Радостни сме ний мадами, че сме вече майски мами! (32)

  • 13 401
  • 280
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 219
И аз като Маги още вчера се разделих с тапата,ама признаци засега никакви...
може бебчето и точно на термина пък да реши да излезе  Wink

# 256
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Честито на разделилите се с тапите, хайде чакаме още бебенца  newsm44
Родих 7 дена след като ми падна тапата , а тя падна 2 дена преди термина ми, родих 5 след него Peace

# 257
  • Мнения: 369
Здравейте от един ден не съм влизала и то цял порой от бебета
Честито на всички мами!Да са им живи и здрави дечицата и много да ги радват!
Добре дошли на обебилите се мами!

# 258
  • София
  • Мнения: 186
Мами,сега  се прибирам бях в ТИНА КИРКОВА по спешност,
паднах на сред улицата  по корем-много се уплаших,
еднин човек ме  вдигна,веднага  ме качиха на  едно такси  и право там, че ми беше най-близко,
вкараха ме в спешния кабинет,там мерих а тонове,
казаха че всичко е наред,дори и контракции никакви нямам,
бебка я усещах там да рита  окато лежах,
но сега  тука  не я усещам и съм се притеснила,
акушерката дето ми мери тоновете  каза че ако не  го усетя  бебето до вечерта  пак да отида за тонове,
моля се всичко да е наред само,молете  се и вие  с мен мами
не мога  да ви опиша колко се стреснах,а и все още  съм стресната,
коленете са ми сини,едната  ми ръка  е изкълчена,
но това няма  значение в момента-само бебка  да е наред се моля

# 259
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Вики, опитай се да се успокоиш, даже се пробвай да поспиш малко!
Все пак не може бебка да я усещаш непрекъснато! Ако се притесняваш толкова много легни по гръб и си поразбутай корема. Втова положение би трябвало да се разбута!
Не се притеснявай, мила! Вярвам, че всичко е наред!  Hug  bouquet

# 260
  • Варна
  • Мнения: 4 969
viky_v, стискам палци само с уплахата и обелените колене да се разминете  Praynig Praynig Praynig
Лежи си и следи бебенцето, и както са ти казали ако не го усещаш отивай на лекар .И не се тревожи прекалено, все пак бебетата са защитени в тумбаците ни  Hug Моята беба понякога не мръдва по цял ден.Активизира се като легна на една страна Peace
Стискам палци Praynig

 аз последно време съм доста непохватна, изтървам всичко и понякога ми причернява та гледам много много да не излизам.Даже ми е съвестно, че съм затворила в къщи и малкият но все ще изтърпим още 10-15 дена, живот и здраве  Simple Smile

# 261
  • Габрово
  • Мнения: 12
viky_v и аз ще се моля всичко с бебчето да е наред!  Praynig
Дано да се разминеш само с уплахата, сега лежи и си почивай и дано дано всичко е наред!  Praynig

# 262
  • Мнения: 37
Вики стискам палци всичко да е ок със бебка ще видиш че до довечера ще я усетиш и не се притеснявай то знам че няма как ама се опитай както казват др майчета да поспиш малко че така се вълнува и бебка Flutter и да пишеш как си  bouquet

# 263
  • Мнения: 236
Вики стискам палци,знам че всичко е наред,успокой се ,наистина бебка все
пак е защитена в коремчето,почивай си и не се натоварвай с лоши мисли Praynig

# 264
  • София
  • Мнения: 186
благодаря ви за подкрепата мамчета,
1-2 пъти ми размести корема бебка но не  я усещам още  да рита както си рита,
може би е  уплашена като мен,
аз се плаша не за друго,защото все още  е седалищно
и на най-изпъкналата част  на корема ми й е  главичката,
а аз като  паднах точно там предполагам пада тежестта
дано всичко е наред   Praynig Praynig Praynig

# 265
  • Мнения: 207
Честито на новите мами,да си се гледкат и радват с  бебешорите,много здраве и щастие !

viky_v,стискам палци всичко да е добре,само спокойно,не си мисли за лоши неща,тя природата си ни е предвидила,че сме леко "спънати" в тия месеци,всичко ще е наред  Peace

Аз днес станах към 7ч и нали  е празника на труда реших да се потрудя,че да смаям мъжо ...  Joy Ама зор вече това гладене,седнала не ми е удобно,а като постоях права и ... краката пак отекоха.После малко се поразходихме до Практикер да купим разни неща,че като е хубаво времето малко по малко да продължаваме с ремонтите и бях разконспирирана от варненска мама,ей,агенти има навсякъде да знаете,не можем да останем незабелязани  Joy Сигурно съм била голяма атракция  - хората носят кой бор-машина,кой влачи някакви летви и аз там с моя шкембак  Laughing Ама мъжо доста се позагледа в някакви джаджи и аз вече кръжах безцелно само и само да не стоя на място,че бързо отмалявам.Абе пак по-добре отколкоото вкъщи,че иначе скука.Айде чао засега,пък утре пак ще броим мамите и бебоците.Лека и спокойна нощ  Peace

# 266
  • Мнения: 0
Честито на последно обебилите се мамчета! Да са им живи и здрави бебчетата и много да се слушкат взаимно!    bouquet  bouquet  bouquet

Днес ме водиха на църква да ми чете молитва за леко раждане. Да се надяваме, че ще е така. След това отидохме и на панаир, но взех да се изморявам много бързо и едвам едвам кретах. С право ми каза лекарката да си почивам повече. Аз пък сякаш това чаках и откак ми го е казала си шавам повече  Embarassed

# 267
  • Мнения: 17
Вики, не се притеснявай - сигурно и бебка се е уплашила затова не шава, а веднага след падането щом тоновете й са били наред, след това няма какво да стане, ама и ти един късмет, автобуса ти целиха с камъни, сега това падане - да се пазиш!

# 268
аз ви чета редовно тук..но не съм писала много време..
Вики мила спокойно...ако си спомняш нали и аз паднах преди 15дни...само се успокой..и ще видиш как бебка ще почне веднага да ритка..просто и тя е уплашена..щом тоновете са ок..няма проблем..аз като паднах паднах по гръб но си ударих и коремчето от едната страна..докита от МД ме увериха че нищо и няма пожене тя е защитена и е във вода..не мисли най-лошо..успокой се и ще видиш...че ще почне да си ритка и шава като преди...СТИСКАМ ПАЛЦИ...ВСИЧКО ДА ОК...

# 269
  • Мнения: 37
Ей Адка аз мисля че утре вече ще сме с новини от теб ааа ти какво правиш още във вас беба не иска ли да излиза вече Hug

Общи условия

Активация на акаунт