Юхууууу, види му се края... на 4-ти клас накрая!!!

  • 16 249
  • 305
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 567
Лени, мерси за подробното описание. И тук и на лични  Wink Снимките са чудесни и си личи, че мястото наистина си заслужава името - Рай. Гледам, че сте си изкарали страхотно. И аз искам таммммммм  Crossing Arms Това ще е следващото ни място за почивка. Благодаря ти, че го сподели с нас  Hug
По нашето Черноморие вече избягваме да ходим. Ако не са приятелите ни от Бургас няма и да стъпя там. Мръсотията и строителството ни накараха да предпочетем от няколко години еко туризма  Simple Smile Толкова красиво и спокойно е на място примерно като Емен. Затова тази година пак отпрашваме към нашите си планински красоти - Говедарци и Рилските езера. Малее, как чакам да стягам вече куфарите и да поемаме.

Снежи, това с магнитите е много диво. И тук продават разни подобни неща и моята ме врънка да и купя. Тя е голям фен по принцип на магнита  Simple Smile

Шани, мерси за инфото за уроците. И ние вече свършихме по БЕЛ, математика и ЧП. По тях сега правим само тестовете.
По ЧО имаме още три урока, но мисля, че ще се справим.
Наистина 7:30 е много ранен час. На нас не са ни казали още кога трябва да сме на линия. Госпожата няма и да се обади да каже, ами трябва аз да и звънна да разбера.

# 16
  • Мнения: 7 263
Лети, много обичам пустото море иначе и за нас вече избора много се стесни в България, защото комплекси от сорта на Слънчев бряг са ми меко казано противни. Пренаселено, мръсно, и доста скъпо на всичко отгоре.
Иначе ние също се ориентирахме за кратки почивки из красиви градчета и местности в страната, но май за морето все повече ще се ориентираме в чужбинско.
Шани сподели откъде си купила черната тениска с череп  Praynig Praynig Praynig защото ми е крайно необходима Hug

# 17
  • София
  • Мнения: 676
Здравейте и от мен!
И аз гледах оферта за този хотел, но пакетът беше за двама възрастни с две деца. Като питах за третото как стои въпроса, само ми отговориха, че цените ставали съвсем различни. На мейла ми с молба за оферта, не получих отговор и се отказах от Гърция за тези празници...
В крайна сметка бяхме на няколко места, най-дълго в Маджаре, едно малко селце до Говедарци, табелите им са на около 100 м. една от друга... Голяма красота е по тези места и е доста запазено все още!!! Починахме си горе долу, макар че правихме и тестове, госпожата им беше направила график за ваканцията и моята щерка много съвестно си го спазваше!
Ние все още не знаем какво ще правим за последния учебен ден...

# 18
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Шани сподели откъде си купила черната тениска с череп  Praynig Praynig Praynig защото ми е крайно необходима Hug

От Пътеките... от новите, но убий ме, не знам как да те ориентирам по-подробно. Продавачката е много мила и въздебела (сори) жена. Ако вървиш от спирката, към Мл.1А се пада в ляво магазинчето. Но на 1-вия или на 2-рия ръкав беше  newsm78
Инак е много яка тениската. На който я показах, всеки я одобри. Сега остава да му стане на детето, което от реване нон-стоп като бебе, разви огромен гръден кош.

cvyrche и вие добре сте си изкарали.

Ние се спукахме от бачкане... баща ми ни помоли да му помагаме, нямаше как...

# 19
  • Мнения: 2 567
За черни тениски с черепи и разни по метълски мотиви може да видите и в магазините от веригата "На тъмно". Как го казвам само - верига  hahaha Все едно е супер известна марка с много магазини. Но тук в Търново имаме подобен магазин и аз съм си купувала неща въпреки, че не е напълно мой стил  Simple Smile Знам, че има и в София такъв магазин/ни.

Изнамерих и он-лайн магазина им
http://www.natamno.com/e-shop/11/13.html

# 20
  • Мнения: 7 263
Еййй благодаря ви девойки   bouquet

# 21
  • Мнения: 1 655
Шани ще ходим в Египет- Хургада, в курорт Макади Бей. В Хургада сме 6 нощувки и в Кайро 1 нощ. Избрах последния чартър, който е на 24 май. След тази дата няма полети, чак на есен. Марти много се вълнува, до сега не се е качвал на самолет, а и освен в Кушадасъ на други места в чужбина не съм го вземала с нас. Дано всичко е наред и като се върнем ще споделя, ако се интересувате.

# 22
  • Мнения: 2 567
dolores, аз определено се интересувам  Wink Египет е едно от местата, които искам от много малка до посетя, но за съжаление до сега не съм имала възможност. Ако бях учила археология, както си ми беше мечтата, специалността ми щеше да е египтология  Simple Smile
Пожелавам ви незабравимо изкарване  Peace

# 23
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Египет е едно от местата, които искам от много малка до посетя,

и аз и аз и аз.
Но с търпение всичко се постига.
И от мен весело пътешестване. Hug

# 24
  • София
  • Мнения: 11 713
Пак чета набързо,ама вече не ми остава време.....
Лени-и-и що не каза,че сте в Сани?Били сме по-наблизо отколкото в София. Wink
Отидохме да разгледаме комплекса,но бяхме с наши приятели с малко детенце колкото Мели и то реши,че ще скача във водата та набързо си тръгнахме.
Аз също съм много доволна от почивката ни в Гърция.Бяхме в Симантро бийч на около 5 км. от там където е била Лени.Затворен комплекс с всичко необходимо на брега на морето.Децата тичаха и играха на воля.Наши приятели бяха резервирали вече и ние избрахме тяхната опция all inclusive.И не съжалявам,защото бяхме с малки деца и всичко си беше осигурено.
Резервацията я направихме по Интернет доста отдавна.Хотела се пукаше по шевовете...а на паргинга имаше поне 80 български коли.Отвсякъде се чуваше българска реч,да не ни домъчнее за БГ случайно.
Кухнята е вкусна,основните ястия нещо не ме впечатлиха,но пък салатите и ордьоврите им м-м-м...иамше и едни баклавички...Резултатът е + в килцата.
Ние също сме се замислили за септември за там...но ще видим какво ще измислим,че и цените тогава са доста по-различни от сега.Иначе спор няма нашето черноморие пасти да яде.Няма чалга,няма семки,няма сергии,чисто...да продължавам ли?
Далеч сме от тях!Винаги съм искала да живея в БГ,но сега на стари години се опасявам да не започна да съжалявам за пропуснатите възможности...

А темата май беше за 4-то класниците...да минават и заминават пустите му изпити.Мен най-много ме вълнува изпита по немски.

# 25
  • Here, There and Everywhere
  • Мнения: 373
тъкмо питах по- подробно за Гърция - ние мислим да ходим през юни и Ме4тателка ми прочела мислите  Grinning
Лени, Ме4тателка, дайте инфо от къде направихте резервациите, че на директните сайтове на хотелите за юни всичко е заето...
Новото при нас е, че дойдоха резултатите от теста по математика - дъщеря ми ще е най- напреднало ниво. Много се зарадвахме, но ще е по- натоварена, та дано се справи.
Тук също се правят подаръци на учителите за края на годината, но са индивидуални-  който иска и каквото иска. Понякога не са съвсем символични, според това, което съм чувала

# 26
  • Мнения: 1 655
Момичета след като се интересувате с удоволствие ще споделя  когато се върнем. Peace
Сега очаквам да минат пустите матури, тестове и да оформят годишните оценки на Марти. Предполагам ще  излезе и преди да тръгнем класирането за математ. гимназия. Просто вече искам да мина всичко това и  да престана да тормозя детето да решава задачи, учи и прави тестове.
С нетърпение очакам да се отдадем на почивка както Марти , така и аз и съпруга ми.  photo  grinning039

# 27
  • Мнения: 1 142
Браво,Шани за новата тема.Хайде и аз да се запиша,че къде без мен.Чакам с нетърпение приключването на учебната година.От 6 почивни дни бях 3 на работа.Последния раздел по ЧО трябваше сам да си го учи Цветан.Много труден му се видя.Снощи се опитах да му обясня тоя преход от социализма към демокрацията.Имаше рев и смях-ужас направо.Баща му реше да се включи.Обяснява на Цецо ,че е участвал по студенски стачки 1989г,че е ходил по митинги,а нашето вундеркинтче му отговаря,че за него в тези уроци нищо не пише,което значи че баща му лъже.
Искам и аз такива почивки,но се радвам момичета че сте починали.Макар и малко и ние успяхме да отскочим до Пловдив и до вилата на моите родители.Времето бе хубаво децата се налудуваха.
За подарък на госпожата събрахме по 5лв-26 деца са в класа,обаче не знам какво ще вземат.

# 28
  • София
  • Мнения: 1 950
Здравейте , мами на четвъртокласници!

Ако позволите ще се включа и аз във вашата хубава тема.   bouquet  Досега само съм чела, но реших и аз да се запиша - и аз съм мама на четвъртокласник .  Simple Smile

Моят син вчера ми сервира, че теста им по английски език ще бъде в понеделник, при което направо изумях.  #Crazy Преди ваканцията на род.среща ни казаха ,че датата не е още известна и аз се надявах поне да бъде през следващата седмица, но уви. При тази ситуация не знам дали ще успеем да се подготвим - през ваканцията подготвяхме по другите предмети.  Thinking

Не знам дали във всички училища е така, но 5 теста в една седмица за деца 4 клас според мен си е огромно безумие / не че 4 теста е нормално/  newsm78.  А и нашите ще бъдат на училище от сутринта като за нормален учебен ден - които също ме притеснява до известна степен/само , че вместо следобяд през тази седмица ще ходят първа смяна на у-ще/

# 29
  • Мнения: 1 142
Здравей,Лиде70.
НЕ се притеснявай ,толкова ще се справи детето.Не че и на мен от време на време не ми е притеснено,но гледам че моичкия го дава спокойно и това ми е достатъчно.Пък каквото стане.Нашата госпожа каза,че няма да взима под внимание тестовете при крайното оценяване.

Общи условия

Активация на акаунт