М & БИ - 67

  • 28 458
  • 281
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 29
случайно някой да знае къде се намира посолството на Израел в Берн, Швейцария?

# 136
  • Мнения: 113
Честито на всички именници- живи и здрави да са   bouquet
Момичета, чух гласа на моето момче- тъкмо бях с провиснал нос при мисълта, че няма да се обади скоро и телефонът "пропя". Сега съм щастлива  Heart Eyes

# 137
  • Мнения: 206
Sky Blue от този линк дето си го сложила в постинга отидох на албумчето ти с новия дом. Това твоята къща ли е? Машаллах, направо е супер? Ти в САЩ ли си? Дечицата ти са много сладки, да са ти живи и здрави. Някой път като имам време ще мина да пия едно на мокрия бар Simple Smile

# 138
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
4естит празник на именниците и военните! имам аз един хубостник именник, ама не за него ми е думата! но наистина да взема да опека една питка, имам от в4ера  тесто- като тестобъркалка, улях се в4ера за една пица уж, ама с те4ността от подсирването и давай баба, немай страх!отиде цяло кило брашно!
 свеки се прибира днес, гледайте бури и виелици,ако не затръшкат, 4е от в4ера го дават дъжд тука ,а няма такова нещо! newsm78 Thinking Laughing
скай,ще се справиш и вилито добре ти е казала, каквото предложиш трябва по етикет да се приеме! наблегне на рибата и пилешките истории, не за друго, ами да не се запъне,4е другите меса не са халал!не знам, дреболийки , дроб4ета , водени4ки дали продават, но една каварми4ка с много подправки, гьове4ета и подобни вкуснотии-мисля,4е 4и4ото хи4 няма да  им се замисля! bowuu
иска, всеки си има гафовете! даже преследването на мъж може да се окаже някога поу4ителен опит! това,4е е арабин само дава фелфел ахмар в манджата! вси4ко е луднало на запад по араби, даже екс мадам саркози сложи готини рога на дребосъка с мароканец! кате2 , недей пъ4и гърди! Mr. Green
яко се меши народът, връщане към първона4алното май! newsm78
иска, така и не каза,къде ,как и с кого ще караш бала? newsm78

# 139
  • Мнения: 216
Почерпка за имениците и кафе за всички


ей,значи това топло не иска и не иска да дойде Sad-но пак ще излезем Heart Eyes

Кате 2 Wink-ма що така малко остана-аз се мислех,че един месец ще останеш-е не се разстройвай,като се прибереш ще се видим-пазиш ли петдесетака-да почерпиш,че има защо Heart Eyes

Лиле-ама защо де не говорим за Божите пратеници тук-темата е така хубава и интересна-аз преди съм чела за тях в Библията и в Тората(Стария завет)-и да ти кажа като зачетох Свещения Коран бях така приятно изненадана от това,че Исляма признава и почита всички Божи пратеници
-а историите не случайно отново са споменати в Свещения Коран-от тях да се поучим и да почерпим пример- Heart Eyes
Обожавам разказа за Пророка Юсеф(Йосиф в Библията),чиято красота била неземна,
как братята му от ревност го хвърлили в кладенеца и един керван го намерил,
после го продали на един египтянин,чиято жена полудяла от любов към него-заради,което престоял в затвора,но благодарение на
Божествената си дарба да тълкува сънищата станал приближен на тогавашния цар-и скоро се събрал с родителите си...  bouquet-
ти сигурно ги четеш тези неща в превода на Свещения Коран на бг език Heart Eyes-моите деца като им разказвам много им харесва-за Неби Муса,за саида Мариам и пророка Исус,Авраам
-баща ми дето е християнин като му разказвам тези неща ,все казва,че нашата религия е много справедлива и достойна и ,че ако бил млад щял да приеме Исляма Wink
а пък майка ми му казва "да бе ,искаш да го приемеш заради позволението за четири жени" Joy

Тарик мам-думата зъб на арабски език означава много мръсната форма на
мъжкия полов член Joy Embarassed-не мога точно да ти кажа коя-сещай се сама-но често можеш да го чуеш от устата на циганите из пазара  Joy,а пък думата къс Wink-означава вагина(като мароко-тунизииската сарма) hahaha
като с моята приятелка бяхме в един магазин тя нали е ливанка не знае никак бг език-та гледа един панталон-а продавачката и обяснява с висок глас -къс е,къс е....моята приятелка Ханан ей така ме гледа Shocked,а аз Joy Joy Joy-и продавачката мисли,че и се подиграваме на нея Sick
а аз и обяснявам-"думата къс,на арабски значи женски полов орган и то в циничния му смисъл-и трите се смяхме много...
А пък имахме една циганка чистачка в ресторанта и тя разбира се бе научила всички цинизми на арабски от момчетата в куХнята-съдружника на моя човек беше възрастен и временно нямаше предни зъби,щото си правеше изкувствени...е тя като се ядосваше от него казваше на мъжа ми -ееей,къде го намери тоя глупак-нема ЗЪБ на български език,а сигурно нема ЗЪБ и на арабски език Joy hahaha
Снежна в класа на моето момче има едно сирийче на име Мазен-на мен не ми звучи смешно-все пак той е арабин ,а значението на името е арабско
моя баща като се казва Атанас-девер ми ме пита-ма как Ананас Joy

Хей милички лек ден

Скай блу,здравей

# 140
  • Мнения: 216
Мира миранда-питай чичо си ГУУУГЪЛ Wink

# 141
  • Мнения: 110
Дуа, пазя ги 50-те лева, и мъжът ми даде още да се черпим.

Който пита: малко ще остане Абдел в Мароко, а аз трябва да се върна на края май, иншалла - са подготвяме презентациите за Бърмингам и да търсим къщичка, а и да видя марси:

марси, много интересен танц си имате mezwed. Поздрави от нас - имаме приятели тунизийци и сега са ми пуснали малко музика. Абдел не е очарован да танцувам, каза само да гледам.  Cry Naughty Rolling Eyes Embarassed , понеже имало други хора, еееех.     

# 142
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
привет! кате2 аз на кого говоря за музиката от региона! мезуед ми е  в кръвта, просто няма как да не се заиграе, ритъмна и приспособена за сватби и събирания!и хубавото е ,4е може да се танцува по двойки! ако на това му викат фолк аз съм му фенка и даже снощи ме събудиха да сме танцували, идват двамата, закършили снаги и ме питат спя ли или ще танцуваме! боже, не знам как съм ги изгледала, оставиха ме да спя, на макс на колоните! Mr. Green
поздрави на тунизийците, ей!  bouquet

# 143
  • Мнения: 3 804


честито на вси4ки именници

# 144
  • Монреал
  • Мнения: 1 469
Здравейте всички! Честито на всички именници и аз да почерпя от името на сестричката ми!



Деси, Лили, Светле, Дуа - благодаря за превода на думичката! Снощи се похвалих на мъжа ми, че вече знам какво означава и той веднага пита дали съм питала във форума  hahaha И после ми се сърди, че съм знаела мръсни думи  Joy защото ние не се учим на такива думички - само на хубави.  Flutter

Абе какво стана с Катето? Да нямат проблеми нещо с момчето? Дано не е така  Praynig Катенце, пиши че се притесняваме.  Hug

Мар.Кате - чакаме снимки. Не тъгувай. Знам, много раздели с близки хора съм преживяла - скоро пак ще се съберете!  Heart Eyes

Бонбонела, четеш ли? Включвай се понякога? Не сме те забравили  Grinning

Разан, включвай се и ти Hug

Последна редакция: вт, 06 май 2008, 16:30 от TarikMom

# 145
  • Мнения: 216
Деси,какво стана със симптомите -виене на свят,чувство,че се разболяваш newsm78-ще има ли
нещо като тризнаци-или не се надявайте Confused Mr. Green

Амалче,знам че днес се връщаш от Велинград Hug-непременно ми пиши

Сабинка и Магда къде сте newsm78

Свеар -кога ще дочакам съобщение Sad Heart Eyes

Светла зх
-ами ти получи ли моето съобщение

Ама видяхте ли конкурса за арабски грим newsm78-тук във форума-май само тарик мам го е видяла-мисля,че трябваше да ни поканят за жури Mr. Greenе шегичка де-важен е начинът ,по който са оформени веждите-те трябва да са съобразени с формите на цялото лице,да няма излишни косъмчета и в никакъв случай да не се изтъняват излишно Naughty

# 146
  • Мнения: 725
DUA ,и тук в Варна има семейство Мазен ,но ударението е на  н,той е лекар,арабин е но не сьм го питала от кьде е.
искам да ви питам арабските имена например мой познат се казва Фуаз ал Харири.това ал-какво означава ?
DUA ,мадамата е супер

# 147
  • Монреал
  • Мнения: 1 469
Хехе, Дуа - да следя конкурса с интерес  Laughing Както каза Лили, момичетата доста са се престарали - дажи и кърпи си вързали  Laughing Според мен доста грешна интерпретация за типичния арабски грим. За мен представлява нещо подобно, без излишни цветове и блясък; C добре оформени вежди, добре очертани очи и неутрални устни.
Другарче, направо ме разби с коментарите  hahaha


http://www.l7en.com/7ber/pic/img/WwW.L7eN.CoM21_9_2006_12_33_44_PM.jpg

Последна редакция: вт, 06 май 2008, 16:48 от TarikMom

# 148
  • Мнения: 48
ЧЕСТИТО И ОТ МЕНЕ НА ВСИЧКИ ИМЕННИЦИ! хайде и аз да почерпя за моята сестра че е Гергана..аз ще ви оставям,че сам на имен ден после ще пиша.весело искарване на именниците.

# 149
  • Мнения: 800
Уффффффф, писах фермани и всичко изчезна....


Ето ме.
Мислех, че не сте изписали темата и не влизах, като гледах как мудно вървеше напоследък, пък сте се събудили, пу пу, едвам ви изчетох.

Който има Гошко/Герганка да са му честити!

Прекопах градината под зоркия поглед на почти 90 годишната ми баба, която си мисли, че е по-здрава и по-силна от мен и повече я бива в копаенето, нищо , че допреди 16год, когато почина дядо, тя не знаеше нито да готви, нито нищичко Laughing  Ех, живот, седяла си цял ден в копринени халати и чака дядо да се прибере, за да ходят на разходка, всички самоковци да видят какъв е красавец в униформата и да й завиждат Joy  И в действителност са й завиждали.  Много я обичам бабка, ама е досадна на моменти, дано да е жива и здрава още, че не ми се мисли, повече загуби не искам Cry

А къщната работа край няма. Нали и аз съм работна Мецана тичам чистя, мия, бърша, свършвам с единия етаж, качвам се на другия и като свърша и с него виждам, че първия пак е за чистене Rolling Eyes  Ох, ще го видя кръста дали пак ще се обади...


Това за зъба и аз го знам Joy Любимия ми вуйчо мил, нежен и благороден нали е зъболекар, даже в Бг се е изучил. И в чудното хасаке българи строили язовира, та той им е оправял зъбките. И в чакалнята почнали да си говорят нашенците само "зъб. зъб, зъб, бла бла бла, зъб" и един арабин възмутен напуснал с жена си, после се върнал и питал вуйчата какви са тия, да говорят мърсотии. И вуйчата се карал с тях, да се съобразяват ( а те откъде да знаят милите ), че му гонят клиентелата, уф, как не се е пръснал от яд и алчност, че е изпуснал парички Joy Да му се не види и лицемера, да казваш зъб е неприлично, а да ходиш по гащи пред момиче става, зашото е българка #2gunfire #Cussing out


Деси, и мама все ни издокарваше в бели дрешки и задължително чорапи, а като гледах как децата тичат боси и не им пука Confused  Все се отличавах от другите.
Правилно е ревнала малката, кви са тия гости без покана #Cussing out Какво става с близнаците? Или да изчакаме?

Дуа, ако щеш вярвай, ама вече ми стана интересно това с ражданията. Да взема да пробвам освен newsm78  Да ви кажа после кое е по-страшно и по-болезнено раждането или да те мразят роднините на мъжа ти hahaha  То раждането е ден-два ( както е била запецнала мама, докато се сетят да я карат в Окръжна болница и да я оперират Confused  ), после там разни шевове дъра-бъра, все за няколко месеца ще мине, ама това с родата е перманентно Joy

Дезърт, допада ми на външност кюрда. Току виж с постоянство и нахалство те спечелил. Ахмо с месеци въртя-сука и накрая ме .... засмука Mr. Green  Joy  А хич не вярвах, че ще се влюбя в него, радвах се , че ме харесва и пред приятелки да покажа колко съм отворена, викам си дай да го целуна тоя лъжльо, нищо няма да ми стане Party  И как ме беше страх от нашите, татко и с комшиите не ми даваше да говоря. Мисля си, ако ме пускаха с другите момичета, щях да се отракам, щях да видя колко струват мъжете, пък можеше и българин да им доведа, а сега, ето им "доброто дете", завъртя му главата един чужденец  Joy  Знае ли човек newsm78


Лили, то нали и синьото око е шрик, ама навсякъде го кичат? А тези религиозни надписи дето ги слагат в рамка по заведения и къщи шрик ли е? На мен ми се струва, че най-малкото е несъвместимо да си окачил огромен надпис "ла илаха илла алла, уа Мохамедун расул алла",  и в същото време да продаваш алкохол newsm78   Наш приятел, турчин и много религиозен, дори казва, че не бива да седиш на маса, където другите пият алкохол.

Другарче,трябва да потърся тази статия за пазителя на ключа чичо Нусейба, Лили не го хареса. И мен ме впечатли, интересно беше написана, трябва да издебна новите броеве на това списание bowuu

Нафасима, и аз така се притеснявам като теб. Нервно ми става, нервно, място не намирам.Какви ли не картини танцуват във въобръжението ми от катастрофи и войни до сватби с тлъсти кюрдски братовчедки. Кога си идва Накибчо, чакаме го да доведе и щъркела, че без него не може Peace

Тарикмам как е малкия бърборко? Здравички ли сте вече?

Свеар, как сте вие?

Сабинка, много хубаво име има татко ти, да ти е жив и здрав. Ще го почетем на Томова неделя, да приготви бонбоните.



Поздрави на всички  bouquet


П.П.
Дуа, сега видях за грима. За веждите, аз знам, че е харам, жената да скубе веждите си. Пък майката и сестрите са много религиозни ужким и много оскубани newsm78  И другите арабки, забелязала съм, че веждите им са адски оскубани и боядисани Sick  Мен мама ме наби, когато в 10клас приятелка ми оформи веждите, те пак са ми дебели, ама скубвам по 4-5 косъма от едната, другата и по средата.  Иначе и аз не одобрявам тънки вежди, но на някои може и да им отиват. Отиват ми не отиват, мойте си ги оставям така Joy

А за баща ти  и исляма чудно, и моя ако не беше атеист щеше да е мюсюлманин! Имаме превод на Корана и още много преди да се запознаем с момчето, татко каза, че исляма му харесва като учение, като нравствени норми и закони и като начин на възпитание и  поведение . Ама той си беше талибан отвсякъде милия Praynig

Аз сега чета Дидро и неговата философия за лицемерието на християнството.  А наживо се пък се запознах с много лицемерни мюсюлмани, дето само симулират. И за каквато и да е религия , не мога да разбера, защо хората все гледат да се изпишат колко са религиозни и вярващи.  То пък сега нали е модерно да се ходи на черква, да демонстрираш богатство чрез това какви свещи палиш Joy  Аз нали съм скръндза пък и не вярвам в Църквата като институция, нито в повечето бг свещенници като пастири, та затова си взимам само една свещичка за 10 стотинки Joy

Последна редакция: вт, 06 май 2008, 17:45 от Шилан & Шиар

Общи условия

Активация на акаунт