ВЕНТИЛАЦИОННА МАКАРИЧКА,ПОМОГНЕТЕ СЪС СЪВЕТ

  • 9 276
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 38
В Транспорна болница са направени и двете операции на моята дъщеря.Проф.Едрев я ръководи, а Френгов оперира детето ми.

# 16
  • Мнения: 547
Аз съм със серозен отит вече шести месец,отначало мислеха,че е друго и не ме лекуваха.Съответно имах течност в тръбата и в понеделник ми сложиха макаричка и докторката каза,че е рано и трябва да почакам за подобрението на слуха.Сега съм по зле отколкото преди слагането на макаричката затова попитах

# 17
  • Мнения: 2 531
zaki моя опит с стръбичките, всъщност е от сина ми... но той е малък и не може да каже подробно, освен това и проблемите са по различни. Много ми е интересно когато възрастен споделя какво усеща, как се случват нещата, моля те да ни информираш за всичко!
Искам само да допълня последно в Германия ни сложиха тръбичка и направиха изкусвена мембрана/тъй като нашата беше много перфорирана/ . Казаха ми че тръбичките задържително се подменят на всеки 2 . тъй като материала старее ! Другото което е много трудно- в никакъв случай не бива да се мокри ухото с тръбичка ! Аз така и не открих тапи които да пазят ушите добре- падат всичките от вода, но в Германия ползват едни ленти които са нещо като наушници! Не разрах от къде да ги купя и така и не ги открих в интернет, но те със сигурност ще пазят ,макар и да са грозни доста . Прочетох че една мама ме оплаква от гной- не е страшно, макаричките извеждат възпалението навън и на практика е безопасно- не отива към средното ухо! Освен това ухото с макаричка се лекува по лесно- има си дупка през която капките влизат навътре!

Последна редакция: ср, 27 окт 2010, 09:44 от veni-b

Общи условия

Активация на акаунт