За Миа ... винаги ще те носим в сърцата си ! (Февруари)

  • 17 760
  • 296
  •   1
Отговори
# 240
# 241
  • Мнения: 124
Господи чуй молитвите на всички нас и спаси Тео!
Praynig Praynig Praynig

# 242
  • Варна
  • Мнения: 3 953
Присъединявам се с молитва  Praynigза малкия Тео. Дано Господ е милостив и му даде сили да се справи ! Кураж Слави мила...Дано всичко мине успешно Praynig Praynig Praynig
Злато Hug

# 243
  • Мнения: 781
ГОСПОДИ, ЧУЙ МОЛИТВИТЕ НИ И СПАСИ МЪНИЧКИЯ ТЕО!!!
 newsm17 newsm17 newsm17

# 244
  • Мнения: 13
Господи, закриляй нашето детенце Тео! Направи чудо!
 Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig

# 245
  • София
  • Мнения: 717
И аз като Ефросинка, бях будна към седеми и половина. Дано всичко е наред и да има успешен край! Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig
Злато, Hug Hug Hug Hug Hug
Слави, кураж! Hug

# 246
  • Пловдив
  • Мнения: 834
Моля се ,моля се! newsm17

Душата ми се е свила,чакаща тежкото решение на съдбата и не иска буцата да си замине -плачат сърцата...

Мъничък Тео,бори се!

Слави,кураж миличка!Всички сме с теб! Praynig Praynig Praynig

Злато,прегръщам те в мислите сте ми постоянно.

# 247
  • Варна
  • Мнения: 3 953
Имали някакви вести? Цяла сутрин ходя като маносана...Дано всичко мине успешно Praynig Praynig Praynig

# 248
  • Sofia
  • Мнения: 185
ДАНО ГОСПОД ДАДЕ СИЛИ НА МАЛКОТО ЧОВЕЧЕ



Момичета съвсем встрани от темата, имам половин шише sab-simplex и половин шише LEFAX /около 50мл/Пратиха ми го от Германия. Отворени са, но коликите ни преминаха и вече  не ми трябват. Ако някой все още ползва капки и са му нужни нека пише не ми се ще да ги хвърлям.

# 249
  • Мнения: 4 242
Колко ли ще продължи операцията, едва дишам от тревога и очакване... милата Слави душата и изгаря сега... Няма да изляза днес докато не прочета добрите новини! Бог е добър, знам че няма да ни натъжи отново! Praynig Нали Господи! Praynig
Злато гушвам те мила! Много мисля за теб и Мия!
Евелинка, Бини, благодаря ви от цялото си сърце за помощта, Бог да ви поживи!

Кърмачки не е добре да дават кръв, кърмата идва от кръвта, но не това е главното. Кърменето и лактирането са достатъчно изтощителен процес и едно кръводаряване би извадило извън релси майката, която е нужна на бебето си и не може да си го позволи. Ако много се налага вече всеки ще вземе своето решение.
Някой пита (Мозила ли беше, съжалявам че не помня) защо му се вие свят докато кърми, това е от хормоните които се отделят в по голямо количество по време на кърменето, те успокояват и приспиват даже ( и майката и детето) , което е с цел майката да се отпусне и да не пречи на лактирането и кърменето. Не знам как го обясних, не мога да си събера мозъка сега.

# 250
  • София
  • Мнения: 973
Моля се и аз за малката душичка.
Господи дари живот на това дете. Помогни в този тежък момент на неговото семейство. Дари ги с твоята сила и мъдрост. Нека Тео расте заедно с нашите дечица, здрав и силен юнак.
Слави мила кураж и от мен.
Дано Господ чуе молитвите ни.

# 251
  • Варна
  • Мнения: 1 023
Операцията казаха че ще е евентуално до към 13ч.Така беше писала Бини.

# 252
  • София
  • Мнения: 717
И аз като Ефросинка, бях будна към седеми и половина. Дано всичко е наред и да има успешен край! Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig
Злато, Hug Hug Hug Hug Hug
Слави, кураж! Hug

ПС: извинявам се, нета ми е дублирал поста

# 253
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 336
Моля се за добри новини вече.  Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig

Мами, от вчера гласа на Емо ми звучи като прегракнал. Иначе нищо друго му няма. На някого случвало ли се е?

# 254
  • Мнения: 8
Господи 4уй молитвите на вси4ки нас!
 newsm17 newsm17 newsm17
Слави,Тео-изпращам ви цялата си положителна енергия,и нямам търпение да 4уя 4е вси4ко е минало добре!
Злато-прегръ щам те ! Hug Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт