Юхууууу, види му се края... на 4-ти клас накрая!!!

  • 16 291
  • 305
  •   1
Отговори
# 60
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
Lennyh , браво на детето, пожелавам му същия успех и на следващото състезание  bouquet
Ние следващата неделя също ще ходим на изпит в математическата, макар че щерката не иска да кандидатства още тази година.

# 61
  • София
  • Мнения: 676
Заразихте ме с това спокойствие за матурите и Софи цял ден се мотае, а аз изобщо не настоявах да сяда да учи... то и на мен не ми се занимаваше изобщо с нищо...
Lennyh, браво на момчето! Моята като че ли няма особени амбиции, но и аз мисля да се пробва. Имате ли сигурна информация за датите на изпитите в НПМГ и СМГ? Моето инфо е 07.06 е в НПМГ, а на 21.06 в СМГ.
mili.m, това е и моето училище и много ми се искаше и моите деца да учат там, но за съжаление вече живея в София... Успех на дъщеря ти!

# 62
  • Мнения: 2 567
Лени, много се радвам за това толково успешно представяне на Боби  Peace Едно голямо браво smile3501
Стискам палци това да му стигне за прием там, а ако не там и СМГ е ок  Wink Сигурна съм, че ще се представи достойно.

mili.m, стискам палци и на твоята щерка  Peace От това, което съм чела за математическите и успехи знам, че няма да има нужда обаче. Детето си е на ТИ с математиката.

# 63
  • Мнения: 7 263
mili.m ще стискаме палци и на твойта щерка сигурна съм, че ще се представи супер!
cvyrche за СМГ - датата е 21.06 - ДА! За НПМГ не съм се интересувала - за там трябва ли някакво допълнително записване за явяване на изпит, не ми беше хрумвало че и това е вариант за нас, ще го помисля, защото пък до там транспорта ще ни е проблемен newsm78
Лети  Hug Hug Hug
Благодаря ви момичета за ласкавите думи, винаги може да се иска и повече / мен ме зарадва факта, че Боби за пръв път е самокритичен и сам иска по-добър резултат/, но с оглед на това че третия тип задачи / носещи най-многото точки/ са му били непознати като тип и въпреки това  е решил три от тях съм доволна, а и процентно спрямо другите представянето му е добро!

# 64
  • Мнения: 3 743
Да се запиша и аз в новата тема Peace
И аз съм от майките, които изобщо не се притесняват за матурите, като гледам и сина ми не си дава зор Rolling Eyes Дори още не знам в колко часа утре ги викат в училище, разбрах само, че ще са сутрин и след матурата ще си имат редовни часове до обяд.
На 26 май, заминаваме на зелено училище за 5 дни в Търново, по-точно ще бъдем в комплекс Манастира, който мисля, че е до Арбанаси. Лети, надявам се, че ще се видим Hug

# 65
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
Вярно че на щерката математиката и се отдава, но нещо нея май българския си е влече. От няколко дена иска да и кажа какъв профил да избере в училище за 5 клас, а на мен ми се ще сама да си вземе решение. За сега пасувам, ще видим до кога.

За матурите и аз не се притеснявам. Илияна направи няколко теста през ваканцията и общо взето не е имала време за повече. Пък и като знае че оценката няма да повлияе върху годишната и, въобще няма стимул да се занимава допълнително.

# 66
  • София
  • Мнения: 1 950
Добро утро, момичета!   bouquet


Lennyh , браво на детето ти за представянето на изпита, ще стискам палци да го приемат!  Peace


Днес синът ми е на първия тест от поредицата - по английски език. Това му е най-слабия предмет, но реших да не се притеснявам особено, а и той е много спокоен. В края на краищата - нека да се покаже на какво ниво е преподаването по английски език при тях. Учителката им по английски нито им е казала какво точно ще представлява теста и дори на последният им час миналата седмица е отсъствала. Така че - каквото направи - това. По останалите предмети се справя сравнително добре. Така че от днес ще мина към майките , които не се притесняват.


Успех на всички дечица на всички изпити и тестове на които ще се яват!  Peace

# 67
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
 lideto70 , на нас на родителската среща ни казаха, че изпита по английски език ще е на 19.5. и ще бъде като входящо ниво за 5 клас.
Успех на сина ти  bouquet

# 68
  • София
  • Мнения: 1 950
mili.m , благодаря ти    bouquet .  Нашата учителка по английски не ни удостои с "Честта" да се появи на родителската среща  Twisted Evil , а за датата разбрахме в четвъртък миналата седмица.  newsm78 Вероятно и при нас ще е като при вас, но просто нямаше кой да ни го каже. Добре че от догодина ще му е друга учителка по английски.  Mr. Green

# 69
  • Мнения: 1 142
Здравейте,майчета.
Успех на всички деца,които от днес са започнали и на останалите до края на седмицата.

# 70
  • Мнения: 7 263
mili.m и при нас има тази елемент на раздвоение. Математиката донякъде беше моя инициатива и за щастие се оказа, че на Боби му се отдава. Но за самия него са водещи езиците и историята.
За сега аз натискам за математиката, защото поне до 7 клас е супер важно да е на ниво, все пак кандидатстването навсякъде ще е с Математика и Български.
На тази им възраст все още им е трудно да се ориентират сами, да не кажа че и и на нас ни е трудно все още да ги усетим "къде са".

# 71
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Лени, поздравления за Босън! Чудесно представяне и все по-големи успехи да постига.

Почвам поред...
Не успях да отида на род. среща в Британика, защото за щерката беше по-важно да чуе на живо американска реч па макар и от вокала на Twisted  Laughing.
Днес, като си я взех от курса, ме сюрпризираха с новите цени. Искат ми по 92Е на 4 вноски. Което при досегашни по 68Е си я доста по-скъпо.
Не съм решила все още, какво ще я правя. Иначе догодина и тя ще е SKY2.

Чакахма над 45мин. автобус, който така и не се появи. Освен всичко останало, щерката пак е с ентеровирус  Tired и класната й каза, да си я прибирам у дома.
Та дано за матурите да успее да се мобилизира, че...  ooooh!

Късмет на всички дечица. Те са умнички и ще се справят, сигурна съм.

# 72
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Хехехе, лени, 2-рото място се държи от 125-то Wink
http://www.parvamatematicheska.com/comp_math_res.html

# 73
  • Мнения: 1 142
Шани бързо оправяне на щерката.
И Цеци догодина е SKY-2 в Британика.Аз също се чудя какво да правя,но все нещо ще измислим с баща му.Решила съм да проверя цените и обучението и в други школи и тогава ще преценя.Цеци иначе ходи на Плиска и му е много удобно,но ще видим. smile3521

# 74
  • София
  • Мнения: 676
Lennyh, в момента тече записването за изпита в НПМГ, таксата е 7 лв. мисля. В СМГ според мен е по-добре, но ще се пробва и на двете места. В НПМГ пък приемат доста по-малки деца и аз мисля да пусна и малката да се пробва...
Успех на всички утре! И аз още не знам какъв е графика, кога трябва да отидат, ще учат ли, днес ще им кажат.

Общи условия

Активация на акаунт