Как пека хляб без хлебопечка

  • 9 245
  • 110
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 4 380
xenia, май не ти стигна да се похвалиш с миксера по Коледно време  Simple Smile Mr. Green

 Laughing Неее... Naughty сега на всяка рецепта ще се изписват по 20 страници плюене по мой адрес как не ме е срам да се хваля... Joy Госпожата глей я ти, как дръзнала да критикува любимата на цял кулинарен форум бгмама хлебопекарня. Laughing Аааамаха! Хората са рекли, високото грозде е кисело, ами аз се набутвам тук в шамарите да дразня народа. Не става то такаааа...да беше сто лева миксерчето, ама не беше...Не мой така дразни хората само...

# 106
  • Плевен
  • Мнения: 1 357
Е...не знам. Остава да ви изкажа моите съболезнования. Който няма пари ще преоткрива хлебопечките, които по света вече на никого не са нужни.

Е това изказване ми дойде малко в повечко.
Би ли слязла на земята. Naughty

# 107
  • Мнения: 4 380
Е...не знам. Остава да ви изкажа моите съболезнования. Който няма пари ще преоткрива хлебопечките, които по света вече на никого не са нужни.

Е това изказване ми дойде малко в повечко.
Би ли слязла на земята. Naughty

Българина най-чувствителен на тема пари. Joy На 5 страници се оплакват че им скъпо, после на 55 ще те плюят че си си изказал съболезнованията. Няма угодия. Laughing На коя земя по-точно ме искаш? И аз искам на българска ама няма. Може също да изказваш съболезнования. Laughing

# 108
  • Мнения: 5 026
Да се ръцна и аз във веселбата  Crazy със скромната ми преценка за хлебопекарните - не смятам тази машинка за излишен, пълнещ кухнята боклук. Ползвам я рядко, но съм доволна, че е измислена и я имам  Peace  И какво се оказва - който няма кинти има хлебопекарни? Мъдро  Sunglasses

# 109
  • Мнения: 6 029
Ксения, мисля, че поне два пъти писах, че нещата са субективни. Ако пробваш да приемеш мнението да другите може би и те ще приемат твоето  Wink

# 110
  • out of space
  • Мнения: 8 574
Ксения, мисля, че поне два пъти писах, че нещата са субективни. Ако пробваш да приемеш мнението да другите може би и те ще приемат твоето  Wink

И аз съм на това мнение.

Айде да местим панаира. Ключ.

Общи условия

Активация на акаунт