Участвали ли сте в лотарията за Зелена карта

  • 20 473
  • 244
  •   1
Отговори
# 165
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
Шуши, последното нещо ,което бих гледала, ако тръгна да емигрирам, са колко са "топли" хората. Аман от клишета. То., понеже ние сме възгорещи, та затова дотам сме я докарали. Да се чудим каква карта-зелена ли, пембена ли-да спечелим.

Естествено , че това не е на първо място , но все пак ако трябва да живея там дълго време би ми било по комфортно да контактувам с хора , а не с темерути
Живяла съм дълги години в Италия и повярвай ми имам опит  Hug

# 166
  • Мнения: 5 539
Пускахме няколко пъти като студенти. Скоро не сме участвали, защото не мислим да емигрираме.
Но имаме близък, който отиде на студентска бригада, а на 4-тата година взе зелена карта Peace

# 167
  • Мнения: 5 622
Шуши, последното нещо ,което бих гледала, ако тръгна да емигрирам, са колко са "топли" хората. Аман от клишета. То., понеже ние сме възгорещи, та затова дотам сме я докарали. Да се чудим каква карта-зелена ли, пембена ли-да спечелим.

Естествено , че това не е на първо място , но все пак ако трябва да живея там дълго време би ми било по комфортно да контактувам с хора , а не с темерути
Живяла съм дълги години в Италия и повярвай ми имам опит  Hug

Абе не знам как е в Италия, ама на мен американците ми харесват и не ги намирам за студени. По-топли са от нас даже. Предпочитам да ми се усмихват и да "пеят" като говорят(е, не могат да се мерят с французите в тази насока...), отколкото да съскат, както правим ние тук.

# 168
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
Шуши, последното нещо ,което бих гледала, ако тръгна да емигрирам, са колко са "топли" хората. Аман от клишета. То., понеже ние сме възгорещи, та затова дотам сме я докарали. Да се чудим каква карта-зелена ли, пембена ли-да спечелим.

Естествено , че това не е на първо място , но все пак ако трябва да живея там дълго време би ми било по комфортно да контактувам с хора , а не с темерути
Живяла съм дълги години в Италия и повярвай ми имам опит  Hug

Абе не знам как е в Италия, ама на мен американците ми харесват и не ги намирам за студени. По-топли са от нас даже. Предпочитам да ми се усмихват и да "пеят" като говорят(е, не могат да се мерят с французите в тази насока...), отколкото да съскат, както правим ние тук.

Италианците са супер  Wink Ние говорихме за Германия 

# 169
  • Мнения: 5 622
Аа, ок. Пак се намесих неподготвена. ИзвинетИ  bowuu

# 170
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
Аа, ок. Пак се намесих неподготвена. ИзвинетИ  bowuu

 Grinning беше ползотворно , разбрах ,че американците са готини  Wink

# 171
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 2 736
Мъжът ми твърди, че в Америка е прекалено чисто за европейския вкус. Повече му допада Германия - чисто, подредено, но с мярка. Опирам се на неговите думи, защото не съм ходила нито на едното от двете места.

Аз пък останах точно с обратното впечатление.

 
.....ама на мен американците ми харесват и не ги намирам за студени. По-топли са от нас даже. Предпочитам да ми се усмихват и да "пеят" като говорят(е, не могат да се мерят с французите в тази насока...), отколкото да съскат, както правим ние тук.

Така мисля и аз.

А за лотарията, почвам лекинко да се позамислям.

Последна редакция: нд, 08 юни 2008, 19:36 от LemonDesi

# 172
  • София, България
  • Мнения: 5 615
Ева на сцена
благодаря ти много за отговора   bouquet

# 173
  • При семейството си
  • Мнения: 6 705
Ева на сцена, благодаря ти .   bouquet

# 174
  • Мнения: 515
Здравейте,искам да попитам по запознатите възможно ли е ако спечеля зелена карта и не съм омъжена , да се омъжа в последствие и да заминем двамата. Понеже сега живея с моя приятел и не ми се иска ако той или аз спечелим да има възможност да замине само единия от нас. Другото което искам също да ви попитам е какви са сроковете за подаване на документи за спечелване на ЗК тази година и дали те са изтекли.

Благодаря предварително за отговорите.

# 175
  • Мнения: 179
Ние получихме първото уведомително писмо на 10 май тази година.Да,смятаме да заминем следващата година.Относно тези ,които имат въпроси за женитба и прочие след спечелването на зелена карта,този форум дава много инфо :
http://forum.all.bg/postlist.php/Cat/0/Board/greencard

# 176
  • Мнения: 256
Честито Марияна!!! Айде и ние догодина ...

# 177
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Преди съм кандидатствала ..така и не спечелих  Sunglasses
Сега вече като семейна с мъжа и детенце   смятаме да кандидатстваве вече като семейство (чувала съм че шансовете са по-големи) Преди като кандидатствах имаше някакви срокове за подаване на кандидатурите , дали някой от тук може да ми отговори дали и сега е така и какви са сроковете т.е.от кой до кой месец се подават и т.н. newsm78


мИрси   bouquet

# 178
  • Мнения: 515
Ние получихме първото уведомително писмо на 10 май тази година.Да,смятаме да заминем следващата година.Относно тези ,които имат въпроси за женитба и прочие след спечелването на зелена карта,този форум дава много инфо :
http://forum.all.bg/postlist.php/Cat/0/Board/greencard

ЧЕСТИТО Марияна И мерси за линка   bouquet

# 179
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 927
И аз погледнах този форум, не знам от къде са ги чели инструкциите тези хора за попълване , но някой от твърденията нямат никаква връзка с реалността.
Наи - добре за кандидатстване гледайте сайта на правителството на САЩ(някъде по горе съм дала адреса), това е единствения легален сайт за кандидатстване, всичко друго са посредници с цел печалба.

Общи условия

Активация на акаунт