Блис 57 за всички в САЩ

  • 15 728
  • 282
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 29
Добър ви ден и от мен! Не мога да се вредя да напиша някой ред та камоли да попрочета!
Вече седмица не мога да се наспя, малката се събужда с плач през 5 минути през ноща, откакто се върнахме в София (от Варна),
сигурно и тя свиква към новата обстановка, та ходя като зомби   kaffeetrmker_2 с кървясали очи, а толкова работа ме чака....
  bigdance2 честито на всички празнуващи !!! по скоро вече отпразнували  Blush да сте много здрави и щастливи.....
и вашите семейства!
За силикона и за всякакви такива корекции и намеси (освен по здравословни причини) съм против по принцип, но сега ... след
6-месечно кърмене (а и незнам още колко предстои) и съответно обезформяне на бюста, започнах да се замислям  Thinking ......но все пак ..... НЕ, особено след като видях шашкащите снимки , дето Феята постна  smile3556
Зора да се оправяш по-скоро! и адашката също, съчуствам ти най- искрено, как успя да го счупиш тоя крак.....?
Бистре  нямам собствени наблюдения, но тези Мартиеви рими само за добра памет ми говорят, умничък ти е ...пу пу..
На линия съм за всякакви Софийски срещи Peace

П.С.: като гледам видеото на Изи в ютуб и в рилейтед видеос ми се появяват Джениния Ноли, Иван Пумпалов и на Мишолина дечицата  Shocked е не е ли това съвпадеЖ ???!!!!

Последна редакция: чт, 08 май 2008, 13:54 от penguin

# 61
  • Мнения: 948
П.С.: като гледам видеото на Изи в ютуб и в рилейтед видеос ми се появяват Джениния Ноли, Иван Пумпалов и на Мишолина дечицата  Shocked е не е ли това съвпадеЖ ???!!!!

Не мисля, че е съвпадеж; аз съм "абонирана" за каквото Джена и Пумпал пуснат, видеото на Изи съм го гледала; според мен (лаик, който от програмиране нищо не разбира  Mr. Green) ютюб следи кой какво гледа, и все пак сме в един "кръг" всичките. Малко като Facebook, където засича общи приятели.

Мерси за коментарите; платиха, гадините, още можеше, ама здраве да е. И понеже все пак съм в майчинство, реално не съм уволнена още половин година, та и не ми обърква визи и други неща. И тук не се плащат данъци на "severance payments," което аз не знаех  Sunglasses

Сега си мисля къде да отидем за лятото; Мариана ще е във ваканция целия юли и август, ще е чудесно да съм си вкъщи с тях още малко време. Иначе сме в БГ през август за две сватби  Simple Smile

# 62
  • Мнения: 1 783
MVK и Зора, моля да се оправяте. Това с чупенето много кофти, дано да не е лошо счупването и застраховката да поеме повечето разходи. Ама сигурно ще имаш известно време с гипс и патерици ходене  Confused

Мишолина, честито. Ако не беше поискала, щяха ли да те съкратят? Любопитно ми е просто, щото не си все пак третата секретарка на втория ВП. Хем трудно, хем не... Дано визовите ви проблеми да не са сложни и честито ти майчино лято Simple Smile

Пингвин, не издържа във Варна, а? Wink Като посещаваш обади се, че аз до Индия ходя, ама до София не  Mr. Green, много е далече.

# 63
  • Чикаго / София
  • Мнения: 3 636
MVK , много неприятно! Дано бързо зараства и да не боли!

# 64
  • Мнения: 2 381
Искам да си купя женска риза, с български национални мотиви, шевици, декорации. Откъде?  Виждали ли сте, когато сте били в България нещо подобно, което да е специфично, оригинално и все пак да става за носене...
Не ми се купува от бизнес ориентираните баби около Александър Невски...

Зора и аз исках да си взема такава. Оказа се, че е много трудно да вземеш малък размер. Всички, които разгледах бяха квадратни и бая широки. За цената да не говорим- 80 лева беше копринена с къс ръкав. Та останах без риза. Сега съм наумила да питам позната на майка ми, която шие носии. Баба ми подарила нейната барабар с носията на някакво дете от танцов състав  Tired
 Иначе мъжки и детски ризи има. Детските са много красиви.

# 65
  • Мнения: 948
MVK, забравих да кажа - бързо да заздравява! Лош късмет, добре че имаш застраховка, ще си починеш малко...то не че няма да търчиш на един крак покрай Пухчо Rolling Eyes Бързо да минава!

Биз, щяха да си ме уволнят, мисля аз; но пък аз не исках да се връщам...и не исках да ми се наложи аз да напускам (така или иначе исках нова работа), за да не си загубя акциите (които губиш, ако отидеш при конкурентна фирма). Риск си е; дано ми излязат сметките. С визите не е проблем; сега нали сме европейци  Sunglasses

Бубс, още трябва да разкажеш за Париж, според мен. С теб нали ще се видим в Бостън? Пристигам на 29-ти май вечерта  Simple Smile Което ме подсеща, да отида да си направя час за любимия ми бостънски фризьор  Mr. Green

# 66
  • Мнения: 2 185
 Боже MVK бързо да се възстановяваш, милата  Hug
Зора и ти дано оздравяваш бързо. Не се сещам къде има такива ризки, но ще питам майка ми тя сигурно ще знае.
Някой може ли да ме упъти къде мога да си намеря разклонител, който да конвертира от европейско към американско електричество и обратно Thinking . Търсихме в Уолмарт и в Хоум дипо, но няма  newsm78
Мишолина, честито, на мен ми звучи като добра развръзка и дано да си намериш по-хубава работа на есен  Peace
3 дена точа зъби да ходя на плаж и все бури и торнадо тук, днес най-накрая има слънце и от 7 АМ съм нахлузила банския  Laughing и чакам да напече малко. Сега поглеждам към басейна-пълен с боклуци  Crossing Arms май и днес ще ми се размине  Sad

# 67
  • Мнения: 8 163
MVK, що така бе? Кой крак счупи? Ако е десният, направо не ща да те мисля как ще се придвижваш, че и колата няма да можеш да си караш... Дано скоро спре да те боли и бързо да зарастне!

Зора, бродирани ризи има в подлезите на НДК и ЦУМ (по към Президентството). Ама е права Ники, скъпички са.

# 68
  • Мнения: 1 783
Мишолина, ние да не се засечем в Бостън? Ти май беше казала, до кога ще си там, ама аз забравих... Embarassed

# 69
  • Мнения: 994


Някой може ли да ме упъти къде мога да си намеря разклонител, който да конвертира от европейско към американско електричество и обратно Thinking . Търсихме в Уолмарт и в Хоум дипо, но няма  newsm78
Мисля че нашият такъв е от Target.

Много кофти за счупения крак. Дано да попаднеш на добър ортопед. Желая ти успешно възстановяване.

# 70
  • Мнения: 1 783
клеърет - всеки тек магазин би трябвало да има - бест бай, съркът сити и пр. в краен случай - онлайн.

# 71
  • Мнения: 2 185
КТВ благодаря ти   bouquet . Ти в кой щат си, не те намерих в списъка, а нещо ми се върти, че беше споменала за Тексас, да не се окажем комшийки по щат  Wink ?
Биз и на теб благодарско, ще погледна и там   bouquet

# 72
  • Мнения: 3 367
Clairette -radio shack със сигурност,купували сме от там не веднъж..

# 73
  • Мнения: 393

Някой може ли да ме упъти къде мога да си намеря разклонител, който да конвертира от европейско към американско електричество и обратно Thinking . Търсихме в Уолмарт и в Хоум дипо, но няма  newsm78

В хоум дипо ИМАТ, да не се правят на умрели лисици #2gunfire. И двата съм ги купувала от там. Проблемът е, че не разбират за какво става дума. Джаждата се нарича l convertor  за 120/220V. Обикновенно са комбинирани за Европа (за Великобритания също), Австралия,  Азия и Америка. Струват около 10-ина долара. Изглеждат така: http://www.walkabouttravelgear.com/electg.htm?gclid=CJSYheyMl5MCFQqPggodq0VZ2g

# 74
  • Мнения: 1 173
MVK дано не е лошо счупването и бързо да се оправяш.
 Аз да почерпя официално"виртуално" , за прохождането на мъника . Малкия избра да става художник, ех има гени детето , какво да се прави Mr. Green
 Clairette Sears, Radio Shack. И тук като ни е заваляло , вече 3ти ден , нон стоп Sad
Пингвин да не е време за зъби вече? Ех , ще мине  bouquet
Пумпал прозвуча ми като една моя приятелка" ех да можех да си поддържам млякото , само ей така за хубави гърди"(тя милата наистина няма бюст). Иначе така, след кърмене , няма начин да не се отпусне , уви. Да са здрави децата , нас пак ще си ни харесват Wink Кой го каза че забравих... newsm78

Общи условия

Активация на акаунт