ДНЕС МИ Е МЬчНО,ЗАщОТО....4

  • 22 508
  • 425
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 654
днес ми е мъчно,защото разбрах че скоро една майка ще загуби сина си.
моята класна г-жа Здравка Байчева скоро ще остане сама.
преди време загуби големия си син-момче в разцвета на силите си почина във Франция,ден преди да се прибере в България.
днес от болницата разбрах че изписват синът й ,защото не могат да помогнат повече.
ГОСПОДИ ДАЙ СИЛИ НА МАЙКАТА  Praynig Praynig Praynig
мили родители,помолете се с мен :за сина, за майката.

# 76
  • София
  • Мнения: 1 951
МОЛЯ СЕ,  от цялата  си  душа  и  сърце!!

# 77
  • на дъното
  • Мнения: 1 554
Дано няма повече мъка за тази мила изстрадала майчица,дано се оправи синът й  Praynig

# 78
  • Мнения: 3 016
 Praynig Praynig Praynig
Дано Бог  пожали тази изстрадала майчица.

# 79
  • Варна
  • Мнения: 2 305
Знам какво е усещането, когато лекарите кажат, че повече не могат да направят... Дано има сили и подкрепа да преживее тия ужасни дни! Дано стане чудо! Милата...

# 80
  • Мнения: 210
Винаги съм мислела, че бог е милостив. Моля се да направи чудо ако може и да пожали милата майчица и синът и!

Лилибон много ми харесва начина по който приемаш и представяш нещата  Hug
Аз като че ли взех да влизам в реалния свят, всички вие ми помогнахте много за това. Дори без да пиша пак ми помагате, вие изразявате моите мисли и чувства. Но пак ми е мъчно, днес моят малък бебчо щеше да стане на 3 месеца, а утре ще станат 3 месеца откакто отиде на едно по-добро място.

# 81
  • Мнения: 273
днес ми е мьчно,защото.....отново наближава 16...
защото...пак сьм без нея,
защото... слушам най-тьжната песен на света,която ме натьжава още повече,
защото... видях как мьжьт ми плаче за нея,като малко дете и нищо не можех да направя,
защото момченцето ми ми каза,,мамо много ми е мьчно за нея,аз ще я посрещна когато слиза от небето...много искам да я гушна",
а аз само заплаках,без да имам сили да му кажа,че тя няма да се вьрне.
мьчно ми е ,защото.....
НЕЯ Я НЯМА ВЕчЕ.
     НЕЗНАМ КАК щЕ ПРОДЬЛЖА... : Cry

# 82
  • Мнения: 825
Дано Господ е милостив и запази поне едното момче на горката майчица  Praynig
Слънчице,  smile3518 и на мен много ми е мъчно за нея, сега само си я представям, така и не можах да си я видя, куклата на мама.  Sad

# 83
  • Мнения: 108
Мъчно ми е,защото утре стават 5 месеца от както почина мишленцето ми.А другата седмица на 24 майка ми прави 50 год,а на 25 сестра ми има бал.Детенцето ми трябваше да е до нас и да празнуваме заедно....

# 84
  • Мнения: 82
Изминаха 40 дни от загубата на моето ангелче изпълнени с много болка и тъга.Още виждам хубавите му очички как ме молеха за помощ и глътка въздух а аз не можех нищо да направя.толкова много неща искам да напиша но думите нестигат а сълзите се стичат ли стичат.......Липсваш ми Алекс липсваш ми мамо толкова много боли.... Flowers Rose Flowers Rose Обичам те

# 85
  • Мнения: 3 016
pinit Hug Flowers Rose Flowers Rose-за твоето ангелче .Знай че сега то е добре  и му е олекнало от всички страдания които е имало тук на земята .И при мен беше така .В последните минутки от живота си бебчо отвори очички и ме погледна едвам ,едвам .Може би е искал да се сбогува с мама .Лежеше в кувьоза толкова беззащитен .
mishelkrasteva,бъди много силна !Трудно е ,но ние сме безсилни .Съжалявам само ,че всеки ден се увеличаваме  майките на ангелчета . Flowers Rose Flowers Rose- за твоето мишленце.

# 86
  • Мнения: 108
Мерси reni 805.Pinit вече извървях пътя,по койти ходиш и ти.Знам че и след месеци болката е същата.

# 87
  • Мнения: 82
Аз зная че е така миличка но добре че ви има вас за да може човек да сподели и да знае че съчувствието и разбирането от другата страна са искрени Hug на всички

# 88
  • Мнения: 3 621
мъчно ми е че живота продължава и единствената следа от моето бебче е болката която изпитвам всяка секунда
 Cry Cry Cry

# 89
  • Мнения: 825
Мъчно ми е за моята кукличка  Sad
Мъчно ми е за всички вас  smile3518
мъчно ми е когато чета все нови и нови кошмарни истории  Sad

Общи условия

Активация на акаунт