За Миа ... винаги ще те носим в сърцата си ! (Февруари)

  • 17 751
  • 296
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 1 671
Зузу, пиши вие как сте! Много дълго време не си писала, как е Борис?

# 286
  • Мнения: 93
Моля се и вярвам в добрия изход.........за ТЕО! Praynig

# 287
  • Мнения: 21
Браво на Тео. Браво на малкия мъж.  Hug

# 288
  • София
  • Мнения: 717
Страхотни новини! Много се радвам за Тео, много! Praynig
Евелинка, радвам се и за вас, че всичко е наред и гърдичките са чисти! Много добри мерки! Hug За доц. Слънчева,   bouquet!
Готи, много е хубаво заглавието!  Hug
Дездемонка и на Яна се е случвало -  два пъти, единият като ни изписаха, а втория мисля беше преди да влезем в болницата... newsm78 Оправи се от самосебе си! Peace
Бини, кой беше опериращият, д-р Лазаров ли?

Слави и Тео, стискам палци, сигурна съм че е силен и ще се възстанови малкият мъж! Praynig
Злато, много Hug Hug Hug!

# 289
  • Мнения: 21
И аз днес си купих Пентакима.В аптеките на Mерешки са по 52.24лв.Аз си купих 3 бр./нали толкова трябваше/ newsm78
Да не забравиш, че се съхранява в хладилник Naughty

# 290
  • София
  • Мнения: 137
Продължаваме да се молим Praynig...хайде момичета, Тео още има нужда от нас! Ще се радвам чак след 48-ия час. Надеждата пълни душите, но не трябва да се отпускаме!

# 291
  • Мнения: 0
Евелинка вече ви е писала, че Теди ще е в реанимациа няколко дни , така, че няма и аз какво ново да добавя.Операцията е минала добре , но заради дългото изчакване сърцето много се е повредило.
Говорих със Слави за  финансова помощ, но тя ми каза , че за сега няма нужда от нищо.В болницата даже и една игла не е платила.
Остава ни да чакаме и да се надяваме  , че Господ ще е милостив и няма да позволи Теди да пострада.

# 292
  • София
  • Мнения: 717
Момичета, да пробвам да пусна новата тема, ако няма кой?
Елеонора, ЧРД! Да си жива и здрава! Hug  bouquet

# 293
  • Варна
  • Мнения: 1 023
Момичета, да пробвам да пусна новата тема, ако няма кой?

Пускай,че ще ни заключат тази.

# 294
  • Мнения: 8 951
GoldenEyeful ако искаш аз ще я пусна, пиши.

Пуснах

Новата тема http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=291640.new#new

Hug

Последна редакция: сб, 10 май 2008, 21:08 от alina_si

# 295
  • Мнения: 336
Стискам палци за Тео  Hug.
Евелинка, честита трета месечинка. Много е порастнала твоята госпожица. Давид също е 6 100 гр. Наддава добре и на нас също не ни натякват ( педиатърката и акушерката), за захранване. В петък му биха Пентаксима и след това вдигна температурка. Малко, но като за първи път се притесних. Освен това е много неспокоен и плаче до посиняване. Дано днес реакциите от ваксината поотшумят.

# 296
  • Мнения: 0
Здравейте мили майки,
Току що се регистрирах. Често чета вашите мнения. Снощи попаднах на темата за Миа. Това малко слънчице!!!!!На секундата буца ми заседна в гърлото и се разплаках!!!Днес продължих да чета и отново плаках!!!!

Изказвам най - искрените си съболезнования на Злато!!! Прегръщам я!!!
Това е най - голямата човешка трагедия!!!
Мила Злато, прочетох за твоята трагедия и се присъединявам към всички майки.
Събери сили за да продължиш напред.Няма да е лесно но в името на по големия си син и на цялото ти семейство!
Те те обичат и споделят мъката ти. Вдигни глава и се радвай на сина си.
Твоята звездичка ще свети всяка нощ на небето за ВАС, най вече за теб НЕЙНАТА МИЛА МАЙЧИЦА!!!! babydust7
Още веднъж  - БЪДИ СИЛНА !!! ГОСПОД ЩЕ БЪДЕ С ТЕБ! МИА  СЪЩО! Flowers Rose Flowers Rose





Общи условия

Активация на акаунт