Има ли доволни от шампоана Фитовал?

  • 103 407
  • 229
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 695
аз съм много доволна от шампоана и таблетките  Peace

# 16
  • В града на тепетата
  • Мнения: 245
Аз също съм много доволна от този шампоан. Peace А и цената му е много прилична в сравнение с другите медицински шампоани и ампули.

# 17
  • Мнения: 1 289
Брей, само доволни! Аз нямам проблеми с косата ми, само може би бих искала да се омазнява по-нарядко. Сигурно за това бих го пробвала. Мерси за инфото.

# 18
  • Мнения: 516
На мен ми е твърде агресивен. Косата ми се омазнява по- бързо и не стои мека, а някак по- сплъстена. И аз го ползвам по лекарско предписание.
Таблетките се пият в зависимост от проблема. За поддържане по една дневно, ако имаш косопад по две или три на ден.

# 19
  • Мнения: 2 726
И аз съм в отбора на доволните,даже и на мъжо купих да го пробва Peace

# 20
Доколкото знам, има два вида, от които единият е за косопад.
Аз преди седмица-две пробвах другия. Много зле ми се отрази - косата ми се омазняваше скоростно и хич не изглеждаше добре. Стори ми се съмнително още когато прочетох на гърба на шампоана*, че след него не е необходимо нанасянето на балсам. Та...недоволна съм.
Подарих го на майка ми - тя е със суха коса. На нея й хареса.

edit:
*това ще да е било на кутията или в упътването, ей сега погледнах шампоана.
Като гледам из нета, май си е само един вид..

Последна редакция: пт, 09 май 2008, 00:24 от Анет.

# 21
  • Мнения: 1 289
Хм, разубедих се, явно омазнява още повече Thinking

# 22
  • Бургас
  • Мнения: 214
Ползвам го от месец и съм много доволна.

# 23
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
За косопад е Фитовал+,както и лосиона.
Разликата е в една съставка,която я няма при Само Фитовал. Peace

# 24
  • Мнения: 69
Аз вече си купих вчера, от оня в тъмночервеното шишенце, 200 мл, 6.30 лв. И веднага си измих косата, естествено Simple Smile . Вярно е това, което пише, че балсам не е необходим, защото косата става лесна за разресване и без него (а аз балсама основно за това го използвам). Не помня от колко години не се бях къпала без балсам... Е, да ви кажа резултатите:

*) още по време на миенето усещах косата си гладка, а не както с повечето шампоани, които ако ги оставя да действат 10 мин., ще я усещам твърда и оплетена (пробвала съм). След като изсъхна, пак си остана гладка.

*) косата ми е мазна по природа, но вече 24 ч. след измиването не съм забелязала някакво омазняване. То е рано да се каже, естествено, но ще я наблюдавам. Обикновено на третия ден се омазнява. Сега няма да я мия, докато не констатирам на кой ден ще стане това с Фитовал-а. Един вид, за опитно зайче се самоназначих Wink .

*) шампоанът определено дава допълнително обем на косата, почти 2 пъти повече, отколкото нормално си има. Това, както писах горе, не ми се нрави особено и се замислям дали да не си взема някакъв приглаждащ балсам за непокорна коса или нещо такова, за да я сплескам малко все пак  Laughing. Но сигурно това си е само мой проблем, обикновено жените се радват на обемния резултат Wink . Така че не го считам за недостатък.

*) шампоанът придаде просто ослепителен блясък на косата ми! Това засега е най-големият му плюс и направи косъма сякаш по-дебел. Разбира се, това трябва да е оптическа илюзия, защото няма как да стане по-дебел с едно измиване Simple Smile .

*) по принцип от косопад не се оплаквам, освен от някакъв сезонен през година-две, но все пак падат известно количество косми като се сресвам. Ще наблюдавам дали броят им ще намалее след 2 месеца, примерно, и ако темата съществува все още - ще пиша дали има ефект. Трябва да спомена, че таблетки не съм си взела и нямам намерение.

Толкова засега, продължавам с наблюденията и след някой-друг ден ще пусна тук специален доклад за омазняването Wink .

# 25
  • Мнения: 1 802
Ползвах го миналата година. За подхранване на косата уж. Сплескваше ми косата, нямах обем. Помня, че не се пенеше, което ужасно много ме дразнеше. Май не съм от доволните.  Confused

# 26
  • Мнения: 3 336
И аз съм от доволните Peace

Ползвах го преди време, защото под влияние на стреса в работата косата ми започна усилено да капе. Намерих го в един козметичен магазин по случайност, влезнах да попитам за нещо за пърхут и продавачката ми го препоръча силно. Показа ми нейните резултати от шампоана, при нея косата е капала на кичури и отпред целия бритон беше изпопадал. Показа ми от употреба 3 месеца на шампоана как е започнала да й расте коса, имаше току-що прокарал мъх около 1-2 см. Shocked Веднага си о купих и след няколко измивания косопада ми спря окончателно.

Сега като чета отзивите за омазняващия ефект от който определено имам нужда ще взема да го ползвам пак, хем имам една опаковка вкъщи, която бях купувала за мъжо Mr. Green Той препочете да се довери на Лореал и Шисейдо, за момента без резултат.

# 27
  • Мнения: 69
~WOMANISH~,
че не се пени е вярно. Но втория път се пени  Peace. Защото аз моята я сапунисах 2 пъти за по 10 мин. и втория път направи съвсем нормална, даже обилна пяна  Grinning.

# 28
  • Мнения: 69
Да ви докладвам как мина тестването на шампоана при мен Simple Smile .
Значи, първият път като си измих косата само с него, без балсам, вече писах какви бяха резултатите. Омазни се на петия ден след измиването и то не кой знае колко фатално, но вече трябваше да я измия  Laughing .
Вторият път, за да не става толкова обемна, използвах и балсам - на Нивея, Diamond Shine май се казваше. Точно на третия ден стана ужасно мазна, направо ужасна.
Изводът: сам по себе си шампоанът не омазнява и не сплесква, това го правят балсамите Wink .

Аз лично ще си го използвам, докато свърши, но след това ще си купя някой друг. От този просто ми става ужасно обемна косата, не мога да я събера, а аз мразя така. Искам да е гладка и да пада надолу, а не да хвърчи навсякъде   Flutter

# 29
  • Мнения: 1 243
Този шампоан нали може да се ползва и от хора без косопад. Просто за укрепване и подхранване?  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт