На кои футболни отбори сте привърженици?

  • 5 379
  • 90
  •   1
Отговори
# 15
  • UK/София
  • Мнения: 7 681


 Докато беше жив Грашнов, бях фенка на Левски.След това отбора западна много.

 Сега ми е кеф да гледам Челси.А Шевченко го обожавам(а те спряха да го пускат в игра Confused).

# 16
  • Мнения: 3 459
На нито един!

# 17
  • UK
  • Мнения: 3 959
Аз на Милан и Арсенал, приятеля ми на Милан и Барселона, ако трябва да избирам в БГ съм за Левски, но много условно. Не харесвам ЦСКА. Но баща ми е фен на моя най омразен Луузърпул, та с него си водим споровете.

# 18
  • Бургас
  • Мнения: 891
ЦСКА оле..оле,оле,оле! newsm18 newsm18 newsm18
Това е семейна традиция.


 Peace

# 19
# 20
  • Мнения: 5 940
На никакви. Всички мачове са ми като усещане, че все едно съм ги гледала вече.

# 21
  • Мнения: 1 447
До скоро не бях фен на никого,но мъжът ми ме запали и сега съм за Беройци все пак съм от този град.

# 22
  • Мнения: 5 539
Аз съм противник на всички футболни отбори, на всички тимове от Формула1, а отпреди няколко дни - и на всички състезатели по снукър Twisted Evil

# 23
  • Мнения: 631
Аз съм от ЛЕВСКИ от как се помня и съм луд спортен фен. Когато дават футболен мач, F1 и волейбол - да не ми се мярка никой пред очите #2gunfire #2gunfire #2gunfire
От чуждите отбори съм Манчестър Юнайтед и Челси..
Мъж ми пък е обратното - той не се интересува от футбол, а работи в Левски - даже когато започна там си взе календар за да научи по - бързо имената на футболистите  ooooh! срааааам.

# 24
  • Мнения: 2 448
В къщи не се гледа футбол. Няма запалянковци.

# 25
  • Мнения: 274
Мъж ми пък е обратното - той не се интересува от футбол, а работи в Левски - даже когато започна там си взе календар за да научи по - бързо имената на футболистите  ooooh! срааааам.

Спокойно, там почти никой не разбира от футбол, така че мъж ти не е единствен Simple Smile

На всички левскари - честит ви нов тренер! Овчата глава, както го наричат. Въпреки, че на мен ми прилича на овчикон Simple Smile

# 26
  • Мнения: 131
"Левски" , "Челси" и "Реал Мадрид".

# 27
  • Germany
  • Мнения: 2 010
В къщи сме фенове на английският футбол. Аз съм от Ливърпул, а мъжът ми от Ман Юнайтед. Бг футболът не ми харесва, имам чувството, че всичко е на забавен кадър.

# 28
  • Мнения: 4 292
ЦСКА и Ювентус!

# 29
  • Мнения: 2 516
На мен ми дай футбол и волейбол да гледам...В нас съм единствената, която се интересува въобще от някакъв вид спорт.Ни баща ми, ни брат ми са футболни фенове, за майка ми да не говорим  Laughing По принцип съм си заклета фенка на ЦСКА.От чуждите отбори симпатизирам на Тотнъм(заради Бербатов естествено) и на Челси Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт