Юхууууу, види му се края... на 4-ти клас накрая!!!

  • 16 333
  • 305
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 7 263
Хехехе, лени, 2-рото място се държи от 125-то Wink
http://www.parvamatematicheska.com/comp_math_res.html

Шанич, веднага отбелязах и аз факта. Твърдо ще се явим на изпит и в 125-то и ще решаваме според резултатите.
125-то има доста плюсове за нас - добър учител, който ще поема 5 клас с математика, близо и удобно ни е - няма да се губи време, нерви и средства за път. Не се налага да се плаща такса и ще останат "вакантни" пари за качествена езикова подготовка.

Бръзо възстановяване на Ати и дано е във форма за прословутите тестове. Peace Peace Peace
cvyrche аз си мислех, че НПМГ е само след 7 клас затова не ми е и хрумнало да проверявам.

Всъщност късмет на всички още веднъж от утре до края на седмицата в тестовете!  Hug Peace

Последна редакция: пн, 12 май 2008, 15:33 от Lennyh

# 76
  • Мнения: 2 567
Момичета, успех на сладурите  Peace И моята не се е притеснила, ама хич даже. В това отношение е цяла бащичко и още по-добре. Малко обаче сме под пара, че днеска госпожата ме сюрпризира, че утре най-вероятно Бети ще прави на един път и четирите матури и трябва да довземем и преговорим някой неща по омразния и ЧО. Мисля, че е добре подготвена, но малко се притеснявам да не би от умора да се изложи нещо, защото все пак и четирите на един път си е уморително.

Стискайте палци, ако наистина утре ще са и четирите да няма фалове  Praynig

Ия, за сега план за пътуване имаме само в края на тази седмица. Мисля, че когато ще идвате ще сме на линия и много ще се радвам да се видим  Hug

Шани, стискам палци девойката да е абсолютно здрава утре  Peace

На мен ми казаха, че матурите почват точно в 10 часа. Обаче не ни викат рано. И 15 минути по-рано било ОК.

# 77
  • Мнения: 1 143
Успех,Лети.Поне ще ги минете на веднъж всичките,пък нашите трябва 4 дни да правят.

# 78
  • Мнения: 7 263
Лети, силно стискам палци!
Вижда ми се доста тежко в един ден и 4-те теста!
Защо е нужно това?
От къде ще и бъдат дадени на Бетката въпросите за все още недържаните от другите деца матури. Нали темите ще се теглят уж в деня на теста?
Да оставим настрана че е уморително все пак.
Пиши после  Hug

# 79
  • Мнения: 2 567
Лени, госпожата го прави за да не ни разкарвала всеки ден  Simple Smile
Иначе директорът ще си уговори нещата с инспектората и ще види дали ще му дадат разрешение. А тестовете още днеска ги е взел и 4-те накуп, та това дето се теглели ден за ден е бошлав работа май   Simple Smile

Мерси за палцестискането. Непременно ще пиша утре като се приберем. Ако минем и 4-те и успея да ги погледна може и да подшушна нещичко  Wink

Другото, което нашата госпожа ми каза, че били наредени по-сериозни проверки и щяло на доста места да има наблюдаващи от инспектората. Не знам до колко това е истина. Може нарочно да ги стресират, но може министърът наистина да е разпоредил нещо такова, защото миналата година нещата не бяха никак сериозни и може би искат тази година да минат за по-сериозни   Simple Smile

# 80
  • Here, There and Everywhere
  • Мнения: 373
Момичета, желая успех на всички дечица на матурите. Най- важното е да не се притесняват излишно. И ние тая година много не си даваме зор, в училище много ги готвят за тези тестове, защото по тях се определя рейтинга на училищата и съответно на учителите.
Лени, браво на твоето момче! Да се представя винаги отлично и после да имате възможност да изберете най- подходящото училище!
Таксите в Британика ми изправиха косите- дори тука има много по- евтини езикови курсове! Какъв е този стандарт вече!

Последна редакция: пн, 12 май 2008, 18:43 от pirinka

# 81
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Лети, късмет на Бетка утре. Тя е истински герой, щом в един ден ще се яви и на 4-те теста.
И чакаме подсказката  Laughing. Не за да дадем насоки на децата, а за да не се шашкаме ние - родителите им.

Последна редакция: пн, 12 май 2008, 21:09 от Шани

# 82
  • Мнения: 1 655
УСПЕХ на всички дечица на предстоящите тестовете  Hug

# 83
  • София
  • Мнения: 1 950
Успех на всички деца на тестовете утре, а на Бети успешно представяне на четирите теста!

Моят син днес не е имал тест по английски език. Вероятно ще остане за следващата седмица.

Успех на дечицата утре, а на майките - спокойствие  Peace

# 84
  • Мнения: 667
Успешно представяне на матурите!
От спокойните майки съм. Дано го запазя до края.

Браво на Боби за доброто представяне!

Ия, Лети, дано направите срещичка, първа ще е тук, нали?

# 85
  • София
  • Мнения: 11 823
Успех на всички "зрелостници" утре и в останалите дни!И аз съм от спокойните майки за матурите,за друго ми трепка сърчицето.....

# 86
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
ехо, как сте, мами...
Щерката ми каза, че било супер лесно днес.
Някой да знае нещо по-конкретно?

П.П: Тя по БЕЛ е в стихията си, де Wink

# 87
  • Мнения: 3 743
Не, нищо не знам Rolling Eyes
Казах на сина ми да ми се обади веднага след матурата, но...

# 88
  • под течащия покрив
  • Мнения: 97
    Моят син също каза,че било много лесно newsm03.

# 89
  • Мнения: 7 263
Още нямам отзиви, ще се чуем към обяд защото не знам дали са свършили. Дано се е справил добре  Praynig Praynig Praynig защото на нас пък БЕЛ ни е ахилесовата пета така да се каже.

Общи условия

Активация на акаунт