да се занимава с друго - да снима Стоичкови и да търси сензации. Същият фотограф е снимал Ицо на летището в Барселона, когато Стоичков е пристигнал от България преди 4 дни. Но никой не споменава този факт. Уверен съм, че ако не беше случката в ресторанта, скоро щяхме да четем страници за личния живот на Стоичков с много фотоси.
 Не мога да оправдая Христо, но всеки има право на спокойствие. Сигурен съм, че ако бе поискал разрешение да снима, фотографът щеше да го получи. Даже Ицо на такъв голям празник като Великден щеше да го покани и на масата си. Не е редно и нормално да се криеш по тераси и шубраци и да надничаш в личния свят на едно семейство.
 Знам, че ще има съдебно дело, но доколкото разбирам, то ще е в Испания. Тогава съдът ще реши кой крив и кой прав.



http://www.standartnews.com/bg/article.php?d=2008-04-30&article=231014

Общи условия

Активация на акаунт