На кои футболни отбори сте привърженици?

  • 5 386
  • 90
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 005
Ние с мъжа ми сме фенове на "смъртните врагове" в Българския футбол. Той на Левски, аз на ЦСКА. Фактически не се интересувам толкова много от футбол, но ей така на шега се заяждам с него. Той също е от културните футболни привърженици и дори има много приятели ЦСКА-ри. Когато ЦСКА бият, радостта ми е двойна, щото после Левскарчето си "отмъщава" на мен с "бухалката"  newsm81.

Има ли други такива като нас фенове на стари противници, например на Локо и Ботев Пд, Спартак Вн и Черно море, Милан и Интер, Арсенал и Челси и др.

Последна редакция: ср, 07 май 2008, 06:28 от ivalina73

# 1
  • Мнения: 274
Малииии, по време на олимпийското участие на подуянци в ШЛ, твоят човек те  е разпорил....

ПП. Кръвният враг на Арсенал е Тотнъм, а не Челси.

# 2
  • Мнения: 2 005
Малииии, по време на олимпийското участие на подуянци в ШЛ, твоят човек те  е разпорил....
Оказах се яка - издържах.  newsm44 То, искам да допълня, че пък Левски като бият е направо неудържим... luvbed

# 3
  • Мнения: 274
То, искам да допълня, че пък Левски като бият е направо неудържим... luvbed

Ай ай ай...В следващите няколко години ти се очертава абсолютна суша...

# 4
  • Sofia
  • Мнения: 3 039
Два уточняващи въпроса преди началото на купона.
1."фетболни привърженици", нали е само грешка на клавиатурника или темата има съвсем друг отенък?
2. За хвалба ли е пусната темата или... или да?

За продължителността на живота на темата не се приемат залози.

# 5
  • Мнения: 274
Хахаха, Тат! Simple Smile Не се ебавай с нас в навечерието на вечното дерби, а кажи при какъв резултат на 10.05 ще ти пуснат Simple Smile

# 6
  • Мнения: 3 034
аз съм от Левски, мъжът ми - от ЦСКА, аз от Ман Юнайтед, той - от Арсенал  Crazy сега предстои купон по случай финала на Шампионската лига, още не може да преживее, че сме на финаааал  Party   Mr. Green

# 7
  • Асеновград
  • Мнения: 1 552
Аз съм от Ботев а мъжо е луд фен на ЦСКА.

# 8
  • Мнения: 90
САМО ЛЕВСКИ,а мъжа ми от цска,даже довечера иска да ме мъкне на концерт по случай 60г.цска Crossing Armsно аз няма да отида

# 9
  • Мнения: 730
Аз съм от Ботев а мъжо е луд фен на ЦСКА.


При нас е обратно  Joy.

# 10
  • Мнения: 351
ЦСКА оле..оле,оле,оле! newsm18 newsm18 newsm18
Това е семейна традиция.

# 11
  • Варна/UK
  • Мнения: 1 008
От малка съм си Левскарка Peace Цялото ми семейство са техни фенове от много години. Но за съжаление, днес няма футбол, няма феър плей... за мен всичко вече е бизнес и пари. Онзи ден гледах и филмът за Гунди. Тогава за играли за играта, за отборът, били са мъжкари!

# 12
  • Sofia
  • Мнения: 179
WEST HAM UNITED!

# 13
  • Мнения: 3 827
От малка съм си Левскарка Peace Цялото ми семейство са техни фенове от много години. Но за съжаление, днес няма футбол, няма феър плей... за мен всичко вече е бизнес и пари. Онзи ден гледах и филмът за Гунди. Тогава за играли за играта, за отборът, били са мъжкари!
а , 'сал , като е умрял Гунди и футболът е умрял , няма начин просто да не е така ....футболът се върти около вас  ...

# 14
  • Мнения: 3 770
САМО ЛЕВСКИ,а мъжа ми от цска,даже довечера иска да ме мъкне на концерт по случай 60г.цска Crossing Armsно аз няма да отида

Аз не съм за никой ,но покрай мъжа - ЦСКА! И той довечера е на купона - дай да ги запознаем!  Laughing Той няколко години беше и в УС на отбора.

# 15
  • UK/София
  • Мнения: 7 681


 Докато беше жив Грашнов, бях фенка на Левски.След това отбора западна много.

 Сега ми е кеф да гледам Челси.А Шевченко го обожавам(а те спряха да го пускат в игра Confused).

# 16
  • Мнения: 3 459
На нито един!

# 17
  • UK
  • Мнения: 3 959
Аз на Милан и Арсенал, приятеля ми на Милан и Барселона, ако трябва да избирам в БГ съм за Левски, но много условно. Не харесвам ЦСКА. Но баща ми е фен на моя най омразен Луузърпул, та с него си водим споровете.

# 18
  • Бургас
  • Мнения: 891
ЦСКА оле..оле,оле,оле! newsm18 newsm18 newsm18
Това е семейна традиция.


 Peace

# 19
# 20
  • Мнения: 5 940
На никакви. Всички мачове са ми като усещане, че все едно съм ги гледала вече.

# 21
  • Мнения: 1 447
До скоро не бях фен на никого,но мъжът ми ме запали и сега съм за Беройци все пак съм от този град.

# 22
  • Мнения: 5 539
Аз съм противник на всички футболни отбори, на всички тимове от Формула1, а отпреди няколко дни - и на всички състезатели по снукър Twisted Evil

# 23
  • Мнения: 631
Аз съм от ЛЕВСКИ от как се помня и съм луд спортен фен. Когато дават футболен мач, F1 и волейбол - да не ми се мярка никой пред очите #2gunfire #2gunfire #2gunfire
От чуждите отбори съм Манчестър Юнайтед и Челси..
Мъж ми пък е обратното - той не се интересува от футбол, а работи в Левски - даже когато започна там си взе календар за да научи по - бързо имената на футболистите  ooooh! срааааам.

# 24
  • Мнения: 2 448
В къщи не се гледа футбол. Няма запалянковци.

# 25
  • Мнения: 274
Мъж ми пък е обратното - той не се интересува от футбол, а работи в Левски - даже когато започна там си взе календар за да научи по - бързо имената на футболистите  ooooh! срааааам.

Спокойно, там почти никой не разбира от футбол, така че мъж ти не е единствен Simple Smile

На всички левскари - честит ви нов тренер! Овчата глава, както го наричат. Въпреки, че на мен ми прилича на овчикон Simple Smile

# 26
  • Мнения: 131
"Левски" , "Челси" и "Реал Мадрид".

# 27
  • Germany
  • Мнения: 2 015
В къщи сме фенове на английският футбол. Аз съм от Ливърпул, а мъжът ми от Ман Юнайтед. Бг футболът не ми харесва, имам чувството, че всичко е на забавен кадър.

# 28
  • Мнения: 4 296
ЦСКА и Ювентус!

# 29
  • Мнения: 2 516
На мен ми дай футбол и волейбол да гледам...В нас съм единствената, която се интересува въобще от някакъв вид спорт.Ни баща ми, ни брат ми са футболни фенове, за майка ми да не говорим  Laughing По принцип съм си заклета фенка на ЦСКА.От чуждите отбори симпатизирам на Тотнъм(заради Бербатов естествено) и на Челси Simple Smile

# 30
  • София
  • Мнения: 3 757
САМО ЛЕВСКИ!!!

# 31
  • Мнения: 3 827
честит нов треньор , Овчия му викат !

# 32
  • Plovdiv
  • Мнения: 2 154
Сърцето ми е жълто-черно...Ботев Пд. Няма друг отбор за мен...от малка съм футболна фенка( колко гордо звучи само  Laughing ) . Сега на Острова съм изправена до стената да симпатизирам на някой техен отбор и разбира се това е Челси.

# 33
  • Мнения: 3 622
Само Черно море  newsm18

# 34
  • Мнения: X
Сърца червени, сърца милиони, на шампиони.......само ЦСКА!!! Hug

Абе няма мое, няма твое, всичко е Берое!  Crossing Arms

# 35
  • Мнения: 1 455
Моите отбори са ЦСКА,Арсенал и Милан Hug,мъжа ми Берое и Ман.Юнайтед.

# 36
  • Мнения: 1 226
Литекс

# 37
  • Мнения: 413
САМО ЛЕВСКИ!!!

# 38
  • Мнения: 14
Ц С К А !!! txtloves Two Hearts newsm18 newsm18 Мъжът ми е от "Левски"

# 39
  • Мнения: 500
Ми като футболна щерка и аз обичам много футбола,а тъй като баща ми е бил за малко в ЦСКА е ясно и за кой отбор съм... WinkНо пък родата на мъжо са Левскари до един-даже и баба му,ма тя пък кво ли разбира от футбол? Mr. Green

# 40
  • Sofia
  • Мнения: 1 437
Локо СФ  Peace

# 41
# 42
  • Мнения: 2 550
ЦСКА и Челси

П.С. Макар и фен на ЦСКА, няма как да не призаня, че са много слаби.
Единствената причина да станат шампиони е, че останалите са по-слаби и от тях.
Изобщо, висшата лига в Бг е истинска пародия.

# 43
  • Мнения: 7 122
Маро, как да не те уважава човек. ГоУем пич си. Hug

Син мозък съм.
Обаче от 93-та насам няма такива недоразумения по света с футболни екипи.  По-лошото е, че в цялата българска "професионална" лига е така.
Добре, че вече можем да гледаме как играят в другите страни. 

Честита шампионска титла на чорбата.   bouquet

# 44
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 898

Честита ни титла!

# 45
  • Мнения: 3 405
ЦСКА И Тотнъм. Тия, последните, вече живеят у нас в събота следобед  Mr. Green

# 46
  • Мнения: 620
 ОТ "Велбъжд" ,но симпатизирам и на "Розова долина" Mr. Green

Левскарка съм от малка,но не до припадък...ей така за спорта Whistling

# 47
  • Мнения: 7 122
**** И Тотнъм. Тия, последните, вече живеят у нас в събота следобед  Mr. Green
Не ми казвай, че живеем заедно.  Laughing

# 48
  • София
  • Мнения: 12 554
**** И Тотнъм. Тия, последните, вече живеят у нас в събота следобед  Mr. Green
Не ми казвай, че живеем заедно.  Laughing

Явно доста хора сме в едно жилище, как не сме се забелязали  Mr. Green

# 49
  • Мнения: 649
Лелелел тия от Цска умрели от глад, дали ще имат сили да играят не знам!  Joy  Joy  Joy  Joy

# 50
  • София
  • Мнения: 1 103
 И двамата сме от ЛЕВСКИ, а в международен мащаб той е от ЮВЕНТУС, а аз от БАРСЕЛОНА.
И дано бием довечера!

# 51
  • София
  • Мнения: 978
Аз съм си Левскарка, мъжа ми е от ЦСКА. Но много по-драматично е Мърсисайтското дерби. Аз съм от Евевртън, а той от Ливърпул

# 52
  • Мнения: 3 405
Привет, съквартирантки мои  Grinning

# 53
  • София
  • Мнения: 3 099
ЦСКА. Който разбира, тук се спира

# 54
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 898
От международните отбори любя, тач и милея "Манчестър Юнайтед"

# 55
Много важно те и без това повечето не знаят какво е ЦСКА пие ли се, яде ли се!!!

# 56
  • Мнения: 3 827
те и Левски не знаят  кой е

# 57
те и Левски не знаят  кой е

Това което казваш е много лошо, никой ли не е учил история и не знае кой е ЛЕВСКИ!

# 58
  • Мнения: 3 405
Не се карайте!
Само ЦСКА!

# 59
  • Мнения: 3 770



31 - ва Шампионска титла !

# 60
  • Мнения: 606
  Мразя футбол.

# 61
  • Мнения: 251
Не обичам футбол,  особено български dontknow

# 62
# 63
# 64
  • Мнения: 21
MTK , Торпедо Москва и Тулуза

# 65
  • Мнения: 920
ЦСКА оле..оле,оле,оле! newsm18 newsm18 newsm18
Това е семейна традиция.


 Peace
И аз така Peace

# 66
  • София
  • Мнения: 39 817
Тати ви предупреди, но въпреки всичко темата стремглаво лети към кофата Simple Smile
Аз съм фен на Левски.

# 67
  • Мнения: 674
ЦСКА И ЧЕРНО МОРЕ

# 68
  • Мнения: 7 122
Не съм Цоцата, но си позволявам да й кажа на каренина, че за простотията цвят няма.
Повече от идиотско поведение е било. Същото се отнася и за знайните и незнайни орди тъпоъгълници, за които най-щастливата и радостна дата в историята е 30 юни 1971 г.
За раздаването на полови органи от жени по форумите в посока към противников отбор няма да споменавам нищо.

# 69
  • Мнения: 3 268
Аз съм привърженичка на Бербатов.В който отбор играе той,от него държа. Wink

# 70
  • Мнения: 1 763
Мъжът ми е заклет левскар. Купи на детето лигавник на Левски, защото само такива работи имало за бебета. Сега му търси гърне на ЦСКА. Аз съм за Етър-Велико Търново.

# 71
# 72
  • Мнения: 5 393


Ман. Юнайтед също ме кефят.

От българските- ЦСКА, но не съм от запалените фенове.

# 73
  • София
  • Мнения: 39 817
Дияна също има екип на Левски. И само иска химна да слуша Simple Smile

# 74
  • Мнения: 4
БАРСЕЛОНА  Hug

# 75
  • Мнения: 1
Peace Най-любимия ми отбор евър  Simple Smile

# 76
  • Мнения: 270
Аз и съпругът ми сме привърженици на Левски.

# 77
  • Мнения: 274
И двамата сме от Ботев,даже на стадион Ботев се запознахме, той играе там, но където и да играе ще съм си от Ботев. Иначе Литекс са най-големите  Peace

# 78
  • Мнения: 3 241
Мда, и при нас са драми!
Той е от ЦСКА, аз от ЛЕВСКИ (Нашите не могат още да преглътнат как имат зет чорбар Wink).

Добре, че поне сме на една вълна в Англия. Фенове сме на Юнайтед! Миналата година 2 пъти бяхме на Олд Трафорд.

Футболът си е непрекъснато около нас - дори така се запознахме, 2004 в Лисабон на Европейското Simple Smile

# 79
  • Мнения: 533
О,бях от Левски -омъжих се за юноша на ЦСКА и няма как  Rolling Eyes пребоядисах се,само дето кумът ни е футболист на Левски Hug

# 80
И двамата сме от ЦСКА!
Проблема е друг
Рома-Лацио,Ман.Юнайтед-Ливърпул....
Колкото мразя Рома и Ман.Юнайтед толкова той Лацио и Ливърпул...
най-гадното е,че са трябва да викам за Манчестър,щото играят с ония свини  Челси... бля

# 81
  • София
  • Мнения: 5 738
Ц С К А!

# 82
  • Мнения: 3 641
Реал Мадрид и ЦСКА

# 83
  • Мнения: 1 322
Аз съм от Левски.

# 84
  • Мнения: 33
ЦСКА !!!!
И италианския национален отбор .... Heart Eyes

# 85
  • Мнения: 6
Аз съм фенка на Левски, Ливърпул, Манчестър Юнайтед, Челси, и на испанските отбори. Laughing
От футболистите най-харесвам Бербатов.

# 86
  • Мнения: 2 133
От "Черно море".Иначе-"Тотнъм". Rolling Eyes

# 87
  • Мнения: 6
Ето снимки на Португалия на европейското:
http://vankata.log.bg/article.php?article_id=8568

# 88
  • софия
  • Мнения: 756
ЦСКА!
Черно море

# 89
# 90
  • Стара Загора
  • Мнения: 121




Общи условия

Активация на акаунт