колко често бабите виждат бебчетата ви?

  • 3 174
  • 98
  •   1
Отговори
# 15
  • Испания и Стара Загора
  • Мнения: 1 036
И двете баби са го виждали по 2 пъти.  Sad

# 16
  • Мнения: 31
аз нямам майка имам свекърва но тя е далече ако питате мен бих дала всичко свекърва ми да е при мен за да ми помага но живота ни е устроен така поне за сега защото мислим да си ходим и ние на село писна ни от този град Wink

# 17
  • Мнения: 4 292
Виждат го винаги, когато поискат. Не съм им правила разписание.

# 18
  • Мнения: 492
Моята майка я вижда 1-2 пъти седмично в почивните дни. През седмицата - ако ми се наложи да ходя някъде без нея. На мъжа ми майка му я вижда 4-5 пъти годишно. Peace

# 19
  • Мнения: 2 478
И мен тази еуфория с бебето много ме дразнеше.
Все едно в нас е хан и може да идват когато искат.Майка ми не е правила така,защото ме познава,но другата баба все се мъкнеше.
Не можела да издържа без да вижда бебето.
Но ние живеем самостоятелно и аз съм свикнала на това да не ми се мота никой изкъщи и тези чести гостувания започнаха да ме дразнят.
И така трябваше да я отрежа.
Сега майка ми вижда детето не повече от 1 път през седмицата.А събота вечерта и го оставям до неделя вечер.
Свекърва ми също го вижда веднъж седмично,ако и го пратя на гости.Но вечер си го взимам.Тя не иска да помага в отглеждането,а само да играе с него.И затова веднъж в седмицата е добре.
Но тези правила аз съм ги изградила,защото ако питам бабите,все трябва в нас да стоят.А това е досадно.

# 20
  • Мнения: 1 555
Мойте деца сама си ги гледам - бабите им досега са ги виждали на празници + 4 или 5 пъти от тяхното им раждане !!! Повярвайте ми определено много се бъркат в отглеждането им и затова Моляяя, на страна, колкото се може по-далече / независимо, че живеем на 10 мин път /  Stop

# 21
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 325
И нашите виждат малката много често, ако могат - биха я виждали всеки ден.
Тя им е най-голяма радост. И тя много им се радва.
Най-важният момент е да има разбирателство между двете страни и да не стават нещата съвсем насила

# 22
  • София
  • Мнения: 17 592
Нямаме график, винаги, когато пожелаят, могат да го виждат. В началото това ставаше по-често, сега поразредиха. За тях внучето е голяма радост, така че не намирам нищо лошо в това, да го виждат често, стига да не пречат и на бебето, и на теб, разбира се  Peace

Съгласна...

# 23
  • Мнения: 502
свекито идва веднъж седмично, а майка ми по-често. и двете живеят извън града ни, на 40-ина минути, но честно казано предпочитам майка ми да идва, тъй като и ми помага, и си играе с малката. а свекърва ми само си играе с нея. 
в началото- през първия месец от раждането на детето много се изнервях и не исках майка му да идва защото само стоеше над главата на бебето, а то си спеше. а моята майка се разсипа да чисти, готви и глади защото аз нямах сили.

# 24
  • Мнения: 959
До преди раждането на синът ми, не съм и предполагала, че може така да се дразня от визитите на близките ни.

Ами положението беше кошмарно. Идва се на гости по всяка време, без оглед на това бебето спи ли, не спи ли. Звъни се по телефона по 3 -4 пъти, като всеки път, се настоява за подробен отчет, сякаш аз, съм детегледачката, която е длъжна да дава обяснения, дали бебето яло, спало, а....о. ooooh!

Постепенно показах, че този начин на живот никак не ми е по вкуса и, сега всичко е в нормите.  Simple Smile

Виждат децата, веднъж седмично. За мен това е напълно достатъчно. Синът ми е вече голям и го изпращам от време на време и с преспиване при бабите, така могат да му се радват, а и той на тях, без аз, да се изнервям от нечие присъствие. Сигурно е егоистично от моя страна, но всеки си гледа спокойствието. Wink

# 25
  • Мнения: 2 090
Всяка седмица през почивните дни Peace.Майка ми понякога и през делничните(няма търпение до събота и неделя Mr. Green)

# 26
  • Мнения: 1 674
Винаги когато пожелаят са добре дошли да видят децата,а после всеки у тях си.

# 27
  • Бургас
  • Мнения: 10 348
Синът ми го изпращам от време на време и с преспиване при бабите, така могат да му се радват, а и той на тях, без аз, да се изнервям от нечие присъствие. Сигурно е егоистично от моя страна, но всеки си гледа спокойствието. Wink

Peace Peace Peace Точно така или съчетавам идването на бабите да го видят с наше самостоятелно излизане с мъжо.Така хем те си гледат внучето няколко часа, хем ние сме излезли за малко и всички са доволни  Grinning

# 28
за мой късмет майка ми живее на 5мин. от нас.което разбира се ми е от голяма полза.родих секцио така че в началото беше при нас всеки ден.сега идва когато трябва да гледа малката.

Последна редакция: ср, 07 май 2008, 18:38 от AXIEVA

# 29
  • в илюзия
  • Мнения: 1 306
Майка ми я вижда всеки ден , свеки 2-3 пъти в месеца

Общи условия

Активация на акаунт