Препарати за съдомиялна - 2 част

  • 112 453
  • 737
  •   1
Отговори
# 300
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Искам да ви попитам. Някой ползвал ли е препарат или таблетки на dm, мисля името беше Denk mit. Загледах ги днес в dm и цената беше добра, но не посмях да взема. Ще се радвам да прочета отзиви, ако някой ги е ползвал.

Иначе си накупих течен препарат за цветни дрехи, шампоани и балсами за коса, сапуни и дезодорант и ще ги изпробвам тепърва.

мият ,но има остатъчен аромат на хлор , а при вас ?
Аз вече си купих от тях и съм доволна. Само добавям сол и гланц, понеже тук водата е много твърда и често остават бели капки, което ми се е случвало и с други препарати. Миризма не съм забелязала, защото си взех и от техния ароматизатор, който също е със смешна цена.
Разбирам Дедо какво се опитва да ни каже, но за разликата от Клевер /Била/ и Клийн/Кауфланд/ е доста голяма.
Освен това забелязвам добро качество, но само на някои продукти. На мен ми е достатъчно, че някои препарати не са български и все още имат качество.
Дотук съм доволна от таблетите като качество/цена. Ароматизаторът също е страхотен, траен, приятен, евтин.
Има продукти, които наистина не са много добри, но като цяло са по-добри от тези на Била и сто пъти по-добри от Кауфланд. Метро нямаме тук.

# 301
  • Мнения: 803
Лиляна,
Много точна преценка! Hug
Не си пострдала от липсата на Метро-марките/ Аро=Клевер/.

# 302
  • Мнения: 1 701
Записвам се и аз да следя темата...
Още нямам наблюдения, но от утре, живот и здраве, ще имам мнение по въпроса! Wink

# 303
  • София
  • Мнения: 700
Аз също се записвам. От всичко, което изчетох тук реших да взема отделно прах Калгонит и гланц Калгонит, вместо таблетки. Имам и 2 таблетки подарък в съдомиялната - всичко в едно на Калгонит, та ще пробвам и тях. Все още не съм я пускала, тъй като не живеем все още в  новия апартамент, но скоро ще пробвам, надявам да не съм сбъркала като взех голяма разфасовка прах.

# 304
  • София
  • Мнения: 2 521
Aз ползвам прах за съдомиялна ARO, купувам го от МЕТРО в кутии по 3кг.
За проиводител пише Claro Products GmbH.
Доволна съм и нямам никакви забележки.
Всичко намирам измито перфектно и даже блестящо.
Съдомиялната ми е малка Мидея за 4 комплекта.
Никога не съм слагала сол и гланц и други такива, не се и налага.
А... и като е толкова лош този прах, според някои мнения, всеки път
в Метро като погледна стелажа с тези препарати, от всички милион
видове този е най-изчерпания и даже понякога липсва.
Миналата неделя пак от него беше останала само 1 кутия с леко смачкан ъгъл.

Последна редакция: сб, 05 сеп 2009, 18:50 от alpha_beta

# 305
  • София
  • Мнения: 1 402
досега винаги съм мила със сомат всичко в едно - между отделните разфасовки имаше разлика в качеството на миенето - таблетките в по-малките разфасовки миеха по-добре, от тези в големите (по 100 в кутия); поиска ми се да изпробвам и нещо друго и си взех апта, да си призная не мога да направя ценово сравнение, но около 60 и няколко таблетки за около 20 лв ми се стори добре, аптата мие точно толкова добре, колкото и сомата, някой беше споменал за еко-таблетки - може ли пак да ме светнете за марката и къде могат да се намерят?

# 306
  • Мнения: 803
20 лева за 60 таблетки е скъпо, особено за сомат и апта.
Еко-таблетките ги има само в Пикадили.
40 броя за около 11-12 лева.

# 307
  • София
  • Мнения: 4 316
Още един глас за АРО - 3л. от Метро. Предпочитам препаратът да е на прах за да мога да дозирам според количеството на съдовете /моята съдомиялна е голяма/. Солта и гланца са на Калогонит.
Недостатъкът му е, че не го рекламират по телевизията. Mr. Green

# 308
  • Мнения: 803
Имам подръка още недостатъци на прах Аро:
Не мие толкова добре, както калгонит например
Не пази съдовете - надрасква декорациите, побелява стъклото/резултатът е видим след дълго ползване-5-6 месеца/
Стара технология е /не е концентриран, а е от типа на първите прахове с доза 40 грама/
Скъп е, а на пръв поглед евтин, което заблуждава и дразни. Пресметни колко пускания имаш с него /ако спазваш дозата/ и колко струва едно пускане.
Изобщо - споделям едно отрицателно мнение, без да споря.

# 309
  • София
  • Мнения: 1 402
20 лева за 60 таблетки е скъпо, особено за сомат и апта.
Еко-таблетките ги има само в Пикадили.
40 броя за около 11-12 лева.

Благодаря, Дедо, ще отхвърча към Пикадили при първа възможност

# 310
  • Мнения: 15 379
Имам подръка още недостатъци на прах Аро:
Не мие толкова добре, както калгонит например
Не пази съдовете - надрасква декорациите, побелява стъклото/резултатът е видим след дълго ползване-5-6 месеца/
Това е напълно вярно. Купувах преди няколко години и не останах доволна.

# 311
  • Мнения: 803
Видях много въпроси за препаратите.
В друга тема ме питаха за таблетки за 20 стотинки, едната.
Ако продължа да пиша тук , ще ви спретна една табличка - кой препарат /таблетки, прах, гел/ колко струва на едно пускане, какво ниво е и къде може да се намери.
Сега изчезвам!
Златна есен да срещате Grinning

# 312
  • Мнения: 2 502

благодаря ти   bouquet

# 313
  • София
  • Мнения: 3 249
Значи да разбирам, че за предпочитане е прах или гел + гланц и сол. Понеже все още нямам стаж в тази област попивам информация, за което огромни благодарности на Дедо bouquet

# 314
  • Мнения: 2 502
благодаря ви ,че  от вас разбрах за ароматизаторите за съдомиялна .Онзи ден си купих с аромат на лимон . Наистина цената е атрактивна .
И дори не ги бях забелязала на рафта в ДМ. Ефекта е чуден !
Препоръчвам ви !
  bouquet  bouquet  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт