Как пека хляб без хлебопечка

  • 9 251
  • 110
  •   1
Отговори
# 90
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 543
Пасатора е нещо много различно от миксер. Аз бих си купила от 1000лв, защото разбирам предимствата му, но не ми е по джоба Confused

# 91
  • Мнения: 6 029
Не знам, нямам нужда. Всичко, което пише да се разбие с миксер, разбивам с пасатора, включително и белтъци на сняг.

# 92
  • Мнения: 6 243
Е...не знам. Остава да ви изкажа моите съболезнования. Който няма пари ще преоткрива хлебопечките, които по света вече на никого не са нужни.
Айде спести ми тоя тон.
Всеки е свободен да купува каквото си иска - ако ще Китчън Ейд, ако ще пишка на каишка. Ама да се държиш като основоположника на кухненското дело, нема нужда. Мерси за споделения опит, определено за мен е безполезен, но уважавам чуждото мнение. Постарай се и ти ... нещо в тоя смисъл...

# 93
  • Пловдив
  • Мнения: 481
Нямам машина за хляб , и миксер с кана нямам по финансови причини,но при първа възможност ще си купя и двете.Обичам облекченията и се радвам,че тези машини са измислени.
Правя хляб на ръка и става страхотен.
Правя и хляб със квас без мая и децата го обичат много.
При добро желание всичко може.  chef
Ако може дай рецепта за този хляб с квас,че ми стана лююбопитно.И аз нямам машина за хляб по известни причини.

# 94
  • Мнения: 369
Хайде да гласуваме - да видим коя машина,ще бъде на първо място.
АЗ СЪМ ПЪРВА - "ПУ" - ЗА  ХЛЕБОПЕКАРНА Crossing Arms

# 95
  • Мнения: 4 380
xenia, ако имаш още от работещите безполезни боклуци, ще си платя транспортните разходи  Simple Smile Това е сериозна оферта, плащането - както на теб ти е удобно Simple Smile

Оооо...де да можеше само.....с колко боклуци бих заринала родата само ако знаеш... Joy

# 96
  • София
  • Мнения: 7 957
Хайде да гласуваме - да видим коя машина,ще бъде на първо място.
АЗ СЪМ ПЪРВА - "ПУ" - ЗА  ХЛЕБОПЕКАРНА Crossing Arms
Е защо да гласуваме. Всяка машина си има своите ползи за домакинята, и последната ще си ги използва както прецени за добре.

# 97
  • варненка от София
  • Мнения: 4 882
Върло интересантна темичка, жалко, че съм пропуснала епопеята.

Няма да изброявам предимствата на хлебопераната, защото хората са се убедили в нея. Аз ли съм немърлива кво ли, но обслужването по хляба ми коства всичко на всичко 5 минути - това включва подготовка на продуктите, оформянето на хляба и вадене на готовото чуденце. Освен това не я чувам моята машинка, проста никому неизвестна марка, закупена от Кауфланд за 90 лв. Няма да споменавам, че след ежедневно печене на хляб, продуктите вече слагам на око, въпрос на навик и познаване на уреда. Провали винаги може да има и в машинно и в ръчно месене и втасване, като причини може да има много.

Нямаше да се включа, ако не ме подразни назидателния тон на авторката. Уредът, който имаш е чудесен, със здраве да го ползваш, но остави и нас простите люде да дишаме и да се радваме на скромните си придобивки, мерсаж за разбирането.

Напомня ми на темата за Реунобу, но с тази разлика, че много агресия има тук в авторката.

# 98
  • Мнения: 369
Хайде да гласуваме - да видим коя машина,ще бъде на първо място.
АЗ СЪМ ПЪРВА - "ПУ" - ЗА  ХЛЕБОПЕКАРНА Crossing Arms
Е защо да гласуваме. Всяка машина си има своите ползи за домакинята, и последната ще си ги използва както прецени за добре.
Разбира се,че всяка машина си има предимства.Нали затова са направени-да има различия между тях за различно ползване.
АМА ТУКА ИМА ЕДНО ЗАЯЖДАНЕ,ТА РЕКОХ ДА РАЗВЕСЕЛЯ ОБСТАНОВКАТА Laughing

# 99
  • София
  • Мнения: 7 957
Върло интересантна темичка, жалко, че съм пропуснала епопеята.

... простите люде ...
Въобще пък не се причислявам към категорията прости люде. Живея достойно и това ми е достатъчно. Хайде не ме дърпайте за езика да ви разказвам, когато един американец командирован от Световната банка в София, дойде у нас на гости в обикновения ми панелен дом. Гледаше с изцъклени очи таратора, кюфтета и картофения хляб на жена ми и се кълнеше че на друго място в света не е ял такава кухня.

# 100
  • Мнения: 812
Тая тема вече си плаче за модератор!

# 101
  • София
  • Мнения: 642
Не знам на тази госпожа защо и е толкова трудно да разбере!?                                                                        Предимствата на хлебопекарната са в пъти повече защото аз винаги и по всяко време мога да задам програма и час. Когато стана или се прибера ме чака вкусен и топъл хляб. Но когато си пожелая си оформям както ми е КЕФ даже и козунак Явно тя има много време и се чуди как да го пропилее. Аз лично от нея не мога да науча нищо. А ВИЯ останалите ми дадохте много-за което БЛАГОДАРЯ!!!

# 102
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 543
Оооо...де да можеше само.....с колко боклуци бих заринала родата само ако знаеш... Joy

Еееххх, аз реших че ще съм първа на опашката Grinning Защо да не може ? Моят мъж що части за ретро коли си накупи от Европата и Русия...През океана не дават ли?

# 103
  • out of space
  • Мнения: 8 574
Има пари Ксения- купува. Има време- меси. Не всички сме така.
Разбирам, че някои се дразнят от тонът й, но поне на мен ми е ясно, че това е начинът й на изказ и едва ли иска да демонстрира чувство на превъзходство или да обиди някого...  Rolling Eyes

# 104
  • Мнения: 3 927
xenia, май не ти стигна да се похвалиш с миксера по Коледно време  Simple Smile Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт