СЕПТЕМВРИйче щом роди, мама пак ще се втали

  • 11 092
  • 296
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 571
Cangaroo-Excess е модела!Не зная как качвате снимки в темичките че да ви я покажа!!Много я харесвам!!Ще се боря до кръв за нея!!Не е толкова скъпа мъжлето да не се прави на интересен!!
Честити розови гащи Диди !!!Множим се момите!!Марков на мен ми каза че термина ми не се променя мисля че това е добре! newsm78

# 61
  • София
  • Мнения: 413
Дидишонче честити розови гащи!
Мире права си има приставка с която дръжката става еденична. И не смо ще ти дам да я побуташ, ами на моята любимка ще дам да се повози в нея! Joy

# 62
  • Мнения: 57
Дидишонче честити ти розови гащи stork-girl
Дидка честито и на теб за новата покупка 1stroller много е готина
Мирка и аз съм с две ръце за тази количка ще се оглеждам да я видя някъде на живо,защото  и аз съм и много навита Peace
Малееее като гледам как вече купувате доста работи аз изоставам още нищо не съм купула,ама нека първо с колата да се оправим и после почвам лека полека днес блузка утре ританки,после чорапки и така Hug

# 63
  • софия
  • Мнения: 88
ами аз от началото се движа с 2-3 седмици разминаване по цикъл и по ехограф.... и чаках феталната за да е 100% сигурно кога е , щото моя доктор ми го кажа термина по последна менструация

Благодаря, на всички...
П.П. множим се я!!! така трябва Wink

# 64
  • Мнения: 133
Докато изчета и забравих какво щях да пиша  Confused
Дидке, честита покупка  Hug Моя мъж оранжевата хареса. Не знам дали е много подходяща за момченце, но пък не мисля да му развалям удоволствието  Heart Eyes Все пак ми е адски приятно, че и той се интересува от тези неща  Heart Eyes Иначе от Хиполенд ли я взехте?
Мирка, ще надвиеш мъжлето за количката Wink Стискам палци Wink
Аз пък да ви се оплача, че днес цял следобед обикалях за обувки и накрая се върнах с празни ръце Sad Не стига това ами краката са ми двойни и целите в мазоли, а кръста не си го усещам Sad Отивам да се излегна, пък дано мине  Praynig

# 65
  • Бургас
  • Мнения: 27
Аз не ща да са вталявам, бреее..искам да съм цицорана и с дупе..(относно заглавието)Simple Smile)..честитки и гушки за всички с гащи, с колички и яли череши вече:))))
Мен ме боли газот, ода кат..нали..Simple Smile, ставите се разширяват ли още, кво стаа, нянкити болят, всичко болиии, оооох, старост-нерадост:))))))...При вас как е...?
Днес разглеждах балдахини у Враца, такова дървено дет се повива бебе...как са вика- не знам..купих си един секси панталон, не се сдържах,оооооо, много як..
хич не ме интересува, ще го нося те така, с разкопчан цип..тооолкова ми харесва..не мога да чакам за след като родя..то аз така правя, кат не било убаво да се купува за бебето отсега, то за мене ми е ного убуу:))))ще ви се изкекерча и аз скоро, блогирана, само да взема блутууд..или освен някоя мама да замоля да ме заснеме с апарат.. ще измисля..
Нещо ново? Нещо интересно? Нещо от Часът на мама? Юник, ало, проба, ало, обадете се:)) И който иска, нали знаете- да ми идва на гости:)!

# 66
  • Мнения: 391
Ирина, ами да и по двете точки. По принцип само най-ранните ехографи се считат за добри за определяне на термина. След това всички бебоци се развиват различно и не може да се разчита на тях изобщо.

Дидишонка, щом е от самото начало по може.

Айде, лека ви нощ мили майчета.

# 67
  • София
  • Мнения: 7 673
Лека нощ Hug

# 68
  • Мнения: 1 226
 smile3523 запис. После ще ви smile3529 чета. Hug

# 69
  • софия
  • Мнения: 88
лека нощ и от мен на всички мами и бебоци в коремите 1crib 1crib

# 70
  • Мнения: 400
Дидишонче-честита девойка  bouquet
Дидка-браво LaughingХубава покупка Peace
Муце,ко се повреди,бе мацко?Ше трайш,бабо за хубост/за бебе/ Joy
Аз си лягам ,девойки,че съм една поспалана на последък........  Sleeping

# 71
  • Мнения: 4 215
Дидишонче, честита хубава новина Simple Smile

Дидка, количката е прекрасна.

Досега чаках мъжът ми да се накани да си легне. Но няма да стане. Едва гледам и отивам да спя. Лека нощ на всички.

# 72
  • Мнения: 1 226
Лека Страип  Hug

# 73
  • Мнения: 391
И какво, всички сте заспали гани на ливада?

Днес е денят на майката тука и моите диваци ми готвят закуска. Спах до 10 часа!

Снощи чакаща по сред нощите да гледам квалифицирането за Формула 1 и амбицирана от Веч, успях да докарам моят блог до някакво приемливо ниво. Тези от вас които ще им е интересно да гледат снимки от моето пътешествие и други разни, могат да ме преследват от там. Ще се опитам да го поддържам, защото имам доста хора които очакват новини. За съжаление мнозинството от моите познати и приятели са англоговорящи, та и блога е на английски, въпреки че ако повече българи го четат, може да напиша тук таме и на български - На Шийла blog-ът

Какво друго...Асенцето изчезна. Тя каза ли кога ще се върне?

# 74
  • Мнения: 3 926
Когато й оправят нета Mr. Green
 Hug Hug Hug Еййй, големи гушки и специални поздрави на новите попълнения в розовия отбор  bouquet Hug
Дидка, количката наистина е много хубава, ама то достатъчно си поговорихме с теб за нея Hug
В този ред на мисли и ние днес ще ходим да вземем нашата. Взех я на старо от Продавалника за уникалната цена от 170 лв. Нова струва 700 лв. Ползвана е една година. Трофи
Ето така изглежда количката, само че е в лилаво. Има опция кошът да се върти в двете посоки и въпреки, че я дават от 6+ месеца може да се ползва и за новородено. ПРосто не можах да устоя на цената, която предлагаше момичето, което я продава Grinning Ще я държим в гаража, увита в найлони, докато й дойде ред за ползване Grinning
Мирка, можеш да имаш каквато количка си поискаш на парите на Кангарото. Просто трябва да знаеш, че добрите марки пазят качество и за 5 бебета. Та Продавалника е добро решение.
Аз съм си с контракци, но съвсем стандартно подготвителни Grinning Само като ме приболи колитът стават ужасни, но то човек от лакомия си пати Embarassed И цоквам по два магнерота на ден да не е без хич Wink
Бебончи расте 2 седмици напред. Т.е. наистина е с размер за 27-ма седмица. И явно си отглеждам едри бебета и туй то Grinning Ама и как не - майка ми е родена 4500 гр, а баща ми 5500 гр Mr. Green И въпреки, че аз и Иван сме с идеалните бебешки мерки от 3500-3600 - явно генът не се губи лесно Wink Ама не се шашкам толкова. То и Сияната УЗИ-то я показваше 4300, ама се роди 3850. Тъй че докато не излезе бебончето не вярвам на мерки и теглилки Sunglasses
Хубав ден ви желая. Като се заплесне нашият тати по формулата пак ще се включа Hug
Много ми липсвахте, но се надявам вече да нямаме проблеми с нета Praynig

Общи условия

Активация на акаунт