Нагнояващо ухо

  • 5 135
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
  bouquet Благодаря за съветите и милите думи на всички ви! Но сега върху дупчицата се е образувала коричка, а около нея е червено. Затова не смея да пипам, че ще пада рев ... Май доста ще почакам, преди да заздравее. Някога и сестра ми имаше такива реакции и към злато, и към сребро, и към всичко, а сега пък носи всичко и нищо й няма. Дано по-бързо се оправи малката, че много си харесва обичките и държи да си ги носи. Някои ми казват да мажа мястото с нейна урина, но дали ще помогне или ще навреди?

# 16
  • София
  • Мнения: 492
  bouquet Благодаря за съветите и милите думи на всички ви! Но сега върху дупчицата се е образувала коричка, а около нея е червено. Затова не смея да пипам, че ще пада рев ... Май доста ще почакам, преди да заздравее. Някога и сестра ми имаше такива реакции и към злато, и към сребро, и към всичко, а сега пък носи всичко и нищо й няма. Дано по-бързо се оправи малката, че много си харесва обичките и държи да си ги носи. Някои ми казват да мажа мястото с нейна урина, но дали ще помогне или ще навреди?
Да, пробвай с урина... Peace поне няма да и навреди  - навремето даже са я пили... Sick

# 17
.......sorry ama na men za kfo kat si probih y6ite ni6to ne mi stana i v momenta imam 5 obici na u6ite i smqtam da si pravq o6te 2 ili 3 dupki kak na memn ni6ty mi nqma???? newsm78 newsm78 newsm78

# 18
  • Мнения: 94
  bouquet Благодаря за съветите и милите думи на всички ви! Но сега върху дупчицата се е образувала коричка, а около нея е червено. Затова не смея да пипам, че ще пада рев ... Май доста ще почакам, преди да заздравее. Някога и сестра ми имаше такива реакции и към злато, и към сребро, и към всичко, а сега пък носи всичко и нищо й няма. Дано по-бързо се оправи малката, че много си харесва обичките и държи да си ги носи. Някои ми казват да мажа мястото с нейна урина, но дали ще помогне или ще навреди?

До колкото съм чула от бабите,урината трябва да е сутрешната(първата),че била най-лековита newsm78

 Praynig  се оправи бързо ушето  bouquet

# 19
  • Мнения: 33
промивайте у6енцето със тетра<смрадлика>много помага

# 20
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
Мисля, че дупчицата е зараснала.  Tired Опитах се да й сложа обицата, а тя не преминава през ушето. А ако натисна по-силно, малката почва да се дърпа и да мрънка, че я боли. Дали да не пробвам да я сложа отзад напред?

# 21
  • Мнения: 94
Мии,опитай лекичко отзад напред и ако не се получи не се насилвай Thinking
Другото уше  как е???

# 22
  • София
  • Мнения: 492
Мисля, че дупчицата е зараснала.  Tired Опитах се да й сложа обицата, а тя не преминава през ушето. А ако натисна по-силно, малката почва да се дърпа и да мрънка, че я боли. Дали да не пробвам да я сложа отзад напред?
Най добре остави ги да зараснат...да не мъчиш детето повече... Peace Пък то като порасне и като иска ще си ги продупчи само. Hug

# 23
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464

Няма никакъв проблем с него, а то повече я наболяваше след пробиването. Обицата си седи и не се е оплакала да я тормози нещо.

Общи условия

Активация на акаунт