За Миа ... винаги ще те носим в сърцата си ! (Февруари)

  • 17 753
  • 296
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 5
ОТ СНОЩИ СЕ МОЛЯ НА ДОБРАТА МАЙКА БОГОРОДИЦА НЕПРЕСТАННО!
ДАЙ СИЛИ НА МАЛКИЯ ТЕО СВЕТА МАЙЧИЦЕ! ЗАПАЗИ ГО ЖИВ И ЗДРАВ, ДАЙ СИЛИ НА МИЛАТА МУ МАЙЧИЦА!
ГОСПОДИ, СМИЛИ СЕ НАД ТОВА КРЕХКО И НЕВИННО СЪЩЕСТВО!
 Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig

# 256
  • Варна
  • Мнения: 974
Дано всичко с детенцето е наред, и операцията мине успешно!!! Моля се да е добре!!! Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig

# 257
  • Мнения: 543
В 07.33 отправих най - горещата молба към Господ и Богородица за спасение живота и здравето на нашето малко момче -Тео!
Дано Господ изслуша молбите ни и ни даде благодатта - дълги, дълги години живот и здраве за Тео и цялото му семейство!
Слави, кураж мила!
дълбок ПОКЛОН пред мъжете на Евелина!!!!
Благодаря и на Бини за проявеното усърдие! Бъди нашата добра фея - вестителка!!!!!!!

Момичета, тъй като сме на 13 стр. и скоро ще трябва нова тема, си позволих да ви предложа заглавие, което измислих: ако ви харесва и смятате, че е удачно, нека да е това:

Ангелчето МИА от небето бди – Боже, нека ТЕО болестта да победи!

Нарочно исках да бъдат застъпени имената на двете наши деца - МИЯ и ТЕО.

Бубе, надявам се, че ще ми простиш, че се опитвам да плувам в твоите води!!!!

Последна редакция: сб, 10 май 2008, 13:23 от gotika80

# 258
  • Мнения: 0
Отново се включвам с новини за Теди.Операцията е минала , но положението е на кантар.В момента детето е на апарат, който поддържа дробовете и сърцето, трябва да се изчака няколко часа до денонощие най-много за да се види дали сърцето ще тръгне само.Може би към 17 часа ще имат окончателен резултат.Лекарят е казал, че едва ли не сърцето е претърпяло масиран инфаркт.Диагнозата е много рядко срещана и трудно доказуема, може би в болницата от самото и съществуване са имали около 20 такива случаи.
Теди изтърпя толкова много, дано положи усилия да се справи още веднъж!
Постоянномисля за Мия и Злато.Злато мила драсни някой ред!

# 259
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 334
ТЕО, СЕГА Е МОМЕНТА ДА БЪДЕШ СИЛЕН. ВСИЧКИ НИЕ ВЯРВАМЕ В ТЕБ.
 newsm17 newsm17 newsm17

Тани, благорадим, че ни информираш своевременно. bouquet


Готи, мисля, че заглавието е подходящо. Ще го добавя на първа страничка.

# 260
  • Мнения: 15
Танинана благодарим - моля се в 5 да са добри новините!!! Praynig Praynig Praynig за Тео  Praynig Praynig Praynig и за Слави  Hug Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Hug

# 261
  • София
  • Мнения: 747
Тео, цялата ми мисъл и енергия са насочени към теб! Дано нашата положителна енергия се присъедини към твоите сили и сърчицето да тръгне!

# 262
  • Мнения: 663
Дано да издържи сърчицето на малкия Тео, моля се горещо довечера да имаме добри новини!  Praynig Горката Слави сигурно се поболява от напрежение, дано и тя има сили,

Готика, заглавието много ми хареса.

# 263
  • София
  • Мнения: 973
Тани благодаря за новините.
Миличък Тео бъди силен. Господи помогни на това мъничко сърчице да затупти отново. Дай сили и на милата майчица, това за нея са най дългите и тежки часове.

# 264
  • Мнения: 13
O Боже,продължавам да ти се моля, спаси Тео, дай сили на него и майка му да преминат и това изпитание! Praynig Praynig Praynig

# 265
  • Пловдив
  • Мнения: 834
Господи,дано... newsm17 newsm17 newsm17

# 266
  • София
  • Мнения: 137
Още сме тук и бдим.... Praynig

# 267
  • Мнения: 105
Най-после "малко светлина в тунела"....... Praynig

ДАНО ТОВА ДА Е ПЪРВАТА ОТ ПОРЕДИЦАТА ДОБРИ НОВИНИ ЗА ТОВА МАЛКО СЛЪНЧИЦЕ Praynig
ДАНО НАШАТА ЕНЕРГИЯ ПОМОГНЕ НА ТОВА МАЛКО СЪРЧИЦЕ ДА ЗАБИЕ ОГТНОВО

М О Л Е Т Е   С Е    М А Й К И!

ВСЯКА ЕДНА ОТ НАС МОЖЕШЕ ДА Е НА МЯСТОТО НА СЛАВИ!

Евелинка - браво на теб и твоите мъже Heart Eyes

И на мен ми хареса заглавието! Peace

# 268
  • Мнения: 1 440
Операцията на Тео е приключила преди малко.Корекцията е направена,сърчицето е заработило вече.Изобщо от разговорът ми с лекаря,останах доста обнадеждена.Но,момичета,продължаваме да се молим,Тео да се възстанови напълно!Защото и този процес е труден.Вярвам,че малкото юначе ще се справи!Боже,бъди с него! Praynig

# 269
  • Варна
  • Мнения: 1 023
Преди малко запалих свещ за Тео.Продължавам с молитвите. Praynig Praynig Praynig
Запалих и още една свещичка за нашата звездичка Миа. Flowers Rose
Злато драсни някой ред. Hug

Общи условия

Активация на акаунт