KEV - вашите впечатления

  • 12 322
  • 55
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 650
Моли
зависи коя марка са, ако са KEV - риска е голям, но ако са от някой от другите марки (Condel, AFK, Lifetech) това са марки на Aldi, Lidl и Plus и би трябвало да са по добре. Колкото до гарации - божа работа, чудно е че още съществуват Айвън 7, доколкото знам някой от тях са се поизнесли от БГ, така че дори и да има гаранция след като изчезне фирмата - Гаранция, франция

# 16
  • Мнения: 1 671
Durango,
благодаря за инфото. Ама какво означава

Цитат
чудно е че още съществуват Айвън 7, доколкото знам някой от тях са се поизнесли от БГ
?

Като им гледам сайта, оставам с впечатление, че те правят верига в цяла България.
А преди няколко години бяха само в  Пловдив.

# 17
  • Мнения: 1 650
магазинита са отпреди 2-3 години, докато имаше ТСМ, много и затвориха
според мен е на доизживяване
В София магазина е една барака, в буквалния смисъсл на думата

Последна редакция: пт, 02 май 2008, 23:54 от Durango

# 18
  • Мнения: 6 206
Относно обслужването е и винаги е било отвратително.
Особено пък на магазина към Митницата, ако все още съществува.
Прости, прости продавачки, чак дрънкат.
Там няма да стъпя и без пари да ми ги дават нещата, но предполагам лично аз не съм им точния таргет, нито могат да ме впечатлят с цените си, нито с простотията на продавачките, че да се почувствам вкъщи.
Сега на този новият магазин след Малката търговия, малко по са в час. Да, купувала съм примерно детска дисни камера за 30 лв, ами върши чудна работа - като за 30 лв и като детето да си мисли, че има камера...

# 19
  • Мнения: 342
От Пловдив съм и чух за този магазин от мой познат. Миналата седмица специално отидох да го видя, но мисля, че няма да повторя! Честно казано има магазини за по 1 лев, котито са много по-подредени, с по-добра организация и обслужване. За качество на техниката не мога да говоря, защото ако взема нещо от там то ще я купа, я чаша и други подобни дрънкулки, които няма да ми изиграят някоя шега с качеството на материала и изработката!
Определено не съм доволна от KEV, наистина като споделят в предните мнения - техника, сувенири /или по-скоро излишни неща/, дрехи, че и накрая храна Shocked

# 20
  • Пловдив
  • Мнения: 4 135
По Коледа имаше намаление в този магазин и си взехме чудесен детски лаптоп за 25 лв - с над 40 игри вътре, даже и на мен ми е интересен, работи си още пу-пу  Peace

# 21
Магазини с тази марка има в Пловдив, София, Хасково, Плевен, Бургас.

Какви са вашите впечатления? Пазарувате ли от там? Защо?

Младост 4, бл. 408, срещу 401 до еврофутбола. Това е нов блок и го няма на бг мапс, но има разнообразие на уреди на доста ниски цени.

# 22




     Аз лично съм много доволна от стоките на магазините KEV. Лично аз съм си накупила доста неща от там, на супер изгодни цени. Магазина си е подреден, по артикули и пр., само не ми харесват дрехите им. Иначе съм си купила електронна везна, микровълнова, кафемашина с термокана, тостер и доста други неща, сега в момента не се сещам и всичката стока им е с 20% намаление. Дават ми стоката пакетирана, като на нея пише кой е производителя. Досега не ми се е случвало това което съм си купила да е китайско брррр newsm10.  С една дума съм доволна. Магазина за който Ви пиша е в Хасково  newsm03

# 23
  • софия
  • Мнения: 1 745




      да е китайско брррр
нещата,които се произвеждат в китай са кофти ли  Rolling Eyes...?

# 24
  • Мнения: 706
И аз съм фен на тези м-ни .Най-после и в Рс направиха ,макар още да е малко неуреден ,пак има неща ,които др. немога да намеря, а цените са символични.

# 25
  • Мнения: 8 242
В момента отварят нов КЕВ магазин до четвъртък пазара Simple Smile От оня ден са го зазареждали със стоки..
Иначе е нещо като ТСМ да.. Но и ние си имаме лаптоп от там и въпреки цялото блъскане и тряскане е жив и си работи Simple Smile
Ще ида да разгледам като го отворят  Mr. Green
А продавачките че са глупави.. ми какви да са Simple Smile .. миналата година на Брезовска в магазина им имаше 20% намаление.. Ама горката продавачка хич не й беше ясно как да го маркира.. Та слагаше си тя -20% на всеки арикул.. и накрая на тотала трясна още едно -20%  Laughing Та за 10 лв си накупихме бая работи  Joy

# 26
  • Мнения: 1 671
В момента отварят нов КЕВ магазин до четвъртък пазара Simple Smile От оня ден са го зазареждали със стоки..
...

Духи-пухи, къде точно е това?

# 27
  • Мнения: 8 242
От странат на пазара е, срещу градинката на енергото.. Точно на булеварда (6 септември).. До един хранителен магазин. Имаше на ъгъла мебелен магазин.. Има по-надолу Аладин дюнери и пици..

# 28
  • Мнения: 1 671
Благодаря, разбрах къде е.

# 29
  • Мнения: 2 614
В Люлин 10 в Сф до комплекс Принцеса има един такъв. Ужасна кочина, продавачките....абе, думи нямам, верно са си кухи лейки, да ме прощават.
Цените ниски, качеството имам чуството, че отговая точно на цената. НЕ бих купил ел.уред от там.
Влизала съм 3 пъти откакто съсипаха ТСМ (който преди се помещаваше на същото място) и съм купувала от там само коледна и великденска украса. Хубавото беше, че цените бяха доста по-ниски от другите места.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт