МАЙските ни хубави деца идват вече на света (34)

  • 17 986
  • 282
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 147
Бойкинова, Кристи, elizzapizza, честити дечица. Живи, здрави и щастливи Laughing .
Мушмороче, браво - бързо, експедетивно, чудено раждане. Дай Боже всеки му. Лошо че са те кърпили без упойка Sad, но явно всичко много бързо е минало. Чудесно.  bouquet
Жени, Крис, успех момичета. Всичко да мине неусетно. Хем ви завиждам, че наближава края, хем като се замисля, ако при мен денят е утре - БРРРР - страх ме хваща май... Rolling Eyes
elizzapizza, и аз съм за секцио в Токуда. Като имаш време ще се радвам да поразкажеш всичко.

И ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН

Много здраве, сила, късмет във всичко на празнуващите. И моят съпруг днес е именник Heart Eyes . Има също и професионален празник, тъй като е офицер от Националната Гвардия Sunglasses Grinning .

# 61
  • Мнения: 60
Искам да честитя на мамите сдобили се с бебчета и на тези, които вече са си в къщи!
Също така и да поздравя всички именници днес и да им пожелая много здраве и късмет! Весел празник на всички!
Успех на майчетата, на които им предстои секцио!

# 62
  • Мнения: 258
ЧЕСТИТИ БЕБЕНЦА НА KRISTI_VG, BOIKINOVA, ELIZZAPIZZA, MARIA_YANUTSEVA

ДА РАСТАТ ЗДРАВИ И УСМИХНАТИ ДЕЦА И ДА РАДВАТ МАМА И ТАТЕ ! ! !



Значи, стискаме палци както следва:  Praynig fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover /поне засега това са най-близките дати/

07.05 - veni_04
08.05 - kris_80
09.05 - mama Vesy
09.05 - Feja


mmagy - добре дошла отново в отбора  Hug

viki_v - мноооого трогателно стихотворение са ти измислили вашите, личи си, че много се вълнуват хората от появата на първото внуче  Heart Eyes

DiyanaChar - да ти е жив и здрав именника! Наздраве   bouquet  Hug

# 63
  • Мнения: 37
Честити малки рожбички на мама Мария-яницева и Елицапица:)да са ви дравички рожбетата Гошковци Flutter Flutter Flutter

# 64
  • Мнения: 147
maria_yanutseva, честито бебе. Леле докато напиша един пост и хоп ново детенце. Голям, смел, Георги да расте  bouquet .

# 65
  • Варна
  • Мнения: 176
ЧЕСТИТА РАДОСТ НА ВСИЧКИ НОВИ МАМИ С БЕБОЦИ В РЪЦЕ! PeaceМНОГО УСМИВКИ И КЪСМЕТ!

# 66
  • у нас
  • Мнения: 5 733
Честито на всички именници!     bouquet

Veni04, стискаме ти палци, дано всичко е наред  Praynig

Честито и на новите майчета! Да са живи и здрави дечицата им!   bouquet

# 67
  • Мнения: 2 910
Честито на ElizzaPizza и Maria Yanutseva !!! Да са живи и здрави дечицата!!!

Маги, пожелавам си такова бързо раждане като твоето, всъщност такова беше и моето първо, но какво ли ще е сега Thinking

# 68
  • София
  • Мнения: 17
ЧЕСТИТО на всички Мами!!!!!
Да се похваля И АЗ СИ ИМАМ ВЕЧЕ БЕБЧЕ!!!!Казва се Денис и е с перфектните мерки 2900/47.Роди се на 26.04 в 04.10 сутринта.Отидох в Шейново с 5см разкритие и мина доста бързо-за около час и половина.Всичко с него е ОК,а раждането мина добре,като изключим това,че портиера беше заспал и чакахме 40 мин. отвън.В следствие на това се събрахме 3 родилки,а докато чакахме на едната и изтекоха водите.Човека/портиера/просто спи като път и никакъв звънец не можа да го събуди.Добре,че нашия и още един татко прескочиха оградата и го измъкнаха от кабинката.Другото кофти беше,че ме шиха на живо,ама всичко се преживява.А сега ви оставям,че наближава папкането на бебока.
Поздрави от най-щастливото семейство на света!

# 69
  • Перник
  • Мнения: 211
Честито на всички нови бебочета във форумския ни отбор! Да са здравички, щастливи деца, за радост на всички около тях!

# 70
  • Мнения: 0
Здравейте майчета честито на вслички обебилисе аз също родих на 26.04 момиченце Ванеса 2900кг 49 см,но компютъра ни е развален и ще го оправят чак края ня седмицата късмет на всички на които им предстои раждане не се притеснявайте не е чак толкова страшно

# 71
  • Мнения: 96
Добро утро!

Честито на всички станали майки, да са ви живи и здрави дечицата и много да ви радват.

Стискам палци за всички нас, на които ни предстои раждане, дано всичко мине бързо и безболезнено и да гушкаме здрави дечица.

Приятен ден.

# 72
  • Мнения: 86
лелеее доста майки-първескини са родили къде къде по рано,а аз...уж за второ,уж вторите се раждали по-рано,уж по-лесно...още си стоя в къщи с тумбака!Вчера в Поморие имаше панаир по случай празника на града Гергьовден!от 9 сутринта бяхме там с малката,обиколихме всички възможни люлки и сергиики,после ходихме до Средец на имен ден и въпреки целия тур аз все още нямам контракции!!
Ама и аз съм една забравана... Embarassed Embarassed Честит Имен Ден на всички именници с малко закъснение!  bouquet  bouquet

# 73
  • София
  • Мнения: 186
ДОБРО УТРО,ето и първата щъркелова новина за днес  Peace
мама adito роди своята  малка принцеска Емили - 3650гр. 51 см.
да й е  жива и здрава и много да я  радва  Hug Peace

Хайде на  почерпка  по случая

Последна редакция: ср, 07 май 2008, 09:09 от viky_v

# 74
  • Мнения: 728
Честито на патерици на именниците вчера   bouquet. Живи, здрави и много обичани да са!

Честито и на всички нови мами   bouquet. Много да ги радват и слушат бебчовците!

Ние в къщи се метнахме на великото пролетно почистване през почивните дни и влизах във форума само колкото да прочета хубави новини. Нещо се бях притеснила, че може да родя преди да съм си свършила текущата работа. Миналия път така беше - чистихме, закачахме пердета и пр. цял ден и вечерта родих. Този път ми се размина  Mr. Green. Е, имам още малко за пране, ама вече не се притеснявам.

Айде, ще стискам палци на всички, на които им предстои тези дни да е леко и бързо!

Общи условия

Активация на акаунт