Фаталната 13-та Хасковска, пролетно-лятна

  • 17 695
  • 288
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 1 103
Честит рожден ден и от нас Вили
Да е жива и здрава много игрива и щаслива

# 226
  • Мнения: 237
ЧРД Вили!

# 227
  • Мнения: 1 190
Благодаря за поздравите Grinning

ЩРАК

# 228
  • Мнения: 9
 Снимките са много хубави,голяма сладурана е дъщеричката ти.А кое е  заведението където сте празнували и къде се намира?

Последна редакция: пт, 15 авг 2008, 06:12 от kivitoT

# 229
  • Мнения: 79
Честит да е рожденния ден на Вили! Да е жива, здрава и много да радва мама и тати! Тони, страхотна по4ерпка си спретналаSimple Smile да ти е жива и здрава на патерицаSimple Smile  bouquet

# 230
  • Мнения: 79
Честит имен ден на всички празнуващи днес! Да са живи и здрави и да им се слави името  bouquet

# 231
  • Мнения: 210
Вчера правихме кръщенка.Бяхме на Бачковския манастир и въпреки,че в началото нещата непотръгнаха по план,всичко беше ок.Добромир се държа повече от добре.Много хубаво си изкарахме.Това е от нас за вас.Да ви е сладко

# 232
  • Мнения: 1 190
Наска, честито ви Християнче  bouquet
kivitoT , когато ми остане време обещавам да разкажа, в това време ти можеш да се представиш, коя си. Виждам, че не живееш в БГ Grinning

 Hug

# 233
  • Мнения: 1 103
Насе честито  да е жив и здрав малкия и послушен   Heart Eyes
Тони страхотни снимки а да попитам готвите ли на новата кухня ( ние като взехме нашата цяла седмица беше голям  купон )

# 234
  • БГ
  • Мнения: 1 167
Привет и от нас!!!   Hug  Вече сме на линия, бяхме на море, починахме си, разнообразихме ежедневието, върнахме се и днес кой на ясла, кой на работа, абе, всичко си е по старому.

Toni4ka, да ви е жива и здрава Вили, много да ви слушка и обичка и само радост да ви носи!!!  Heart Eyes  Снимките ви са чудесни, личи си, че сте се забавлявали от сърце!

naskaa, честито ви християнче! Много здраве, щастие и безгрижни детски игри му желаем!!!    bouquet

Лек ден и успешна седмица на всички!!!  Peace

# 235
  • Мнения: 9
Toni4ka, няма нужда да ти се представям ние се познаваме Laughing
Разглеждайки снимките на Вили,видях теб а после и майка ти и разбира се ви познах.Да видим сега дали ще се сетиш коя съм.
Първо майка ти ни превеждаше вси4ки документи и оттам я познавам но това беше преди 3-4 год. незнам дали ще ме помни.
Казвам се Емилия а мъжът ми е Александър/Сашо/.Заминахме за Канада преди 3год.Друго какво Сашо е приятел с Митко/ако си го спомняш/ Дали от него /Митко/ те познавам и аз не помня. Еми друго не се сещам,дано това което ти написах да е достатъчно.
Поздрави.

# 236
  • Мнения: 1 190
Е, така кажи, сетих се сега коя си Grinning

Тъй като те няма в БГ от 3 години, едва ли ще се сетиш кое е заведението, в което празнувахме РД ...
Всичко беше чудесно, е, излиза малко по-скъпо от обикновено, понеже се заплаща детския кът за всяко дете на час + нещата, които се консумират, но според мен си заслужава - беше много весело Heart Eyes

 Hug

# 237
  • Мнения: 79
naskaa, честито да ви е християнчето - да ви е жив и здрав малкия Добромир и да е много послушен,  и да ви радва bouquet !!!

# 238
  • Мнения: 1 190
Ехо Grinning

Има ли някой чийто дете ще тръгва през септември на ДГ? Питам, защото ние сме от септември в първа група, през пролетта и началото на лятото походи малко, но сега ще бъде в друга стая с други деца и други госпожи .. днес се обадих в градинката, казаха, че ще приемат на три  пъти, съответно 1.09., 08.09. и 15.09. та се чудя кога е най-удачно да я пусна, обаче най-си мисля за 1-ви Thinking

Някой с подобен проблем?

# 239
  • БГ
  • Мнения: 1 167
Toni4ka, не е ли възможно да си ви включат в старата група?  newsm78  Много странно, че се налага такова разместване?!?  Иначе, и аз бих предпочела 1.09.   Peace
 
Аз също съм в дилема какво да правя? Марти може да продължи да посещава яслата и след навършването на 3-годинки, но аз искам да ми е по-наблизо, та, проблема с подаване на молба за постъпване в ДГ, одобряване и т.н. си е на дневен ред.  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт