Ленено масло Barlean's- FLAX OIL!

  • 42 340
  • 45
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 128
Исайкова , а по колко пиеш от маслото?  newsm78
Аз го пия два пъти по една суп. лъж. , разбито в малко кисело мляко. Peace

Става въпрос за таблетките на Барлинс а не са лененото масло,което си е като масло смисъл че е течно Simple Smile

# 16
  • Мнения: 20
Момичета, след като прочетох темите във форума и сайта на Barlean's flax oil, все още не ми е ясно помага ли за сваляне на килограми или не, защото в самия сайт на продукта никъде не пише за подобен ефект  Rolling Eyes
#  Здраво сърце
# Здравословни нива на холестерол
# Здрави стави и кости
# Енергия и издръжливост
# Здравословни нива на кръвна захар
# Здрава кожа, коса и нокти

Това са нещата, които са изброени. Аз ли нещо бъркам продуктите  newsm78

# 17
  • София
  • Мнения: 4 966
Исайкова , а по колко пиеш от маслото?  newsm78
Аз го пия два пъти по една суп. лъж. , разбито в малко кисело мляко. Peace

Става въпрос за таблетките на Барлинс а не са лененото масло,което си е като масло смисъл че е течно Simple Smile
Така е ,аз пия капсулите.

sunshinepln ,никой не е забелязал отслабващ ефект.Не зная защо в Бг го рекламират по този начин.
Но определено мога д акажа,че като го пия не качвам и грам .Имах период,в който ядох само шоколади,и тортички.
Не качих нищо. Simple Smile

# 18
  • Мнения: 246
Може би се има предвид това,че нормализира обмяната на вещества и метаболизма,а от това и намаляването на килограмите  bouquet
Като цяло организмът ти започва да функционира по-добре:)Simple SmileSimple Smile Heart Eyes
Не съм го пробвала ,но съм чувала добри отзиви за него............

# 19
  • София
  • Мнения: 11 116
http://www.barleansbg.com/woman_more.html

Отслабване

Формулата Essential Woman, приемана регулярно, стимулира отделяне на хормони в стомаха, които сигнализират мозъка да освобождава други хормони като холецистокинин, за да създават чувство на ситост. Освен това формулата ускорява метаболизма на клетките, снабдява ги с кислород, подобрява водния баланс и ги кара да изгарят излишните калории.

Това намерих в сайта.

# 20
  • Мнения: 372
Има ли нещо общо между КЛа ( Комюгирана Линоленова киселина) и съдържащите се в Barlains киселини.

# 21
  • Мнения: 372
И още един въпрос: приема на ситно смляно ленено масло доставяли полезните съставки макар и в доста по- малка доза от капсулите? Или просто е добро за перисталтиката, а се усвоява незначително?

# 22
  • Мнения: 177
 newsm78 newsm78 newsm78 Дали да не си взема и аз? Някой друг опъпчвал ли се е от него?

# 23
  • Мнения: 8 242
И още един въпрос: приема на ситно смляно ленено масло доставяли полезните съставки макар и в доста по- малка доза от капсулите? Или просто е добро за перисталтиката, а се усвоява незначително?

1ч.л. смляно ленено семе на ден ти дава нужната за деня доза..
Но е нетрайно - съхранявай в тъмен съд в хладилник не повече от месец  Peace
Аз съм си направила такава смес - ленено семе + сусам (има много калций) - смлени .. и си ги бъркам сутрин с киселото мляко.
Много по-евтино и по-натурално е  Peace

# 24
  • Мнения: 1 085
Искам да си купя капсулите по - лесни са за приемане , колко струват знаете ли.Баба ми каза че е питала в аптеката и са и казали около 50-тина лева голямото шишенце.Дайте повече отзиви.Дори и да не отслабнем ще е полезно и то много.Има ли много странични ефекти.

# 25
  • Universe
  • Мнения: 1 556
Пия натурално ленено семе - максимумът е 2 суп.л /дневно Peace След смилане - на тъмно;срок - до 6 месеца Wink
Мисля, че във всяко друго, което е в таблетна форма, има химии и консерванти Thinking

Вълшебната семка - http://www.surovo.hit.bg/7_2.htm

# 26
  • Мнения: 1 085
Започнах да пия по 2 таблетки след ядене дано е добре понеже не получих отговори.
Мисля че трябва да е по време на ядене , не знам.След няколко седмици ще изкажа отзиви.

# 27
  • Мнения: 488
Мисля да се ориентирам към това, което Поци предлага. А дали ще помогне за моя епикондилит /тенис-лакет/? Имам се проблем с единия лакет, чието движение е малко по-ограничено от другия и видимо изглежда подут. Лекарите казват, че така ще си е и не може да се направи нищо, освен да се бият инжекции когато има криза. Т.е. си мисля, че ако не помогне - няма да навреди.  newsm78 Как мислите?
Няма да говорим, че имам и килца да смъквам!  Mr. Green

# 28
  • Мнения: 4 678
Мисля да се ориентирам към това, което Поци предлага. А дали ще помогне за моя епикондилит /тенис-лакет/? Имам се проблем с единия лакет, чието движение е малко по-ограничено от другия и видимо изглежда подут. Лекарите казват, че така ще си е и не може да се направи нищо, освен да се бият инжекции когато има криза. Т.е. си мисля, че ако не помогне - няма да навреди.  newsm78 Как мислите?
Няма да говорим, че имам и килца да смъквам!  Mr. Green

 newsm10

# 29
  • Мнения: 10 691
Записвам се да следя темата  Peace
Имам за сваляне едно-две килца, по принцип нямам проблеми с теглото.
Мисля и аз да пробвам това, което Поци е предложил  Hug
Дано да ми повлияе добре и да преборя излишните мазнинки   Peace

Общи условия

Активация на акаунт