Великденската изненда е голяма - НОЕМВРИйчето, скрито във мама

  • 9 657
  • 286
  •   1
Отговори
# 15
  • до Пловдив
  • Мнения: 278
Честита нова темичка и от мен!Само хубави новини и много смях да се чуват Simple Smile

# 16
  • София
  • Мнения: 3 789
Аз одеве се чух с моята лекарка, исках даходя в понеделник, но тя ще почива, затова ме вика чааааак на  9-ти май, другия петък. Как ще устискам дотогава, направо не знам.....
Каза да отида тогава, за да се запиша директно на ЖК. Ееех, как ми се искаше да видя бебчо по-рано, ама нейсе! ooooh! Ще стискам зъби по 9-ти Praynig
Само едно ме притеснява, че ще се запиша на ЖК в началото на 11 г.с , а знам, че това става обикновено в 12-та седмица, но тя ми каза, че записвали в 11-12 г.с. Освен това аз съм и с по-късна О-ву, вместо на 14 ден при мен е на 23...абе объркана работа ooooh! Надявам се бебоки да е пораснал достатъчно и всичко да е наред Praynig

Тези от вас, които вече са се записали на ЖК - в коя седмица се записахте? newsm78

# 17
  • Варна
  • Мнения: 1 576
Мишле, мене още в 7ма седмица ме записаха.По-добре рано, защото ще започнете с изследванията от самото начало.Кръвна картина, урина и т.н.

# 18
  • София
  • Мнения: 3 789
Мишле, мене още в 7ма седмица ме записаха.По-добре рано, защото ще започнете с изследванията от самото начало.Кръвна картина, урина и т.н.
Пуки, и на мен така ми каза, като отида да не съм яла, да си нося урина, че ще ми правят кръвни и не знам си още какви изследвания newsm78
Мацки, а как протича първата ЖК? newsm78 Оооох, каквато съм паника....

# 19
  • Мнения: 3
Мишле,и аз се записах още в 7г.с. на консултация,а първият ми преглед за потвърждаване на бремеността ми беше в 6г.с.,но аз съм си малко нетърпелива,така че спокойно можеш да не ме  #2gunfireслушаш!

# 20
  • Мнения: 611
Мен ме записаха в 8г.с на ЖК и то точно заради изследванията Laughing
Просто док вика , записвам те сега защото то и без това ти се полагат , а няма смисъл да плащаш нещо което ти се полага по право Sunglasses
Първата консултация на мен ми беше УЗ , теглене , мерене на кръвно и общи приказки Laughing , но аз повечето работи си ги знам , така че нямаше нужда да ми обясняват всичко подробно Sunglasses
И така месец , след месец Laughing

# 21
  • София
  • Мнения: 293
Здравейте, сладурки  Hug
Аз пък се записах на ЖК чак в 10 г.с. - кръв, урина, кръвно, теглене и това май беше.  newsm78

# 22
  • София
  • Мнения: 587
Мен ме записаха в 11-та. Мислех че е рано..., а вие съвсем по-рано сте се записали...

# 23
  • София
  • Мнения: 3 789
Значи така като гледам - 11 г.с е добре
Ако някоя от вас ходи в ТК - ползва ли абонамента им или минава по ЗК?
Много ми е чуденка това, но ще предпочета абонамента, защото док каза, че мога да ходя на УЗ когато искам, а иначе по ЗК ми се полагат само 3 + 1 #2gunfire

# 24
  • София
  • Мнения: 293
Мишленце, аз съм в ТК, но по здравната каса, защото си ходя и при моята доки, на която имам супер доверие и си ме гледа и си ми дава всеки път снимчици, та вече съм събрала за албум  Laughing

# 25
  • Мнения: 2
Благодаря ви момичета Simple SmileНаправо съм в чуденка с тези доктори
не може да се разчита на полагащото се ро ЗК НО СЕ НАЛАГА С ОГЛЕД БОЛНИЧНИ
pepena ти не усря ли да се добереш до Балев и аз втора седмица не мога да се уредя с час за там
и вероятно накрая ще посетя майчин дом
какви са цените заФМ там
като бях на 3Д ВАРИРАХА ОТ 40 ДО100 ЛВ

# 26
  • Мнения: 73
Аз вече не съм при вас -вчера направих спонтанен аборт CryПолучих кървене  и от 5 дена бях в болницата ,и вчера кюртаж.Бебето не отговаряше на размерите за 11 седмица и ми казаха че ембриона се е отлепил.УСПЕХ на всички ви докрая ! Praynig

# 27
  • Мнения: 611
не може да се разчита на полагащото се ро ЗК НО СЕ НАЛАГА С ОГЛЕД БОЛНИЧНИ

Защо да не може да се разчита , все пак не е малко , и изследванията влизат и 4 видеозона Rolling Eyes Все пак не всеки от нас може да си позволи да дава всеки месец по два пъти по 20-25 лева за УЗ Wink Така , че не бъди чак така крайна , аз мисля че е достатъчно , щом хората са го решили , все пак говорим за една нормално протичаща и безпроблемна бременност , за Рискова бременност си имат други допълнителни изследвания Wink

# 28
  • София
  • Мнения: 293
sisimoni , една голяма  Hug и горе главата. Hriska, всеки си има мнение по въпроса за здравната каса, не се впрягай  Hug

# 29
  • Попово
  • Мнения: 687
sisimoni, късмет миличка, така е било писано, винаги има следващ път  Hug
juli75 цената в Майчин Дом е 55лв за прегледа ФМ и 65 ако искаш диск със запис на бебчето. аз съм доволна и следващия път пак ако не мога да стигна до Балев ще отида в Майчин Дом.
ПуканкаZ- докторката която ми води консултацията ми каза ВТР 29.10, а на ФМ ми казаха 23.10  Crazy иди че ги разбери ooooh!
vita- доплеровото измерване аз доколкото разбрах е за това как е кръвоснабдяването към плацентата Thinking пък де да знам;) за БХС се отказах , нямало смисъл ако всичко на видеозона е ОК  Simple Smile само след 35 години е по желание, а след 37 задължително Peace

Последна редакция: ср, 30 апр 2008, 15:22 от pepena

Общи условия

Активация на акаунт