съвет за името-Стоян или Страхил?

  • 10 788
  • 138
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 11 004
От двете ти предложения ми харесва Стоян. Страхил изобщо не ми допада.
Хубави имена с тази буква - Станимир, Станислав, Стелиян, Стефан.

# 16
  • Мнения: 247
Аз мисля, че вие вече сте си решили- Страхил. Щом и двамата го желаете няма нищо лошо. На мен лично повече ми допадат Самуил, Светлин, Светлан, Стоян, Стилиян.
Леко раждане и здраво бебче!

# 17
  • Варна
  • Мнения: 4 969
И на мен Страхил хич не ми харесва.Стоян е по- хубаво, но има и доста по- хубави и от Стоян...

# 18
  • Мнения: 575
И двете не ми харесват, но важното е вие да го харесвате.

# 19
  • Мнения: 32
Благодаря на всички   Wink

# 20
  • София
  • Мнения: 790
Важно е как ще се казва детенцето, така че щом имаш някакви задръжки по отношение на името Стоян, не го кръщавайте така. Страхил не ми харесва честно казано, но все пак вие си решавате.

# 21
  • Мнения: 864
За да съм честна-нито едно от имената не ми харесва.
Изборът обаче е ваш.

# 22
  • Пловдив
  • Мнения: 857
Ако избора е между Стоян или Страхил, аз бих избрала Стоян. Иначе с тази буква ми харесват имена, като: Самуил и Светлозар.

# 23
  • Мнения: 164
щом така сте си решили , така го направете. Името е рядко срещано и наистина не  на всеки би му харесало,но в крайна сметка вие сте избрали това име и щом е единодушно мнение между теб  и съпруга е най-доброто. :hug:

# 24
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Важното е вие с таткото да харесвате името  Peace

# 25
  • Мнения: 1 447
Разбира се,че вие сами трябва да решите как да кръстите бебчо.Но от двете имена на мен повече ми допада Стоян

# 26
  • Пловдив
  • Мнения: 558
Ако трябва да избера между двете-Стиян.Но все пак детето е ваше,съответно и избора си е ваш! Peace
Леко раждане!  bouquet

# 27
  • Мнения: 3 416
според мен е важно да си кръстите детето както вие желаете!  Peace това си е вашето дете и никой не би трябвало да ви се меси  Naughty аз не бих отстъпила за такова нещо  Crossing Arms

# 28
  • Мнения: 1 195
Здравей:)
и аз много се чудих как да кръстя сина ми исках да е на баща ми Стоян, но точно както ти си го писала идеята да прилича на него ме спря да го кръстя точно Стоян. Затова дълго време се чудех как да е - Стилян, Станислав или Станимир и накрая избрах Станислав   мисля че избрах правилното име  Peace
Успех и на теб в избора Simple Smile
Страхил обаче определено е ужасно име и не бих обрекла детето си с него. Дано никои не ми се обиди но е страшно грубо име особено за дете. Много подигравки ще отнесе ooooh!
Леко и безпроблемно раждане и здраво беб ти желая  bouquet

# 29
  • Мнения: 636
От двете имена определено повече ми харесва Стоян, но не бих кръстила детето си с нито едно от тях.

Общи условия

Активация на акаунт