Светла коса и тъмни вежди

  • 16 359
  • 62
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 172
Определено комбинацията руса коса-тъмни вежди не е чак толкова отчайваща,по фрапиращото е много руса коса с изрусени вежди,които леко са покарали отдолу  Sick Изрусяването на веждите въобще не е приемливо.Ако са толкова плътни и тъмни,това говори,че типа жена определено не е блондинка и е безсмислено да се прави на такава,резултатът няма да е такъв какъвто тя иска. Ако пък е кестенява,то веждите няма да са чак толкова тъмни,че да стои неестествено.Определено няма красиви дебели вежди според мен,независимо дали са  на брюнетка или на блондинка.Но и прекалено тънките вежди не са за предпочитане,защото стоят много неестествено,да не говорим,че на снимка въобще не се виждат и лицето е като мъртво.
  За "блондинка",която е с тъмни вежди по-доброто решение е леко да ги изтъни,ако това позволява разбира се,зада не се набиват на очи два дебели черти.Аз лично съм "блондинка" с естествено тъмно руса коса,веждите са ми светло кестеняви,средни към тънки са и добре попълнени със сиво-кафяв молив за вежди.НЕ понасям рехави неоформени вежди,оставени просто ей така,дори и при блондинките  ooooh! Правилото е,че веждите трябва да са един-два тона по-тъмни от цвета на косата  Peace Все пак те са рамка на лицето и придават изразителност на окото.Не мога да си представя добре гримирано,потъмнено око и отгоре някакво русо,неоформено снопче на фона на силно изрусена коса  newsm78

# 31
Аз съм с руси кичури и тъмни,но тънки вежди.Изрусявала съм ги,но гледката беше  #Crazy





# 32
  • Мнения: 3 641
Зависи от много неща. Тена на лицето, формата и цвета на коса. Може д аима вариант, в които да стои добре , но по-скоро не.

# 33
  • Мнения: 2 673
Споделям мнението за тънки вежди при блондинките, но с няколко нюанса по-тъмни от косата...Черни мисля, че не е удачно, еле пА дебели Laughing

# 34
  • Мнения: 7 171
Естественият цвят на косата ми е светло кестеняв, кожата ми е много бяла, а веждите почти черни. Дори и да не си боядисвам косата руса /до скоро я боядисвах/ има разлика между цвета на веждите и цвета на косата ми. Веждите не съм боядисвала никога.
Казват, че хората с много бяла кожа обикновено са с тъмни вежди.

# 35
  • Мнения: 142
Еми, вежди, които наистина ми харесват са  http://i191.photobucket.com/albums/z186/p17bull/ds.jpg като на Деси Слава. Откакто е руса много ми харесват веждите й.
A не зная дали е подходящ пример, но вежди като тези ме ужасяват : http://www.klubnomaam.dk/pics/kelly.jpg

# 36
  • Мнения: 2 414
Аз съм изрусена и дълго време се чудих дали да не си боядисам и веждите,но в крайна сметка се отказах,защото мисля,че с руси вежди ще съм като "измита чиния". Joy
Веждите ми са общо-взето тънки и добре оформени и не смятам,че е грозно. Peace

# 37
  • Мнения: 3 376
Добре де,като гледам тази мацка не си е сменяла цвета на веждите,само на косата.
Не стои грозно.

Според мен зависи и от тена на лицето.

# 38
  • Мнения: 2 035
Дамммм и аз съм на мнение, че дебелината е много важна, щото ако са  вити вежди гайтани никак няма да е добре  Sick

# 39
# 40
  • Мнения: 142

ахахаа, Това е вече ужасяващо. Не знам защо тая жена ВИНАГИ ми прилича на клоун, и то не от смешните, а от страшните.

# 41
  • Мнения: 2 414
Аз не мога да видя последната снимка. Rolling Eyes Confused

# 42
  • Мнения: 3 830
Ужасно е. Гледката не е никак приятна Shocked Sick

Веждите може да са малко по-светли или по-тъмни от косата. Ако косата е платиненоруса, тогава веждите трябва да са кестеняви, а не черни Naughty

# 43
  • Мнения: 186
Точно нея си представих,като прочетох заглавието на темата Sick

# 44
  • Мнения: 4 629
Зависи от тена на лицето и от нюанса на русото. Не мога да кажа така на изуст дали ми харесва светла коса с тъмни вежди

Общи условия

Активация на акаунт