"преди закъснението си знаех, че съм бременна"

  • 5 637
  • 85
  •   1
Отговори
# 15
  • Earth
  • Мнения: 1 952
Аз нямах такова предчувстие Confused Blush

# 16
  • Мнения: 46 520
Аз съм обратното Crazy
Колкото пъти съм имала това предчувствие, все съм грешала (за щастие).
Когато забременях пък бях 100% сигурна, че не съм бременна Laughing

# 17
  • София
  • Мнения: 17 592
Напротие, сигурна бях, че не съм - предварителните тестове бяха отрицателни... И понеже мензисът ми никога не е бил особено редовен - "на деня" дори не ми направи впечетление закъснението в началото... Нещо повече, имах направление за хормонални изследвания защо не става - чаках М, че трябваше да са от 5тия (май) ден... Ама М не дойде, а дойде бебе...  Heart Eyes

# 18
  • Бургас
  • Мнения: 891
Трудно е да се опише.Пожелавам ти да го изпиташ.

# 19
  • Мнения: 165
Наистина не може да се опише. Просто знаех, че съм бременна и едва дочаках  деня, в който трябваше да ми дойде, за да си направя теста и той беше положителен. Дълго време след това се сетих, че една вечер почувствах някакво много остро прорязване ниско в корема. не знам дали има връзка, но това ми се случи само тогава.

# 20
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Нищо не бях сънувала. Леко се разбуждам и изведнъж широко се ококорвам очите с мисълта "Бременна съм" около седмица преди датата за месечният цикъл (това със синът ми).
Сега се усъмних , нямах тази увереност както първият път но пак се светнах 1-2 дена преди да трябва да ми дойде. Rolling Eyes

# 21
  • Мнения: 4 451
Не съм имала предчувствие в емоционален план. По-скоро трепетно очакване и надежда, че този път се е получило.

# 22
  • Мнения: 3 417
изпитвах чувство на безметежно щастие и съвършено спокойствие  Grinning бях уверена, че съм забременяла именно заради това чувство, защото по принцип съм много нервна и сприхава  Embarassed

# 23
  • Мнения: 132
Имах същите симптоми като с първата бременност.Щом почна да ми се яде през ноща работата беше ясна hahaha

# 24
  • Мнения: 2 270
Благодаря,че се включихте в темата!  bouquet
Беше ми интересно да разбера какво се влага в тези думи, но може би наистина не може да се опише!
Силно се надявам това предчувствие, което имам от около седмица да не ме лъже!

# 25
  • Мнения: 3 818
При първата ми бременност нямах такова предчувствие. Имам дълъг цикъл и отде да знам, че точно този път е бил  с нормална продължителност, та да уцелим момента. Laughing И след закъснението даже нямах предчувствие никакво, едва като минаха три седмици, вече се замислих Laughing

Сега, вторият път, бях сигурна, че съм бременна много преди предполагаемия ден на цикъла. Но не съм го усещала физически или емоционално. Просто след раждането си, започнах да усещам дните на овулацията и бях сигурна, че  сме правили секс точно в правилния ден. И затова знаех, независимо че нямах никакви симптоми.

# 26
  • Мнения: 1 121
Още преди да ми закъснее бях по-нервна от обикновенно, постоянно ми се спеше и бях адски гладна. Та просто си знаех, че съм бременна.

# 27
  • Мнения: 2 374
Не съм имала такова предчувствие,но някои явно го усещат

# 28
  • Мнения: 2 757
Пък аз толкова много исках да съм бременна, че ми се струваше невъзможно да не съм, някак си бях сигурна, че съм въпреки че нямах абсолютно никакви симптоми за това. Не знам интуицията има ли нещо общо, но никога няма да забравя как една вечер се прибирах от магазина, вървях сама по една много оживена от коли, но не и хора улица и се радвах, че съм бременна, защото точно този ден трябваше да се неразположа, но не стана. Знаех си че и другия ден няма да стане, и по-другия и .... Просто си знаех, много странно. Това за първата бременност.
А за втората пак някак си го усещах - беше около седмица преди да ми дойде цикъла, и една приятелка ме попита дали не съм бременна. Казах и че не знам да съм бременна, и същевременно си мислех, че никак не е невероятно и се подхилквах наум. И се оказа, че наистина съм. А май че дори тогава някъде сънувах, че са 2 или не се сещам какво точно, но сънувах странна бременност

# 29
  • Русе
  • Мнения: 7 794
При мен беше планирано зачеването и от първия момент бях сигурна че съм 'хванала". Няколко дена преди очакваната дата на МЦ прокървих и веднага отидох на лекар.Категорично му заявих че съм бременна. Оказах се права. Нямах никакви симптоми. Просто знаех. Както бях сигурна че ще е момче.

Общи условия

Активация на акаунт