Светла коса и тъмни вежди

  • 16 346
  • 62
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 142
Не винаги и грозно, зависи Thinking
Понякога със светло руси вежди е по-грозно Wink

Наистина е така. Аз като си правя косата, както споменах мацвам и от боята, но понеже стават по-светлички , отколкото ми отиват, имам една стара изсъхнала спирала. Гребенчето и е много хубаво, а по него винаги има по малко туш. Просто леко минавам отгоре и всичко си идва на мястото. Важно е доста веждите да са оформени и постригани дори, защото е много грозно руси дълги косъмчета на веждите, защото става едно грозно и сплъстено, нямам думи.

# 16
  • Мнения: 142
А един пример- много ли е хубаво така, щом с по-светли е грозно http://www.miragebookmark.ch/LZ_Madonna.gif

# 17
  • софия
  • Мнения: 2 140
Кофти комбинация е определено.

# 18
  • Мнения: 9 991
Всеки си ходи както си иска, не ме вълнуват хорските вежди. Има хора с светли коси и тъмни вежди по рождение ,  не седи грозно, ако мацето силно се е изрусила и веждите са и черни , то аз такова русо не харесвам, в повечето случаи седи силно изгоряла косата, ама като се е направила така не е мой проблема а неин. Но култови жени като Мерилин Монро и Мадона са със точно тази комбинация силно руса коса и тъмни вежди и двете са много красиви, но не забравям че не съм ги виждала на живо.

# 19
  • Мнения: 1 234
Не винаги е грозно,зависи от човека Stop Ето няколко примера:
Madonna
Gwen Stefani
А тук е доказателството,че на някои дори с тънки вежди и светла коса въобще не им отива Naughty
Gwen Stefani

# 20
  • Мнения: 2 374
Абе много си зависи от човека,не винаги е грозно преди 3-4 години бях руса,а веждите ми бяха тъмни,но изобщо не смятам,че ми е било грозно нито комбинацията ме е дразнила,черна определено много повече се харесвам,но и русото ме кефи.
http://images25.snimka.bg/005559310.jpgснимката хич не ми харесва ама тая е с що годе най-добре качество,сравнение с другите. Wink

# 21
  • Мнения: 7 430

...веждите и ме кефят тук Peace
Винаги съм искала да имам ей такава извивка, но уви, моите са с едни такива дълги косъмчета, прави и не мога да ги оформя така Tired

# 22
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Винаги съм смятала, че при жените, които се боядисват в по-светли тонове цвета на веждите трябва да е 2 или 3 тона по-тъмен от цвета на косата...като посочените снимки от Jezabel...но в крайна сметка всичко е и според вкуса на човека... Peace
...а аз сякаш не забелязвам напоследък жени с крещяща разлика коса/вежди...може би не съм обръщала внимание  Whistling

# 23
  • Мнения: 2 229

На втората снимка има ли вежди изобщо?!?!? Shocked

Според мен руса коса и също толкова руси вежди обезличава! Peace
Може да са си черни но по изтънени, а понякога даже не толкова изтънени седят ок. Hug
Просто си зависи, не мога да кажа нито, че не е грозно, нито че е грозно, защото и срещу двете твърдения има хиляди примери!

# 24
  • Мнения: 363
напълно съгласна съм  с теб - на русата коса плътните и тъмни вежди са като щори  #Crazy #Crazy #Crazy
определено за предпочитане са тънките вежди за блондинките
изсветлените вежди обаче малко след изсветляването стават рижави и е още по-ужасно
така че хубаво е дамите с по-дебели и тъмни вежди да заложат на изтъняването, а не на изсветляването  Peace

# 25
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
Не винаги и грозно, зависи Thinking
Понякога със светло руси вежди е по-грозно Wink
Абсолютно вярно! Peace

# 26
  • Мнения: 3 294
Аз не съм на това мнение , представете си руса коса и руси вежди , ами лицето според мен ще е безизразно и ще прилича на измита чиния , ами по тази логика ако съм с червена коса и веждите ли ми трябва да са червени ,  ooooh! Стига бе , зависи от човека , а и снимките които момичетата са приложили по-горе говорят достатъчно по темата , че тази комбинация май е по-печеливша  Peace

# 27
  • Мнения: 4 406
Гледам една колежка - като си изветрява косата си изветрява и веждите.
Аз по принцип съм тъмна и от нея се научих - като се боядисвам да си боядисам и веждите

# 28
  • Мнения: 2 448
Нещо такова ли те дразни?
http://www.madonnashots.com/sit.jpg
В този вид ще ти хареса предполагам.
http://www.madonnashots.com/meis97b.jpg

# 29
  • Мнения: 1 174
Лоша комбинация е случаят, за който си мисля, че ти описваш, но не на всички стоят светли вежди.Много зависи от цвят на очи, тен на лицето и др.
Аз пък като видя мургава жена с изрусена коса...ей-т'ва е моята повече от грозна комбинация!

Общи условия

Активация на акаунт