Кипърска история - лято,слънце и вълнения с разни приключения (7)

  • 18 095
  • 292
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 26
Здравейте момичета,първо да благодаря за поздравите за Гергьовден,да поздравя Бубулина,нали ми е адашка..Да кажа,че малкото още си е в мен..Кати,мерси за инфото за кучето,аз ги имам всичките неща само ми обясни,че не разбрах за парите-6 евро на кило на кучето ли??,че мале мила той е сигурно 50 кила-ще го слагам на диета пък ще наваксва после...
Аз всъщност исках да кажа,че няма да мога често да се включвам тези дни,че брат ми прави ремонт и съм в странна поза в момента,та тук е лудница и трудно ще стигам компа,но ще се опитвам,а вие не ме забравяйте между другото...
А,искам и аз паролата за снимките,някой да ми я прати,моля..Исках и аз да ви напиша един стих ама немога да стоя така вече затова друг път..чао за сега..целувам ви..

# 91
  • Мнения: 577
Добро утрооооооо,и аз се влючвам.Гугунке,поздрави и от мен за малкия празник на Ники.Жив и здрав да ви е!
Муце ,идва ми отвътре да измислям ФАМИЛИИ  Crazy Кукундело/ва/ ,както всички споменахте мнооооооого ни подхожда .Все отбор войводки сме се посъбрали./////по-късничко пак ще се включа,че сега получих покана за кафенце и отивам да уважа една приятелка.   Hug   Heart Eyes

Последна редакция: пт, 09 май 2008, 12:13 от barboranova

# 92
Днес е денят на Европа.Честит празник на всички!

# 93
  • София
  • Мнения: 1 456
Днес е денят на Европа.Честит празник на всички!

Да, да! Благодаря! Цял ден ми трополят под прозореца армии, барабани, щитове...

Geri,пращам исканото.

И всичко в новото албумче вече, нали?!

# 94
  • Larnaca, Cyprus
  • Мнения: 435
ето ме и мен..... Heart Eyes
днес вече не валиии....и....и...иии.... smile3518 smile3518
ха  ха  ха  по добре  smile3534.....то чист въздуха дето вика Блонди ама мила можеш ли да цапаш посред лято със сандалки в локвичките и да си вървиш с чадърчето в ръка ми ще се изпоразболеем цял кипър ..... smile3528..и после като тръгнем да си правим всички по една тоооопла вана да се пооправим маааале отиде режима на водата .....  bath1
гери...еййй викам сега ще кажеш че си родила ......пък ти за кучето .....ами да колкото и странно да ти звучи на кило живо тегло за кучето става въпрос.... Money Money...и може би трябва да мине на диета ако наистина е толкова тежко.... newsm48.....а какво ремонтирате ако не е тайна ..... newsm78 новата стая на бебчо или правите след велигденско опресняване на цветовете в дома....  redecoration
антигонка..мерси мерси ние като едни пресни европейци сме мноооого доволни и се блъскаме в гърдите ама нещо почна и тУка трудно да им става на всички..... #Crazy
вчера например по тв имаше репортаж за многодетните семейства че президента награждава майките с медал....и т.н. и разни почести от сорта .....та  имаше интервю  с две три от майките след това ....и на въпроса какво ще посъветвате младоженците по колко деца да правят.... newsm78.. newsm78
а те в отговор....правете колкото се може повече деца това е божия благословия... #Crazy newsm78 newsm78
2ри въпрос....как се оправяте с изхранването на такова голямо семейство ...говорим за над шест деца.....едната беше с осем.. #Crazy...отговора беше....
ами трудно или въобще не се оправяме всичко поскъпна само мъжете ни работят пък ние се чудим как да се оправяме.... Mr. Green
при което водещия изпадна в шок...и им вика добре де първо да правят деца пък после мизерстватее.... #Crazy
при което мамите Embarassed Embarassed Embarassed
тъй че мили мами извинете за израза обаче е га ти и европата.....преди си бяхме по добре.... smile3521


# 95
  • Мнения: 577
Не ми се отваря новото албумче  Weary Запецва компа.Пробвах 3 пъти,излиза една страничка в розово и дотам.Ни напред,ни назад,дори и страницата немога да затворя,само с десен бутон` End now` и всиииииичко изчезвааа   Scatter  Sob yahoo_49  ``В моя ТВ е грешката``-щом на вас ви се отваряяяяяя.  33uu  Мъъъъъкаааа.
Да -ДА-ДА  ден на Европа  Sick Sick и децата не учат  Rolling Eyes 
Муце,къде си бе душата,че тия щитове ги чуваш така ясно?Да не си вдясно от кабинета на Първанов?  nuts  typeuu reverance
Гериииии,аз посетих новия салон.Доволна съм,довечера в 6 имам час да се вапцам,засега само се поокастрих.Правя поетапно процедурите   newsm47

# 96
  • Мнения: 30
Муцка аз още в предишната тема поисках ключа за палатката(албума),ма никой не ми го даде та затова,написах това:
Цитат
Идеята на музка да се направи албумче в Мултиплeй е супер,защото там може да се качва всичко,не само снимки.Аз съм ЗА (ако въобще се интересувате от мнението ми). topicclosed

# 97
  • София
  • Мнения: 1 456
Барборанке, ти откъде знаеш? Heart Eyes Първа кипра съм аз точно от дясната страна на Първанов. tongue На ъгъла да президенството.
То не бяха парадни униформи, то не бяха оркестри, викове...

Сега се сетих, че можех да ги снимам  dohпък да ви ги покажа, ма хайде...една клюка ще я порпуснем. Mr. Green

Буболинке, не знам къде съм гледала, ама сега ти пуснах  на ЛС инфото.

Последна редакция: пт, 09 май 2008, 15:06 от muzka

# 98
  • Larnaca, Cyprus
  • Мнения: 435
муцка...добре де ма на мен нещо не  ми е ясно нали страничката беше блокирана за други как са влезли там някакви Елена и още една не й запомних името ако е някой от вас момичета се извинявам но ако не е значи нещо не работи блока както трябва.... newsm78.....мойта блокира ли я да не влизат оттам по някакъв начин.... newsm78....трябва и всяка друга която се запише като контакт да блокира нейната страничка по някакъв начин я обяснете който е по наясно..... Praynig Praynig Rolling Eyes

# 99
  • София
  • Мнения: 1 456
Всичко е блокирано!!! Само контактите и хората с парола имат достъп до албумите.

Я, бързо да си признае Еленка, че за агент ще я вземем и ще я
блокираме! Mr. Green

Контактите на контактите ни не  дават достъп до съдържанието на страница в която не си допуснат за контакт т.е  ако ти не си си ограничила достъпа на любопитковци и ти разглеждат твоя сайт, няма как да нахлуят и в сайт който те признал за контакт , защото съответния любопитко не разглежда страниците с твоето потребителско име , а с неговото. А, той не със статут на контакт за другия сайт.
Ако някой ме разбра, моля да потвърди щото не знам как да го обясня по-лесно. bowuu

В момента например, снимките, които е качила буболинка на малката сладурка
не са с ограничен достъп и всеки може да ги разглежда.
Разбира се всеки един от вас може да си прецени дали да остави достъп до снимките си и това не променя
условията на другите снимки в албумите.

Последна редакция: пт, 09 май 2008, 15:46 от muzka

# 100
  • Larnaca, Cyprus
  • Мнения: 435
Еленка и Елизамария сега проверих за да бъда сигурна.... Peace
друго всичко е ясно да влезе УМрелия...... Joy Joy
иначе принципно всиииичко е ясно ма с тия бг хакери никога незнаеш..... newsm78
я вземи блокни и мойта .....ако не си забравила.... Laughing Laughing
мерси....мерси......мерси много......голеееми целувки от кака кати....... Laughing Laughing Heart Eyes Heart Eyes  bouquet  bouquet

# 101
  • Мнения: 30
Аз бях бе мацки,понеже имам страница на щерката Elena`site незнам докато бях вътре(сложих малко снимчици) как се е видяло това.Абе Kати голяма си агетка,нищо не може да ти убегне. smile3530

# 102
  • София
  • Мнения: 1 456
Буболинке, вижда се и още как?  Heart Eyes
Сега да питам - ти отделно албумче на щерката ли
искаш да си остане или ще го добавим към "нашите слънца"
И без твое позволение Rolling Eyes ти блокнах снимките също.
Ако искаш ще ги разблокирам, така , че да се гледат от всеки.

Пепитке, пощттаа ти е пълна и не мога да ти пратя ЛС! Crossing Arms

Последна редакция: пт, 09 май 2008, 16:09 от muzka

# 103
  • Варна
  • Мнения: 1 037
 Момичета,извинете ме ,че ви нахлувам в темата,но да попитам има ли някоя от вас,която да живее в Пафос

# 104
  • Мнения: 30
Да се гледа от всички всички ли имаш предвид или от всички които имат паролата.Аз така го разбрах.И другото което разбрах е,че "Нашите слънчица" е нещо като тема и направих така да се каже подтема за да се знае чие слънчице е,защото ги нямам надписани снимките,пък и е мъка да ги надписвам всяка по отделно.А ти ги оправи както намериш за добре,стига да се виждат и да се знае чие е,за да не си ги объркаме.

Общи условия

Активация на акаунт